1

Tema: Adomas ir Ieva

ar tikite, kad yra jums skirtas zmogus?

2

Re: Adomas ir Ieva

visada tiketi reikia... smile

3

Re: Adomas ir Ieva

wink

4

Re: Adomas ir Ieva

taip, tikiu... o kodel tureciau tuo netiketi :?

5

Re: Adomas ir Ieva

tikiu. bet nevisada pavyksta toki sutikti.

6

Re: Adomas ir Ieva

taip tikiu ir tikrai kada nors sutiksiu jei dar nesutikau big_smile o gal jau sutikau smile

7

Re: Adomas ir Ieva

man skirtas zmogus :? tokiu neegzistuoje big_smile o kas ji be to man gali paskirti m big_smile

8

Re: Adomas ir Ieva

sauliau, jau pats likimas arba paskiria arba ne smile

9

Re: Adomas ir Ieva

Živilė, 21 parašė:

sauliau, jau pats likimas arba paskiria arba ne smile

ot velnes o as jau galvojau kat kaimynas paskire :? niu bet tas likimas nors galetu fotke atsius mergytes kure zada man priskirti big_smile

10

Re: Adomas ir Ieva

Na cia jau daug nori smile gal dar adresiuka ir numeriuka tos paskirtosios? big_smile bet butu gerai, vat turi numeri, ardresa, tik susirandi TA zmogu ir laimingai gyveni big_smile kaip filme!

11

Re: Adomas ir Ieva

Joana, 37 parašė:

tikiu. bet nevisada pavyksta toki sutikti.

sutikti pavyksta, tik ne visada sugebi atpažinti, kad čia būten tas tikrasis... smile

12

Re: Adomas ir Ieva

taip tikiu - jis yra.......

13

Re: Adomas ir Ieva

o kai tikite sutikti ta vieninteli skirta zmogu, kokio tikites? Na, bandysiu kitaip paklaust, kas patinka vaikinuose, nekalbant apie isore? : :::757

14

Re: Adomas ir Ieva

NUOSIRDUMAS, SUPRATINGUMAS... IR PAN.

15

Re: Adomas ir Ieva

Zana, 22 parašė:

ar tikite, kad yra jums skirtas zmogus?

netikiu.. smile

16

Re: Adomas ir Ieva

Gerda, 17 parašė:
Zana, 22 parašė:

ar tikite, kad yra jums skirtas zmogus?

netikiu.. smile butent ir rasi kai patikesi...

17

Re: Adomas ir Ieva

kodel butent skirtas?  tai jeigu vyru zemej maziau negu moteru tai reiskia, kad yra moteru, kuriom skirto nera? neee... manau nesamone... smile nors... jei tinki wienas kitam tai cia jau skukurti vienas kitam? na tuomet gal ir taip... bet wistiek nelabai sutikciau su shitokiu teiginiu smile

18

Re: Adomas ir Ieva

Martyna, 19 parašė:

Nemanau, kad yra kažkoks man skirtasis, bet ir nepergyvenu dėl to

...ot melagė, manai kaip pasiutus, nėr čia ko vaidinti! :::844

19

Re: Adomas ir Ieva

Živilė, 21 parašė:

Na cia jau daug nori smile gal dar adresiuka ir numeriuka tos paskirtosios? big_smile bet butu gerai, vat turi numeri, ardresa, tik susirandi TA zmogu ir laimingai gyveni big_smile kaip filme!

jo.. ;D cia tai ideja...
>>> dieve, dieve.. as tavim pradesiu tiketi, jei man mestelsi koki numeriuka ;D adresiuka... eisiu arbatos ;D ;D

20

Re: Adomas ir Ieva

Taip yra tik ji man iskart i glebi neikrito:?ir as jei ne is dangaus atsiradau :::111