1

Tema: Mane papeike del...Buciniu...

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

2

Re: Mane papeike del...Buciniu...

;D ne.. nu ... as patylesiu nes paciam sau geltonu kortu prisikrauti reikes.. :::b02

3

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Linas, 19 parašė:

;D ne.. nu ... as patylesiu nes paciam sau geltonu kortu prisikrauti reikes.. :::b02


bet tai jai man beda kodel reik is kart geltonas kortas reik det:(
a tai cia bloga tema?:::209

4

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:
Linas, 19 parašė:

;D ne.. nu ... as patylesiu nes paciam sau geltonu kortu prisikrauti reikes.. :::b02


bet tai jai man beda kodel reik is kart geltonas kortas reik det:(
a tai cia bloga tema?:::209

Lina paskaityk dar karta mano zodzius ;D gal tada suprasi ka norejau pasakyti... :::b18

5

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?


na  nzn.. tema verta medalio, kurio ieskokas dar savo ikoneliu platybeje nesukure, tai duodu taure :::859
nzn,kaip tavo problema spresti, ir as cia neeksperte... bet tai va, kokia beda... pasaulinio masto.. gal kvieciam kokia TV pagalba mes :::522 atleks, pades... :::103
problema... sakai, problema :::b18 kad man tokios problemos visokios >> :::207 :::419 :::220

6

Re: Mane papeike del...Buciniu...

jei papeike sakyk: ismokyk, didvyri big_smile ir paziurek reakcija wink

7

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Justas, 17 parašė:

jei papeike sakyk: ismokyk, didvyri big_smile ir paziurek reakcija wink


kad tavo zodziai, Justuk, dievui i ausi :::b18 << jei pamokys wink
>>>jei ne.. tai jis tikras LOPAS.. ir pasakyk, kad as jam perdaviau linkejimu ir isvadinau ji LOPU...

8

Re: Mane papeike del...Buciniu...

o, tai mes vel draugai, Nijolyt? Atleidai? beje, kaip matau siuo topiku nuomones tikrai sutampa wink
Tai stai, Lina, daryk kaip sakem ir tada nuspresi ar galesi toliau su juo buti (ar bent "laiziaka mest", ar ne) wink

9

Re: Mane papeike del...Buciniu...

mhm jis man pasake kad atseit vaizdas jog pirma kart tai darau "nebuvo gero liezuvio kontakto"mhm man tai idomiausia kaip su tuo kontaktu:::734

10

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

mhm jis man pasake kad atseit vaizdas jog pirma kart tai darau "nebuvo gero liezuvio kontakto"mhm man tai idomiausia kaip su tuo kontaktu:::734

O gal ne Tu nemoki...? Negali but toks variantas, kad jis kazko nemoka...? :V

11

Re: Mane papeike del...Buciniu...

jei jis isdryso taip pasakyti, tai tikrai pats turi bedu su tuo kontaktu. juk galejo nieko nesakydamas pamokinti.

12

Re: Mane papeike del...Buciniu...

big_smile jo... pas tave bachuriukas sugeba suvelt... bet per daug nesisielok tu irgi neatsilieki... ne esme.. patark jam pasimokyt kur nors...

13

Re: Mane papeike del...Buciniu...

is tiesu buciuojamasi dviese, taigi nebutinai vienas buciuojasi blogai, o kitas gerai, gal jus tiesiog buciuojates skirtingai ;] jei vienas buciuosis kaip zuvis, o kitas kis liezuvi, tai aisku kazkam nepatiks. bet net neisivaizduoju kaip sprest tokia problema, kazkaip viskas pas mane buna naturaliai, supratingumas yra pas abu ir susiderini..

14

Re: Mane papeike del...Buciniu...

gal but...nezinau svarbiausiai eisiu uz puse h su juo susitikt ir db baisiai bijau dl to kontakto:::819

15

Re: Mane papeike del...Buciniu...

blogaj bučiuojiesi? tj paskyk kad išmokytu tas kas tjp pasakė hmm o dėl tų bučinių tj paparasčiausiai atsipalaiduok ir tiek...ir wiskas wyx sawaime..:)

16

Re: Mane papeike del...Buciniu...

prasyk akd pamokytu ;DDD

17

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Justas, 17 parašė:

o, tai mes vel draugai, Nijolyt? Atleidai? beje, kaip matau siuo topiku nuomones tikrai sutampa wink


na, Justuk, mes ir nesipykom :V .. na tik tas vienas musu slaptas reikaliukas dar neisaiskejo :::b18 dar pakalbesim wink
>> tayp, sutampa....
>>> ir kaip cia issivyste tokia mintis bendrai paskaicius > visi buciuojames skirtingai, o jei nori likti su zmogumi, tu ismoksi buciuotis TIK SU JUO :::207

18

Re: Mane papeike del...Buciniu...

jo jau po susitikimo:D nesibuciavom visai:? et...

19

Re: Mane papeike del...Buciniu...

jo jau po susitikimo:D nesibuciavom visai:? et...

20

Re: Mane papeike del...Buciniu...

kiekvienas buciuojasi skirtingai, jei jis buciuojasi kaitraip nei tu todel taip ir atrodo kad nemoki... paprasciausiai jus gal but labai skirtingi zmones, manau buciniai nesutampa taip kaip ir nuomones. jei jus vienas kitam labai patinkat tai viskas turi buti naturaliai. gal geriau su juo skirkis, jei jam maiso tai kad tu buciuojiesi kitaip tai jam gali nepatikti ir tai jei jusu nuomones bus skirtingos del kokio nors dalyko. manau turetum susimastyti... rastum toki su kuoruo buciniai gautusi patys nuostabiausi... smile