61

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

mmm...aisku...

62

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ech tas sworis ..jau turbut kitiems atsibode mano plepalai jog reikia numesti .. bet as nesmerkiu tu kurie nori mesti o kodel turetu smerkti mane ? as turiu drauge modely ji irgi meta swory ir as nesakau jog tau nereik ir taip per kuda ..kiekvieno reikalas ar nori buti lieknesnis ar kaip tik ne ... smile

63

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

mmm...kazkaip keista kad Aleksandras nepasirodo neparaso tikriausiai negali tavo nuotraukomis atsiziureti...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

64

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

parasiau private ka norejau. mano nuomone - jokiu kg metimu, tik sportas.

65

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

n matyt ta tavo drauge nenori parasti savo darbo juk modelio pagrinde ir yra tos darbas big_smile

66

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Aleksandras, 22 parašė:

parasiau private ka norejau. mano nuomone - jokiu kg metimu, tik sportas.


dekuj ysiminsiu tai ka parasei wink

67

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Aušra, 14 parašė:

n matyt ta tavo drauge nenori parasti savo darbo juk modelio pagrinde ir yra tos darbas big_smile


zinant jog dabar y modelius neimamos labai lieknos nes ant podiumo numire dwi manikenes tad jaj nelabai ir reikia mesti sworio...  meta ji swory nuo kaulu turbut big_smile nes pas ja figura tokia jog klubai platesni o nuo ten ji ir meta nors nera ka big_smile

68

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

naq tai viskas ir aisku...pas tave viska vietose bent ant nuotraukos atrodo...

69

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

gal ir vietose bet as vistiek noreciau bent keliais kg buti lieknesne sad

70

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ech.. nesivadovaukit gyvenime skaiciais ir horoskopais big_smile nori pasakyt, kad tau pvz skaicius 45 yra grazesnis uz 47 ;] koks skirtumas koks ten skaicius, svarbu gerai atrodyt ir gerai jaustis.

71

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na svarbu kad patiktum pati sau..:):):)

72

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ne skaiciuose esme as zinau jog numetusi 4 kg atrodysiu geriau tad ir kalbu apie kg smile nzn ar supratai ka turiu omenyje smile

73

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

pati sau as patinku bet ... jejgu buciau be tu keliu kg dar labiau patikciau smile

74

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

turi daugiau kg-ziema silciau big_smile turi maziau ir gi - gerai big_smile metat svori mazeja kiti dalykai tai jau geriau su tais keliais kg pabut wink man mano kg nemaiso nors pagal  viska tureciau numesti kokia 10 bet man jie nnesuteikia diskomforto wink

75

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

kaip tau gali reiketi numesti 10 jejgu mes beweik tokio pat sudejimo ? nes per foto atrodai lb normali ir jokio apkunumo wink

76

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

as kalbu pagal tas formules ten tas nesamoningas big_smile plius minus padaugint :Dkur big_smile

77

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

jejgu kalbant apie jas tai man reiktu daugiau nei 5 kg big_smile

78

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ai tipo kur ten sakykim ugis175cm ir tipo - 110= tavo svorio norma...?

79

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Juokingos ir mažumėlę kvailos tokios kalbos... maždaug:
"aš stora, vai vai, kaip man blogai gyvent"
"nu ir aš, siaubas kažkoks!"
"baik tu, gi pasižiūrėk į save - tu normali, gražaus sudėjimo"
...O abi kalbančiosios - tip top pagal tą savo sudėjimą ;D
Vienu žodžiu... kiek galima verkšlenti aš nesuprantu?

80

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

man mano kunas patinka ir as save myliu tokia koia esu wink ir mane myli tokia kokia esu o tai svarbiausia wink nes kiek girdejus tai net patys vaikinai veercia savo merginas badauti kad jos kaip sakaliai butu, o tai jau absurdiska