101

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Na, ebt palauk as uz Zavinta ir Ernetsa tikrai stambesne ;D Neziurint i ugi ar kilogramus, ziurint vizualiai wink Tai sakau, man pagal as po lapais sleptis su savo gabaritais ;D

102

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 wrote:

Na, ebt palauk as uz Zavinta ir Ernetsa tikrai stambesne ;D Neziurint i ugi ar kilogramus, ziurint vizualiai wink Tai sakau, man pagal as po lapais sleptis su savo gabaritais ;D

nėra pas tave jokių gabaritų smile o man tai, kai šakaliukai sako, kad reikia numest svorio, atrodo, kad nori jog kažkas pagirtų, kokią nepakartojamai beprotiškai fantastišką figūrą jos turi. pati nesu super liekna, bet nemanau, kad ir stora, o dauguma mano vietoj norėtų dar po minimum 5 kg numest... juokinga.

103

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Man atrodo,kad geriausias svoris yra tas,su kuriuo zmogus pats gerai jauciasi:)As savo dabartiniu beveik patenkinta,o i komentarus nelabai kreipiu demesi,greiciau man jie juoka sukelia.Gyvenimas per daug trumpas,kad jaudintumemes del tokiu dalyku.

104

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Ernesta, 17 wrote:

Zavinta... man lygiai tokia pati beda... kiek sportuoju, visokiausiu dietu laikausi, o svoris kox buvo toks ir liko...:::851 neisivaizduoju net ka bedaryti..

cia jau ne storumo problemos bolimikiu kliedalai tongue kaip turint tobula svori galima noret tapt kaulu rinkiniu:? nebent ten nuotraukos neatitinka dabartini tavo svori :::819

105

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Tomas, 25 wrote:
Ernesta, 17 wrote:

Zavinta... man lygiai tokia pati beda... kiek sportuoju, visokiausiu dietu laikausi, o svoris kox buvo toks ir liko...:::851 neisivaizduoju net ka bedaryti..

cia jau ne storumo problemos bolimikiu kliedalai tongue kaip turint tobula svori galima noret tapt kaulu rinkiniu:? nebent ten nuotraukos neatitinka dabartini tavo svori :::819

va va, Egle, o ką aš sakiau? ir užkimba žmonės ant kabliukų big_smile

106

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Ernesta, 19 wrote:
Egle, 17 wrote:

Na, ebt palauk as uz Zavinta ir Ernetsa tikrai stambesne ;D Neziurint i ugi ar kilogramus, ziurint vizualiai wink Tai sakau, man pagal as po lapais sleptis su savo gabaritais ;D

nėra pas tave jokių gabaritų smile o man tai, kai šakaliukai sako, kad reikia numest svorio, atrodo, kad nori jog kažkas pagirtų, kokią nepakartojamai beprotiškai fantastišką figūrą jos turi. pati nesu super liekna, bet nemanau, kad ir stora, o dauguma mano vietoj norėtų dar po minimum 5 kg numest... juokinga.


Visiskai Tau pritariu...

107

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Ernesta, 17 wrote:

Zavinta... man lygiai tokia pati beda... kiek sportuoju, visokiausiu dietu laikausi, o svoris kox buvo toks ir liko...:::851 neisivaizduoju net ka bedaryti..

nuotraukoj tu nestora:)

108

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

is manes anksciau tyciojos kad  kudas.pradejau normaliai valgyt dabar pilvas isdygo,dabar vel panom negerai jau per storas:)tai prisilenkimus darau bet nepadeda:(

109

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Gintautai, ziurek, kad tau gerai butu, o ne panom. Jei myles tai ir su pilvu ir be pilvo myles...

110

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

kazkaip keista kad sitoj temoj neparasei nei viena mergina kuri turetu antsvorio.wtf?
ty KA CIA SKIEDZIAT visos rrr plonos ir bumba kaip jom negerai ner ka mest.meskit kaulus nebent, tada mazes svoris smile
ir vapse pvz man faina kai merginai yra uz ko paimt o ne dauzytis i kaulus ;]

111

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Arunas, 21 wrote:

kazkaip keista kad sitoj temoj neparasei nei viena mergina kuri turetu antsvorio.wtf?
ty KA CIA SKIEDZIAT visos rrr plonos ir bumba kaip jom negerai ner ka mest.meskit kaulus nebent, tada mazes svoris smile
ir vapse pvz man faina kai merginai yra uz ko paimt o ne dauzytis i kaulus ;]

As ir pastebejau, kad ne viena storuliuke cia nera parasius :>

112

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

cia visos bolimija serga:)

113

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Gintautas, 25 wrote:

cia visos bolimija serga:)

ne tik bulimija,bet ir anoreksija,yra narkomanes,serga sunkia liga,negales tureti sveiku vaiku ir isvis tuoj mirs(cia man kelios bobulytes taip pasake:))

114

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

aaa nu tai teisingai viska tau ir pasake.ko tu nepatenkinta dar? :>

115

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Arunas, 21 wrote:

aaa nu tai teisingai viska tau ir pasake.ko tu nepatenkinta dar? :>


O tu butum patenkintas?Negana to,kad ir taip kiekviena diena tokius savo mociutes pareiskimus girdziu,tai dar ir gatveje uzsipuola....

116

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 wrote:
Arunas, 21 wrote:

aaa nu tai teisingai viska tau ir pasake.ko tu nepatenkinta dar? :>


O tu butum patenkintas?Negana to,kad ir taip kiekviena diena tokius savo mociutes pareiskimus girdziu,tai dar ir gatveje uzsipuola....

na o tu egle pabandyk dazniau kokio sokolado pavalgyt ir nebus tu pareiskimu smile

117

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....

118

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 wrote:

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....


gero maisto balandeliu kokiu nemeginai?

119

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Oho zmogus kuris nemegsta saldumynu big_smile netelpa man tai i galva... tongue

120

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Gintautas, 25 wrote:
Egle, 16 wrote:

Tai,kad as nelabai saldumynus megstu.Vietoj ju as uogas ir vaisius valgau.Ir isvis as negaliu lb daug visko prisikimsti,nes veliau lb negera buna....


gero maisto balandeliu kokiu nemeginai?

Balandeliu nemegstu,bet kartais privercia mama:)Siaip megstu cepelinus,bet daugiau kaip 2 tai niekaip neiseina suvalgyt,nes lb jau sunkus maistas...
Siaip kas mane dabar pamato,tai negali patiketi,kad cia as,nes vaikysteje tai buvau tokia storuliuke,tokia nupeneta teveliu,kad juos bardavo visi kas netingejo ir gydytojai ir draugai.Dabar viskas atvirksciai ir vel aukleja visi,tik ne tevus,o mane....