1

Tema: bedos su pc

ka daryt kad man rodo pawersta sonu waizda ? kur spaust kad rodytu normaliai?

2

Re: bedos su pc

geras, dar tokio negirdejau dalyko big_smile paieskok gugle, gal rasi atsakymu ;]
o gal monitorius ant sono parvirto ? big_smile

3

Re: bedos su pc

nu taip monitoriaus vaizdas pawerstas sonu ... wiska skaityt turiu pawertus galva :::851:::851:::851

4

Re: bedos su pc

Neturetu rotate funkcijos mpnitoriaus parametruose buti? cia juk nuo monitoriaus dar daug priklauso. Kiekviename vis kitaip, o programine klaida cia tikrai negaletu buti

5

Re: bedos su pc

na vista vindousuose mano laptope toks pokstas yra big_smile bet as nenaudoju jo big_smile big_smile

6

Re: bedos su pc

Toky bajery dar zinot kaip galima padaryti? na bent ant paprastu teliku ir ant paprastu monitoriu? :V O gi ant kineskopo esancias atlenkimo rites, kurios randasi teliko ar monitoriaus viduje, pagal asy pasukt ir vaizdas pasisuks... ;D

>>> tik aisku vaikai nebandykit zaist!!!!!!!!

7

Re: bedos su pc

nu geras.... bet manau kad turetu but monitoriaus parametruos. pas mane yra...

8

Re: bedos su pc

zinojau kad yra tokia speciali programa kuriama, kad butu galima sukti vaizda, kad tipo lengviau kazkas, nu cia zurnale apie kompus skaiciau. dar zinau viena varianta jei vaizdas stovi "ne savo" remuose, nu jei atrodo kad vaizdas yra pasislinkes ar kitur pakibes, tai reik ant monitorio paspaust auto/set, bent man taip sake kompiuteristas, bet neaisku ar pas tave tas pats variantas... ir dar priklauso nuo monitorio...

9

Re: bedos su pc

Laura, 18 parašė:

ka daryt kad man rodo pawersta sonu waizda ? kur spaust kad rodytu normaliai?


O tu monitoriu apversk :::b02

10

Re: bedos su pc

Tomas, 25 parašė:
Laura, 18 parašė:

ka daryt kad man rodo pawersta sonu waizda ? kur spaust kad rodytu normaliai?


O tu monitoriu apversk :::b02


Pritariu, cia turbut tavo monitorius ant sono pavirtes. ;D

11

Re: bedos su pc

monitoraus parametrai,arba vaizdo draiverus perasik,bet manau parametrai

12

Re: bedos su pc

TuneUp Utilities 2010 parsitemk ish The Pirate Bay . org  Tai programa leidzianti vartoti PC nieko apie PC neishmanant.  Tai tiesiog kaip skydelis mashinoi rodantis yvirius parametrus  su paaishkinimais ten viskas darosi automatishkai. 

Jau kelet metu PC dirba neuzluzdamas ir maximaliu greiciu.

AVG antivirus parsitemti ish piratu ta mokama versija uz dyka.  Tarp kitko mano PC visas softwere  yskaitant Operativine systema yra partemta ish piratu uz dyka.

Zmones  nevokite!  Dalinkites vieni su kitais tuam ka turite, Butent tokiu principu ir veikia:

tepiratebay.org  kalb galima ir pasikeisti http://thepiratebay.org/language

13

Re: bedos su pc

vaizdo plokstės nustatymuose bus pasirinkta vaizdo pasukimas

14

Re: bedos su pc

Kompiuterių tvarkymas, Windows operacinių sistemų įdiegimas

Paruošiu darbui naują kompiuterį arba sutvarkau naudotą.                               
Paslauga apima:
- Operacinės sistemos (Windows,7,Xp,Vista,Linux,8)  įdiegimą                                         
-  Reikalingų programų įdiegimą
- Antivirusinės programos įdiegimą
- Biuro programų paketo (Office, OpenOffice) įdiegimą
- Irasau tik Jusu kompiuteriui skirtus ir reikalingus draiverius (tvarkykles)           
- Isvalau kompiuterines šiukšles, virusus, netinkamas programas ir visa kita,
kas trugdo kompiuteriui optimaliai dirbti.
- kenkėjiškų programų paieška bei šalinimas.

Esant pageidavimui diagiama lietuviška angliška arba rusiška programinė įranga, nemokama konsultacija.
Atvykstu jums patogiu laiku arba dirbu savo darbo vietoje. Galime suderinti patogų laiką, tinka ir vakarai bei savaitgaliai.
Darbus atlieku: Šiauliuose, Kuršėnuose, Pavenčiuose, Kužiuose, Micaičiuose ir visur aplink Kuršėnus.

Paslaugos kaina sutartinė  (priklausomai nuo darbų sudėtingumo). Darbas atliekamas kokybiškai ir iki galo.
Kreiptis telefonu:    867546915

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/kompiut … 75427.html

15 (redagavo Juozas 2013-10-28 18:32)

Re: bedos su pc

Aleksandras, 22 parašė:

geras, dar tokio negirdejau dalyko big_smile paieskok gugle, gal rasi atsakymu ;]
o gal monitorius ant sono parvirto ? big_smile

Tai ką veiki šitoj skilty jei net tokio dalykoj negirdėjas ir nemates ? big_smile o šiaip čia niekas nepriklauso nuo monitoriaus rotate funkcija išjungi ir vidkas čia labiau nuo gpu ir jos draivu priklauso.

16

Re: bedos su pc

Bandyk ctrl + alt + rodykle zemyn. Ant 7 win veikia bet update ir hotfix jau yra tai istaise, senos sistemos turetu veikt

17

Re: bedos su pc

nu jo Aktualiausia tema  pazinciu take. super.pralinksminot.

18

Re: bedos su pc

Zilvinas, 39 parašė:

TuneUp Utilities 2010 parsitemk ish The Pirate Bay . org  Tai programa leidzianti vartoti PC nieko apie PC neishmanant.  Tai tiesiog kaip skydelis mashinoi rodantis yvirius parametrus  su paaishkinimais ten viskas darosi automatishkai. 

Jau kelet metu PC dirba neuzluzdamas ir maximaliu greiciu.

AVG antivirus parsitemti ish piratu ta mokama versija uz dyka.  Tarp kitko mano PC visas softwere  yskaitant Operativine systema yra partemta ish piratu uz dyka.

Zmones  nevokite!  Dalinkites vieni su kitais tuam ka turite, Butent tokiu principu ir veikia:

tepiratebay.org  kalb galima ir pasikeisti http://thepiratebay.org/language

dafaq? :::m13

19

Re: bedos su pc

Pasidomek klaviaturos shortcutais, atrasi kombo kuris varto WIN vaizda... Nedauzyk galvos i klaviatura ir nesigaus nesamoniu su pc...

20

Re: bedos su pc

laba smile  Kas galetu buti jei koloneles musa daug zemo dazniu-bugnu ??? jau sudeginau koloneles,pasiemiau kitas smile  gal cia garso plokstej ****,ar draiverius perasyti ??  Geru dienu Jumi ... tongue