21

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

dekuj uz patarimus reikes pradeti normaliai kiekviena diena sportuoti ir tikiuosi bent kokius 2 kg numesti nu pilwuko nors jis pas mane lieknas bet per ziema apuago truputy ir sonai lasinukais turbut suprantate ka turiu omenyje smile

22

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

bet istiesu man reikia butinai numesti kazkiek katik ziurejau y veidrody big_smile nu jum gal tik atrodo taip paziurejus mano foto galeciau ymesti tokiu pwz su maudomu kur tiksliai matosi jog riekia nuo kaikur numesti lasinuku sad

23

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

bet istiesu man reikia butinai numesti kazkiek katik ziurejau y veidrody big_smile nu jum gal tik atrodo taip paziurejus mano foto galeciau ymesti tokiu pwz su maudomu kur tiksliai matosi jog riekia nuo kaikur numesti lasinuku sad

Tik nepersistenk bet ka darydama... o siuo atveju jei persistengsi, fyfa patapsi... ;D

24

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na pas mane irgi yra ne vienas nereikalingas kilogramas bet as taip nesijaudinu kaip tu.. pas mane ir pilvas nemazas ir sonai bet kazkaip tiek nesijaudinu smile kazkaip maziau galvoju tai savaime mazeja smile

25

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

tau gerai o as gal neturiu galwot apie ka kad tik kaip numetus tuos kg big_smile reikia susirasti weikla kokia ir nebereikes nei sworio mesti

26

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Sigitas, 24 parašė:
Žavinta, 16 parašė:

bet istiesu man reikia butinai numesti kazkiek katik ziurejau y veidrody big_smile nu jum gal tik atrodo taip paziurejus mano foto galeciau ymesti tokiu pwz su maudomu kur tiksliai matosi jog riekia nuo kaikur numesti lasinuku sad

Tik nepersistenk bet ka darydama... o siuo atveju jei persistengsi, fyfa patapsi... ;D



o fyfos buna tik kudos ? big_smile siaip ydomu wink

27

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

man egzai tai ir ner kada galvot big_smile

28

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

dazniausiai kai galwoja tik apie egzus tai ir numeta swory ..gal man reikia egzus kokius laikyti big_smile wa pries aky yra vieni bet ten pasririnktinai gali laikyti gali ir ne big_smile

29

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

bet istiesu man reikia butinai numesti kazkiek katik ziurejau y veidrody big_smile nu jum gal tik atrodo taip paziurejus mano foto galeciau ymesti tokiu pwz su maudomu kur tiksliai matosi jog riekia nuo kaikur numesti lasinuku sad

m mm gal jau pradejei sirkt kur matai veidrody to ko nereike mm ?

30

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ne nu ... as rimtai ydesiu foto su maudomu tada zmonems nebeatrodys jog as lieknute mergaite kuriai nereikia mesti lasinuku big_smile

31

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

ne nu ... as rimtai ydesiu foto su maudomu tada zmonems nebeatrodys jog as lieknute mergaite kuriai nereikia mesti lasinuku big_smile

na man is tavo zodziu vaizdas susidaro kad tu sergi anorekcija rimtai zinok kaip bunai y panika puolus del tiekvieno kg

32

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

big_smile:D:D anorekcija as negaleciau sirgti nes jejgu tik nepawalgau man skauda skrandy o y panika as nepuolu tiesiog kai noriu kazka padaryti as tik apie tai ir te galwoju .. pwz man buna  kad ir egzas apie nieka kita negalwoju pwz waziuosiu y lietuwa ir tik apie tai te ir galwoju ...kad vien apie swory mastau tai cia nereiskia jog as anorekcike ..as tokia tikrai neesu ir zinau jog negaleciau tokia buti ...

33

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

big_smile:D:D anorekcija as negaleciau sirgti nes jejgu tik nepawalgau man skauda skrandy o y panika as nepuolu tiesiog kai noriu kazka padaryti as tik apie tai ir te galwoju .. pwz man buna  kad ir egzas apie nieka kita negalwoju pwz waziuosiu y lietuwa ir tik apie tai te ir galwoju ...kad vien apie swory mastau tai cia nereiskia jog as anorekcike ..as tokia tikrai neesu ir zinau jog negaleciau tokia buti ...

na tai akip susiraksi savo bahurely tai jam bus sunku jei tik galvosi apie ka kit a:D o seip man taip pasirody sry je skaudu bet man taip atrode smile

34

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

skaudu big_smile tikrai ne cia tawo nuomone big_smile deja turiu bachurely ir jam wisai nesunku smile

35

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

skaudu big_smile tikrai ne cia tawo nuomone big_smile deja turiu bachurely ir jam wisai nesunku smile


nu bet vistiek negaudau nuo kurios tu vietos kg nori numest nuo krutines ar nuo kur dar nematau niekur pas tave perteklaius

36

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

db nueik y mano FOTOALBUMA ne anketoje bet fotoalbume ten yra dwi foto kuriose matosi mano lasiniai ..nedejau cia nes truputy gedinga foto po to isimsiu

37

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

db nueik y mano FOTOALBUMA ne anketoje bet fotoalbume ten yra dwi foto kuriose matosi mano lasiniai ..nedejau cia nes truputy gedinga foto po to isimsiu

na ir an kuriu ten vietu reike numesi svorio viskas lb ciki

38

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

wisiskai ne ciki tu matei mano slaunis ?  jauciu mano viena kaip tawo trys ...o piwlas bent 1 kg nuo pilwo numest reiktu ... nejaufi tau rimtai atrodo kad ciki ..tik taip sakai kad neyzeistum big_smile

39

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

mergyt, vis dar panikuoji del slaunu?:Dtu dabar is vaiko virsti moterim, taigi figura turesi moteriska, o ne berniukiska;)ir pas moteri slaunys buna apvalesnes nei pas vyra, taip pat pilvas ir krutine (krutine tai juk riebalai irgi;)), taip jau yra ir nereik panikuoti;)cia yra privalumai, del kuriu mes patinkam vyrams, aisku?jei neturetum tu apvaliu slaunu ir pan, tavo figura ju niekaip netrauktu (nebent koki seni iskrypeli), taip kad visai nesuk galvos;)geriau sitaip kkoncentruokis i superini pamoku paruosima pvz arba susirask hobi (sokiai pvz);)

40

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Migle, 27 parašė:

mergyt, vis dar panikuoji del slaunu?:Dtu dabar is vaiko virsti moterim, taigi figura turesi moteriska, o ne berniukiska;)ir pas moteri slaunys buna apvalesnes nei pas vyra, taip pat pilvas ir krutine (krutine tai juk riebalai irgi;)), taip jau yra ir nereik panikuoti;)cia yra privalumai, del kuriu mes patinkam vyrams, aisku?jei neturetum tu apvaliu slaunu ir pan, tavo figura ju niekaip netrauktu (nebent koki seni iskrypeli), taip kad visai nesuk galvos;)geriau sitaip kkoncentruokis i superini pamoku paruosima pvz arba susirask hobi (sokiai pvz);)

pritariu 100%