1

Tema: papildomi kilogramai ;) - or +

njum paneles pamaniau sukursiu tema apie kilogramus tikiuosi tokios dar nera ..pwz mane kankina tai jog as bandau mesti swory o jis tiesiog man nekrenta ...kitos tiek pat meta laiko ir po 5kg numeta o as ne wieno ..atrodo wiska gerai darau bet niekas nenaikina lasinuku mano ... gal ir jums tokiu problemeliu yra o gal norite priaugti ? ..tiesiog ydomu wink

2

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

jeigu tau reikia mesti svori tai as puskinas.......

3

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

tai gal tavo kaulai ir raumenys tiek sveria,uztai ir nekrenta tas svoris.mano draugei taip yra.nereikia panikuoti,svoris dar ne viskas,bet aisku,kartais lb nemalonu ant svarstykliu atsistojus ir pamacius,kad anksciau sverei maziau,nei dabar,tada vel atsiranda noras susigrazinti buvusi svori,vat taip ir gyvenam:)

4

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Kas meta svoris tam smegenis iziusta,o jeigu dar blondine....:D

5

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

njum paneles pamaniau sukursiu tema apie kilogramus tikiuosi tokios dar nera ..pwz mane kankina tai jog as bandau mesti swory o jis tiesiog man nekrenta ...kitos tiek pat meta laiko ir po 5kg numeta o as ne wieno ..atrodo wiska gerai darau bet niekas nenaikina lasinuku mano ... gal ir jums tokiu problemeliu yra o gal norite priaugti ? ..tiesiog ydomu wink

Ei mergaite, zinai del ko negali numesti svorio?!
O gi del to, kad jau nera nuo kur ta svory mest... big_smile nedaryk is saves distrofikes, puikiai atrodai ir taip!

6

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

o ne !!! saugok tuos kilogramus, gi wiskas ciki wink nenorek but iswis kokia sudziuwus lenta :::216

7

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

zinokit yra sad tikrai yra ka mesti ..ymesciau foto su maudomuku bet geda big_smile tada pamatytumet kad yra ka tobulinti .. sawo figura nesiskundziu bet ji apaugus lasinukais sad  net mama sake kad reikia numesti sworio... lenta tikrai nenoriu buti man negrazu lentos yra... dziaugiuosi sawo figura nes ji tokia kad lenta net noredama nebuciau klubai lb platus smile bet wa wistiek ant wasaros noretusi pagrazeti :::734

8

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na jau zinai.. :::921 leisk as pasikrapstau akytes ir parasysiu tau posma koki cia :?
>>>> mano viena drauge.. irgi normali pana buvo. bet ten jai kazkas susisuko ir nusprende, kad reikia nuo pilvo numesti kelis kg.. tai zdz.. susigadino sau sveikata, o man aiskina, kad ne delto, kad nevalge ir tt... kaip dabar matau,, taves tas pats kgali laukti, jei to fanatiskai sieksi :? tu neisivaizduoji, kaip as tokiu nesamoniu nekenciu ir netoleruoju.. nes per tokius :::123 mano brangus zmones taip pasikeite...
<<, zinai, kas juokingiausia.. kad mano drauge viena sako, kad ji neturi berniuko del to,kad sveria per daug.. tai taip jai ir norisi traukt per snukeli.. taip norisi, bet tipo ji mano drauge.. negaliu.. uzvozciau as jai taip, kad 2kart nereiketu :?
zdz.. mano pozicija supratai :?

9

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

supratau bet as sweriu 57-58 mano ugis 165 taigi neesu kuda gal is foto taip ir pasirode smile zinau kad galeciau swerti maziau todel to ir siekiu ..anoreksike tapti man neiseitu nes esu bewale numetu kg ir wel nebesilaikau jokiu sss... nebesportuoju smile zodziu sweikatos nesusigadinsiu manau nes jau kazkada meciau swory ir lb grieztai net sweikata bagerejo ... mm neskausmingos buwo ..siaip geriau jauciausi ir pan ..

