141

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

As savaite irgi praktiskai nieko nevalgiau,nes Turkijoje siaubingas karstis buvo,o kai karsta visuomet nesinori valgyti.Tai visiems sutiktiems taip ir sakydavau.Na bet cia nepasiteisinimas,kaip turkai sako,mums visalaik karsta,bet mes valgom:D

142

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

16 metu dar nereik mest svorio nes kunas dar nera toks koks bus visa gyvenima tongue net keista bet as 16 sveriau daugiau nei daba nors dietu nesilaikiau ir valgau tiek pat. zodziu palukek nes dar pridirbsi ka ar anoreksike tapsi. viskam savas laikas smile

143

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

kajp sejkaj bet gana grejtaj[ nea labaj letaj] numest kg....????

144

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

>>> Egle, bet jie pripratę prie karščio ;D
>>> Karolina, nuo ko ten mesi ?:::921

145

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle>priprate tai taip,bet kai buvo virs +50,tai ir jiems karstoka:D

146

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

O siaube virš 50 aš mirčiau... :::216

147

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

As kai isgirdau kad +57,galvoju kodel dar ne lavonas:Dnamiskiai irgi is proto ejo,kaip ten dar neiskepiau,na bet nieko sveika,gyva ir dar 2kg kudesne:)

148

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 17 parašė:

>>> Egle, bet jie pripratę prie karščio ;D
>>> Karolina, nuo ko ten mesi ?:::921


njori pasakyti kad man nera ka njumest???

149

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 16 parašė:

o vat man ir toliau,kazkodel krenta svoris,jau pradedu truputi nervintis,tik dabar perziurinedama nuotraukas pamaciau kaip ziauriai atrodau su maudymosi kostiumeliu,turkiskoje pirtyje kaip sueme turkas zemiau sonkauliu ir apkabino laisvai su savo plastakom.nieko gero,jau ir paciai nebegrazu.....
Kristina>esu girdejusi,kad nuo stipru poveiki organizmui turinciu tableciu padideja svoris,bet,kad 15kg per pusantro menesio tai jau baisu!

man ir paciai baisu,tik nieko pakeisti negalejau,siule arba operacija,arba vaistus.tada pagalvojau,kad geriau vaistai,dabar jau pakeiciau savo nuomone kai savo kailiu patyriau visa sita kosmara.

150

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Karolina, 13 parašė:
Egle, 17 parašė:

>>> Egle, bet jie pripratę prie karščio ;D
>>> Karolina, nuo ko ten mesi ?:::921


njori pasakyti kad man nera ka njumest???


karolina tau tik 13 metu,svorio tau mesti nereikia,nes tavo kunas dar keisis simta kartu.na bet jei jau tikrai butu blogai su tuo tavo svoriu,tai turetum kreiptis pas medikus,one pati visokiausiu dietu laikytis.ir jei bijai pas gydytojus eiti viena lai mama nuveda.tik nesilaikyk jokiu dietu!!!!!!!!!!!!!! Sutiksiu kaili ispersiu sad

151

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

  Astai as biski pakalbejau neutral    greitas ir stebuklingas budas skirtas suliekneti :::818

152

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

o man patinka kai merginai yra uz ko paimt :>
lb baisiai tos enoreksikes atrodo smile

153

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Karolina, 13 parašė:
Egle, 17 parašė:

>>> Egle, bet jie pripratę prie karščio ;D
>>> Karolina, nuo ko ten mesi ?:::921


njori pasakyti kad man nera ka njumest???


kuo veliau pradesi uzsiimt tokiais dalykais tuo geriau.nes dabar pas tave antsvorio tikrai nera.rimtai kalbu.nukritus 1kg noresis,kad nukristu dar vienas ir t.t.visalaik atrodys,kad yra ka mesti. priklausymas nuo dietu yra liga,kai kiti galvoja,kad tu beprote arba anoreksike,o taip is tikro nera(aisku,ilgainiui galima susirgti ir anoreksija arba bulimija)

154

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Karolina, 13 parašė:
Egle, 17 parašė:

>>> Egle, bet jie pripratę prie karščio ;D
>>> Karolina, nuo ko ten mesi ?:::921


njori pasakyti kad man nera ka njumest???

Būtent tą ir noriu pasakyti. Tu gal visai be varžtelių mergyt? Pažiūrėk, tau tik 13 metų kūnas nesubrenęs. Realiai esi dar šakalys nei pa*ų nei ši*nos (atsiprašau už išsireiškimą). Tu svorį priaugt turėtum norėt, o ne mest...

155

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Arunas, 21 parašė:

o man patinka kai merginai yra uz ko paimt :>
lb baisiai tos enoreksikes atrodo smile


cia tai tiesa norim mesos o ne lieso dviracio neutral

156

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Na saikingai valgant nereiks ir svorio mesti wink O paauglėms išvis nereikia galvoti apie dietas, nes jų kūnas dar bręsta, nėra galutinai susiformavęs, kur jūs skubat su tom dietom...? Gyvenkit šia diena ir džiaukitės, o ne ieškokit problemų ten, kur jų nėra tongue

157

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Šeip iš tiesų, nereiktų alinti savęs dietomis, tiesiog Tu galėtum mažinti maisto kiekį ir atsisakyti saldumynų, laikui bėgant, neliks ir tų kelių kilogramų, kurių nori atsikratyti. smile

158

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

vyras ne suo kaulu nemegsta big_smile atiduokit man tuos kg as niekaip  84 kg nepramusu big_smile