1

Tema: mada

njum va mano drauge turi tokia problema ji nemoka derinti drabuziu ir isvis nemoka renktis drabuzius perka aukstu liemeniu ir t.t. big_smile noriu kad idetumete kokiu puslapiu kuriuose butu madingu drabuziu nes nerandu !!!:(

2

Re: mada

Na vat...jei nerandi jokių puslapių,pasižiūrėk žurnaluose,per tv...pirmiausia išrinkite abi jai stilių..fyfa,banglė,gotė,forsė ar t.t....išeikite vieną dieną pasivaikščioti abi po parduotuves,išrink jai keletą rūbų,į kurios tau būtų gera žiūrėti...ir lai pavaikšto ...tuomet apsipras ir kitus rūbus pirks tokio stiliaus...(sakau iš patirties) galbūt prie kokios senos maikutės prisiūkite daug daug įvairiausių sagų ar siūlų ir ta maikutė taps jau madinga...




P.S. stilius turi atitikti charakterį... wink...sėkmės smile

3

Re: mada

as esu fyfa ir tuo didziuojuosi;D

4

Re: mada

Nebutinai gi turi buti bangle, forse, gote ar dar kokia...:D Gali buti neautrali:> paprasta mergyte:>

5

Re: mada

skaiciau kad dabar madinga buti nemadingai. tai taip gaunas kad jei stengiesi buti nemadingu tai jau esi madingas... zdz.. nesuprasi. big_smile
na o man maloniau vistik ziureti i paprasto ir savito stiliaus mergyte. nereikia ten kopijuot kazko ar vaiksciot apsirengusiai kaip puse miesto...

6

Re: mada

as tai vaikstau kaip bomzas ir visiems tai patinka big_smile

7

Re: mada

Egle, 17 parašė:

Nebutinai gi turi buti bangle, forse, gote ar dar kokia...:D Gali buti neautrali:> paprasta mergyte:>

geri zodziai,

8

Re: mada

Giedrė, 15 parašė:

skaiciau kad dabar madinga buti nemadingai. tai taip gaunas kad jei stengiesi buti nemadingu tai jau esi madingas... zdz.. nesuprasi. big_smile
na o man maloniau vistik ziureti i paprasto ir savito stiliaus mergyte. nereikia ten kopijuot kazko ar vaiksciot apsirengusiai kaip puse miesto...

Gryna teisybė, rengiesi taip kaip tau gražu. Turi, savotišką stilių...:) Jėga, man ir tokios mergytės ir apskritai toki žmonės labiausiai patinka wink

9

Re: mada

taip,mane taipat patinka paneles,kurios turi savo stiliu,o nesekioja kiekviena mada.papratumas ir savo stiliaus turejimas zavi.

10

Re: mada

geriau buti stilingu nei madingu.p.s.aukstas liemuo dbr lb madoje.

11

Re: mada

galbūt prie kokios senos maikutės prisiūkite daug daug įvairiausių sagų ar siūlų ir ta maikutė taps jau madinga...
gal geriau nesiuti jokiu sagu prie maikutes;D nes netycia gali atrodyti nekaip;D



12

Re: mada

Ugne, 13 parašė:

njum va mano drauge turi tokia problema ji nemoka derinti drabuziu ir isvis nemoka renktis drabuzius perka aukstu liemeniu ir t.t. big_smile noriu kad idetumete kokiu puslapiu kuriuose butu madingu drabuziu nes nerandu !!!:(

cia vienu metu buvo madinga tai kas dera su tavim o ne kas dera su kazkuom kitu kas nedera su tavim :::a25
normalu tai kas TinkA zmogui o ne vaikytis tu madu kurios rytoj mirs smile

13

Re: mada

svarviausia ne mada o tureti savo stiliu;pPP

14

Re: mada

Pritariu Fiodorui smile big_smile O siaip Edita aukstas liemuo visai ne madoje ;D