10

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na, tavo tas kmi 21,3 << tobula sakyciau :? mano pacios 24, ir sau ramiai gyvenu :?
>> na, nors cia kiekvienam zmogui juk kitaip wink nes jis vertina viska pagal save.. na, siuo metu tau gal tas svoris labiau rupi nei kas kita wink o as turiu kitu bedu, taip kad ir pamirstu big_smile)

11

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Zavinta! Nemetyk kilogramu!
>Kitu atveju neturesiu net kur akis paganyt... big_smile

12

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

paziurejau ir as, kam cia mama liepia svori mest... nu ideali figuryte:)o mamai tai nezinia kas uzejo, siaubas, kaip galima dukrai taip sakyt:::007

13

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Migle, 27 parašė:

paziurejau ir as, kam cia mama liepia svori mest... nu ideali figuryte:)o mamai tai nezinia kas uzejo, siaubas, kaip galima dukrai taip sakyt:::007

Apie tai ir as pamasciau, bet.... ju gyvenimas nebutinai turi but panasus nei kitu... Tiksliai nezinant esamos situacijos ir turint lakia vaizduote, galima prigalvoti visokiu baisybiu... bet gal nera taip blogai nei atrodo...? :V

14

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

niu geriau jau nemesk tu kilogramu...pavizdziui as noreciau buti stambesne...nes db esu kajp lenta...sveriu 45kg o ugis 1.65 lb noreciau priaugti bet tik kad tas priaugimas nejtu i pilva big_smile

15

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Edita, 17 parašė:

niu geriau jau nemesk tu kilogramu...pavizdziui as noreciau buti stambesne...nes db esu kajp lenta...sveriu 45kg o ugis 1.65 lb noreciau priaugti bet tik kad tas priaugimas nejtu i pilva big_smile

Jei greita medziagu apykaita, tai taip paprastai ir nepriaugsi svorio... Bet, manau, ir nesistenk... laikas gali priaugint svorio ir kad nepersistengtum, buk tokia, kokia esi... :V

16

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

as irgi ziuriu kad taip susirupino vis jaunutes tokios, kurioms dar ir nera ko mesti smile nurimkit viskas ok.

17

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Sigitas, 24 parašė:
Migle, 27 parašė:

paziurejau ir as, kam cia mama liepia svori mest... nu ideali figuryte:)o mamai tai nezinia kas uzejo, siaubas, kaip galima dukrai taip sakyt:::007

Apie tai ir as pamasciau, bet.... ju gyvenimas nebutinai turi but panasus nei kitu... Tiksliai nezinant esamos situacijos ir turint lakia vaizduote, galima prigalvoti visokiu baisybiu... bet gal nera taip blogai nei atrodo...? :V

tai va, gal ten mama leptelejo prie prastos nuotaikos kad maziau sokolado ir cipsu valgytu ir tiek...tikiuosi:Dnes jei rimtai, tai gali kompleksa ivaryt...svarbiausia, kad mergike NUOSTABIAI atrodo, su pavydu sakau:D
Dabar isvis kazkoks masinis bludijimas su tuo svorio metimu, net mano 6 metu merga pareiske ana savaitgali, kad nevalgys, nes "ka, tu nori, kad as sustoreciau???":::215

18

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

tavo mergike, Migle nuostabi:)

19

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

dietos valdo pasauly ( wisur pilna tu dietu) ..nors as dietu nesilaikau netgi pries dietas esu...  tik siaip mazinu maisto porcijas ir atsisakau kazko tokio lb kaloringo kaip cukrus ,picos ..tik sokolado neina atsisakyti sad dekuj kad giriat mano figura .. bet as wistiek nepatenkinta tais papildomais kg .. gal tikrai werta geriau pamilti sawe tokia ..tai butu daug lengviau negu numesti 5 kg big_smile

20

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

zinai ka, kad nevalgai picos ar kokio saldumyno - tai ne figurai, o sveikatai gerai:)cia saunu:)o sokolado siek tiek yra sveika;)papildomu kg pas taves nera, o jei nori gerai jaustis savame kune - sportuok:)issirink ka nors, kas tikrai patiktu - ir jausies liuks;)beje, raumenys sveria daugiau nei riebalu sluoksnelis po oda (pas moteris, beje, tai privalo buti pagal gamtos desnius), sportuodama gali net priaugti svorio truputeli; todel ne i svarstykles reik ziureti, o i veidrodi;)
tik negaliu suprast kas tau tavo figuroj negerai, merguzel, kad man tokia;)