101

Re: londonieciai, kur jus?

gali ir ledus ir alu ragaut kiek sirdis geidzia... bet tiksliai nezinau ar alkoholis nuo 21 ar 18 metu pardavinejamas, taip kad ID pasiimk smile

102

Re: londonieciai, kur jus?

Edgaras, 27 parašė:

tai panos nebemegsta ledu gal? siaip panos tik nepadauginkit alaus! smile


nezinau kaip kitos, bet as tikrai nebemekstu.. big_smile o kai dirbu, alaus ir negeriu.. daznokai tenka dirbti, todel ir ji retokai geriu.. big_smile

103

Re: londonieciai, kur jus?

sveikuciai visi big_smile, ziuriu visai neblogai cia gyvuojat.. alus, ledai, susimatymai smile. beje sveiki rita ir linai prisijunge prie forumo smile, sorry buvau pradingus trumpam, uzverte mene darbais, tai atsikvept ner kada smile

104

Re: londonieciai, kur jus?

sveikute.. smile va o mane tai savaitgali paprase padirbeti.. smile

105

Re: londonieciai, kur jus?

beje rita, as archway dirbu smile, o pries pora menesiuku tai east finchley gyvenau, visai netoli taves.. big_smile. as siaip ryt 9.30 koledze turiu but, po kursu dar i darba vaziuosiu, tai baisiu velyva popiete ir sestadienio vel kaip nera sad. tau, rita, gerai, priziurint vaikuti nors pasivaiksciot gali iseit kur nors, o as tai va niekur..

106

Re: londonieciai, kur jus?

niu taip bet tas vaikutis, kita kart kai parodo savo ragucius tai uj uj uj big_smile nieko greit nugesinu.. big_smile asku uzkalbu dantis, o nemusu.. big_smile uzjauciu del tokio savaitgalio.. wink
milda as is archway metro stoties dazniausei ir vazineju, arba kai draugas pas mane atvaziuoja, tai ir ten susitinkam.. smile

107

Re: londonieciai, kur jus?

tai gal kada nors ir prasilenkem smile, nes as ten jau 1,5 metu dirbu smile na su vaikuciais reikia moket elgtis, as nzn ar sugebeciau, pritruktu kantrybes manau smile

108

Re: londonieciai, kur jus?

ai kol mamos nera sale, tai ir tos kantrybes nereikia smile
gali buti, kad ir kada prasilenkem, nes kai paziurejau fotkes pasirode, kad matyta kazkur, o mano atmintis regimoji.. smile

109

Re: londonieciai, kur jus?

tai as daznai per luncha i co-op einu, bei darbo valandos tos pacios, tai gal ir metei kada nors smile..
ziuriu dabar bilietu vasara i lt atostogos, kainos kosmines :::009!!

110

Re: londonieciai, kur jus?

aga draugas ir ziurejo, tai ne kas.. o man tai gerai, seimininke man perka bilietus.., tik va jau kai reiks daba vasara gristi i cia tai jau pati pirksiu... smile

111

Re: londonieciai, kur jus?

kazkokia nesamone, i viena puse 60-80 svaru!! :::209

112

Re: londonieciai, kur jus?

kazkas baisaus.. :::157 bet sake kazkur yra kad maziau kainuoja..
o i meta as ateiciau su draugu, jei tik nereiks dirbti..

113

Re: londonieciai, kur jus?

labai smagu butu big_smile, jei esi camdene buvus,, tai gal zinai bara Loyds, ten kairej pusej prie kanalo (camden lock), tei ten svyturiuka pardavineja smile

114

Re: londonieciai, kur jus?

Algis, 25 parašė:

Atvaziavus i UK ledu paragauti nebutina iskart apsisukus namo gryzti wink

as pirma mokslus pasibaigsiu tada kosmopolitiskumo smetis isvaziuoosiu kur nors wink

115

Re: londonieciai, kur jus?

as ten nebuvus, bet bus proga apsilankyti big_smile as gal tik pries menesi ismokau metro vazinetis, nes niekas nieko neaiskino, pati anglu kalbos nemoku, gyvenu pas seima kurioje dirbu.. tai ne nereikejo niekur vazineti, nes atvaziavau ir viena, pazystamu nieko neturejau.. vazinedavau su ta seima visur kartu ir tai masina.. smile

116

Re: londonieciai, kur jus?

gerai galvoji linai, pirma mokslai... nors patariu istot ir paskui bandyt apsikeitimo programas, pazystu daug zmoniu, kurie tai isbande, tai nei vienas nesigailejo, todel mokykis anglu kalba smile

rita, kalba ne problema, eik i kursus, na jei susitiksim, tai papasakosiu daugiau kur kreiptis ir nuo ko pradet, jei zinoma noro yra big_smile

117

Re: londonieciai, kur jus?

noro yra bet sunku laika suderinti, nes bet kada man pasako ir as turiu priziureti vaikus.. as daba savarankiskai mokinuosi, turiu programa ir bandau ismokti namuose, bet aisku neatsisakysiu ir tavo papasakojimo, nes gal nuo vasaros ir turesiu laiko, noras pas mane jau senei yra.. smile

118

Re: londonieciai, kur jus?

paziurek cia http://www.candi.ac.uk/, cia koledzas, jis archway, galima ten vakarais mokytis, nebrangu ir zmones patenkinti..

119

Re: londonieciai, kur jus?

aciu pabandysiu pasiziureti jei ka suprasiu wink

120

Re: londonieciai, kur jus?

na paprasyk vaikino, kad padetu, arba as galiu pagelbet, jei kada susimatysim smile