21

Re: londonieciai, kur jus?

na va, algi, darbe prie kompo, namie prie kompo.. negerumai, negerumai big_smile

22

Re: londonieciai, kur jus?

edgarai kraustykis kur nors, kur daugiau zmoniu, pvz kokiems 3 gyvent, taip daug smagiau, bent jau as taip manau smile

23

Re: londonieciai, kur jus?

Milda, 22 parašė:

na va, algi, darbe prie kompo, namie prie kompo.. negerumai, negerumai big_smile

Sita perfrazuociau truputi kitaip wink Darbe dirbu, namie dirbu... Sakiau daugiau niekada neimsiu jokio papildomo darbo, kuri reiktu dirbti po... darbo. Bet tiesa sakant pratinuosi niekada nesakyti niekada wink

Beje Edgarai, vienam gyventi turetu buti tikrai nuobodoka...

24

Re: londonieciai, kur jus?

Nagi lietuviai smile Parodykit nora pasibendrauti :::234

25

Re: londonieciai, kur jus?

na ka galiu pasakyt kad vienam gyventi yra nuobodoka ir o triuksme ir labai nesinoretu... na tiesa pasakius dalinausi anksciau su kitais bet jau senokai jie issikrauste. tiesa pasakius uzknisa vienam gyvent, bet yra kaip yra dabar, beto cia kur gyvenu sake griaus visa rajona, bet neaisku kada, tai regis ir iskraustis... wink
o siaip ka as darau mokinuosi ir tikiuosi rast darba ir siaip jai ne univiere tai namie trunyju prie kompo...
Algis beje, apie ka tie tavo projaktai su kompais? gal kokiu pagalbiniu reikia as ir si bei ta sugebu su kompu smile

26

Re: londonieciai, kur jus?

Jei reiktu tikrai ziureciau kaip butu galima padeti, bet as daugiau link programavimo dirbu - web developeris. O jei sita sriti ismanai tai galima netgi ir be pastovaus darbo gyventi, vien kontraktais. Bet man pastovus darbas arciau sirdies wink

27

Re: londonieciai, kur jus?

edgarai, o tai ko ta tavo rajona griauti nori?

28

Re: londonieciai, kur jus?

labuka, dar viena cia tokia prisijunge.... Kaip sekasi visiems? smile

29

Re: londonieciai, kur jus?

sveika lina, smagu matyti nauja veiduka smile mums sekas neblogai, bandom susiburt, nes londonieciai pasyvoki kazkodel.. kaip tu gyvuoji? kur apsistojus? ka siaip veiki? :::719

30

Re: londonieciai, kur jus?

Kodel sakai "dar viena cia tokia..." I zmonas niekas neims :::608 Kaip mums sekas tai jau aprasem, geriau tamsta placiau apie save ir ar tinka siuloma vieta Camdene smile

EDIT:
Aplenkei mane Milda:)

31

Re: londonieciai, kur jus?

ha, ha algi, man kaip ir priklauso pralenkt big_smile

32

Re: londonieciai, kur jus?

Na kadangi esi temos autore tai taip... Bet kadangi as esu is dalies kompu freakas :::629 tai manau galiu bandyti lenktiniauti su tavimi.

33

Re: londonieciai, kur jus?

Cia turejo buti jusu reklama... Netas uzstabde ir idejau antra tokia zinute...

34

Re: londonieciai, kur jus?

as gi juokauju smile... forumas didelis, vietos apstu, manau visi tilpsim :::649

35

Re: londonieciai, kur jus?

Gyvenu netoli Lewisham, ten ir mokausi colledze.... Siaip kaip ir nesiskundziu, tik saulutes labai pasiilgau....  O i zmonas ir nesisiulau, kaip cia taip buvo galima sugalvoti.... smile O kur susitikti, tai visai nesvarbu, bet kur galiu nusidanginti, visur cia atstumai, tai nieko ir neprigalvosi.... smile

36

Re: londonieciai, kur jus?

o siap lina be koledzo dar ka nors veiki? dirbi? ka studijuoji? :::943

37

Re: londonieciai, kur jus?

Gyvenu nelabai toli Lewisham, ten mokausi koledze... Sekasi kaip ir visai gerai, nesiskundziu. Ir i zmonas visai nesisiulau, kaip nors apsieisiu ir be to smile . Tik labai pasiilgau saulutes.... O kur susitikti, visai nesvarbu, visurcia atstumai.... smile

38

Re: londonieciai, kur jus?

Truputis akmeu i mano darza smile Ne taip supratai mano minti wink Neparasau ir i zmonas, tiesiog sakau, kad dar viena tokia... nelabai tinkamas prisistatymas wink

39

Re: londonieciai, kur jus?

na del atstumu tai teisybe smile, bet man gerai, ir darbas, ir koledzas tik pusvalandis nuo namu, o tai londone labai arti :::629

40

Re: londonieciai, kur jus?

beje, balsavot kas nors uz lietuva eurovizijoje ir ar isvis ziurejot? smile