1

Tema: londonieciai, kur jus?

pasigendu aktyvaus bendavimo tarp londone esanciu lietuviuku...

2

Re: londonieciai, kur jus?

o ju tiek daug tu londonieciu ...visai neaktyvus zmones :::818

3

Re: londonieciai, kur jus?

ir as taip galvoju, kai paziurejau kaip airijos lietuviai aktyviai dalyvauja visur, pramogu susigalvoja, susitinka ir siaip glaudziai rysius palaiko, tai net liudna pasidare... o musu tiek daug, ir nieko! :::809

4

Re: londonieciai, kur jus?

As uz susitikimus ir aktyvu bendravima smile

5

Re: londonieciai, kur jus?

tai pradekim nuo to, zmoguciai, kas kur apsistoje smile, as siaures londone, manor house, o kur jus? :::202

6

Re: londonieciai, kur jus?

As labai labai graziame rajone rytu Londone - South Woodforde smile Dirbu centriniame Londone prie Bank (centrine linja). Taigi manau, kad kaip ir visada susitikimas turetu buti centriniame Londone, kad zmones galetu is visu galu suvziuoti ir veliau visiems po lygiai toli butu gryzti iki namu :::608

7

Re: londonieciai, kur jus?

taip taip, centras potogiausia vieta, tik reikia kad daugiau zmoguciu susirinktu smile

8

Re: londonieciai, kur jus?

Rinksis rinksis ir susirinks smile Manau atsiras norinciu, svarbiausia, kad jau pradzia yra wink

9

Re: londonieciai, kur jus?

gera pradzia, puse darbo smile, beje ar zinai camden, panku rajona? ten yra baras kur svyturio aluti pardavineje, visai man ten smagu butu susitikt :::630:::537:::517:::629

10

Re: londonieciai, kur jus?

Buves ten kelis kartus i pankus pazioplineti smile Ir vieta visai nepertoliausiai. Man tinka.

11

Re: londonieciai, kur jus?

tai laukiam kitu norinciu ir geresnio oro :::916

12

Re: londonieciai, kur jus?

Jei neatsiras daugiau norinciu, koks laiko limitas, kada jau manysime, kad susitikimas neivyks? Kita vertus, du zmones jau yra wink Vis ne vienam prie stalo sedeti smile

13

Re: londonieciai, kur jus?

na nzn, gal pora savaiteliu palaukt, ziuresim koks zmoniu aktyvumas.. :::608

14

Re: londonieciai, kur jus?

Labas
cia pradejote kalba kas kur apsistojo, tai va as apsistojas Abbey Wood rajonelyje- gyvenu cia ilgai ir labai noriu is cia pabegt, bet niekaip neprisiruosiu leistis i buto paieskas (idealiausiai tai noreciau su kuom nors pasikeist butais smile) bet tikiauosi tai padaryt.... smile butas neblogas tiesiog noretusi arciau centro kur civilizacija jaucias smile o siaip dar mokinuosi elephant&castle.
susitikt gal ir smagu butu alaus pagert smile Camdenas gerai.

15

Re: londonieciai, kur jus?

As i Elephant&Castle siuo metu kartais uzsuku podarbinio darbo reikalais smile

16

Re: londonieciai, kur jus?

pas mane karta rauge buvo is airijos atskridus, tai mes Elephant&Castle paklydom.. nes as siaurej gyvenu ir pietuose tada pirma karta buvau :::047, tai po  karto daugiau niekad ten ir nebebuvau smile

17

Re: londonieciai, kur jus?

o tai edgarai tu buta vienas nuomuojiesi?

18

Re: londonieciai, kur jus?

Milda taip vienas nomuojuos visa buta smile zinau biski perdaug vietos vienam tai ir priimciau kanors, kam ramuma patinka... smile
Elephant+castle shopping centras toks nemazas ir bowlingo clubas yra, tai buvo lietuviai meeta anksciau ten padare, o siaip pac rajonas tai bardakelis kaip ir dauguma smile
Algis ka tu dirbi?

19

Re: londonieciai, kur jus?

Na mano podarbiniai darbo reikalai kaip tik ir buna tame shoping centre, antrame auskte kur yra toks nedidukas kampelis su kompais ir internetu. Ten parodau ka esu padares, aptariame tolimesne darbu eiga ir t.t. Bet pats tas shoping centras tai man kazkaip labai baisiai atrodo, kaip issireiskiai - bardakelis smile

O darbas mano tai prie kompo trunyti... :::638 :::008

Butu idomu suzinoti ir jusu uzsiemimus. Ar paliekam si klausima nagrineti per meeta? smile

20

Re: londonieciai, kur jus?

na as tai dirbu akiniu remeliu kompanijoje, administracinis darbas, jau 1,5 metu ten, tai kiek pabodo, manau pasiekiau ten viska ka galeju, auksciau jau nebera kur, tad pats laikas butu kazkur judet, manau rudeniop keisiu darba :::943