21

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Ligita, 16 parašė:

kiekvienas buciuojasi skirtingai, jei jis buciuojasi kaitraip nei tu todel taip ir atrodo kad nemoki... paprasciausiai jus gal but labai skirtingi zmones, manau buciniai nesutampa taip kaip ir nuomones. jei jus vienas kitam labai patinkat tai viskas turi buti naturaliai. gal geriau su juo skirkis, jei jam maiso tai kad tu buciuojiesi kitaip tai jam gali nepatikti ir tai jei jusu nuomones bus skirtingos del kokio nors dalyko. manau turetum susimastyti... rastum toki su kuoruo buciniai gautusi patys nuostabiausi... smile

ir aplamai te tiesa tik tai kad jis mane labai traukia bet jokios jo nei geros nei blogos savybes man neuzkliuna...be to jo ilgiuos ir pan...suprantu ta ne meile bet kas tai?;?

22

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Tas jausmas vadinamas susizavejimu. Jis gali trukti iki triju metu. Paskui viskas dazniausiai pereina i rutina... Ko zinoma labai gaila sad Kas yra meile nemanau, kad kas galetu tiksliai apibrezti.

23

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

vieniems gali nepatikt kitiem gali patikt.tas malonumas dar priklauso nuo liezuvio svelnumo ,nuo lupu putlumo :)o kitos kiek besistengtu  tai niekaip nebuna malonu laizytis.arba kartais panos persistengia greit makalodamos liezuviu.**** reik vaikino klaust kaip jam geriau o ne kazka isradinet

24

Re: Mane papeike del...Buciniu...

mhm gal but....

25

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

tik ant trieju raidziu tokius krutuolius:)jei man taip pasakytu sakyciau isvis nebuciuok jei nepatinka,net nesugalvociau pati  "mokytis" jei jau toks specas ant buciavimosi tai tegul pamoko jei taip sumasto isrezt:)

26

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Monika, 13 parašė:
Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

tik ant trieju raidziu tokius krutuolius:)jei man taip pasakytu sakyciau isvis nebuciuok jei nepatinka,net nesugalvociau pati  "mokytis" jei jau toks specas ant buciavimosi tai tegul pamoko jei taip sumasto isrezt:)

Visi taip sakot... Na nezinau kazkaip kvailai jauciuos...Jauciuos nepilnavertis zmogus ne todel kad nemoku buciuotis,ar ans nemok ,bet todel kad isvis tokiu problemu kyla....Nezinau,manau esu biski nevykus ...ej...

27

Re: Mane papeike del...Buciniu...

saves grauzimas visada pades bet kokioj situacijoj. ypac buciuotis ismokys (jum sarkazmu nepasmirdo?)
dok tu tam savo xaxaliui su slapia zuvim per marmuze tai supras kad tu laaaaaabai ir net labai gerai buciuojies (nieko ner blogiau uz slapia silke...)

28

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Dovydas, 17 parašė:

saves grauzimas visada pades bet kokioj situacijoj. ypac buciuotis ismokys (jum sarkazmu nepasmirdo?)
dok tu tam savo xaxaliui su slapia zuvim per marmuze tai supras kad tu laaaaaabai ir net labai gerai buciuojies (nieko ner blogiau uz slapia silke...)

Et su silke:D idomu kaiptai atrodytu?mNa gal biski ziauriai ka?...O tai gal esi gaves su silke,kad zinai jog tai nera blogiau?:::201

29

Re: Mane papeike del...Buciniu...

net gaut nereikia ir taip matosi...

30

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Dovydas, 17 parašė:

net gaut nereikia ir taip matosi...

Na tada gerai:) nes jau isigandau del taves...nezinau ...Noreciau taip padaryti noreciau sdaug ka padaryt bet neturiu jegu ... Truksta ryzto.....

31

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Lina, 16 parašė:
Monika, 13 parašė:
Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

tik ant trieju raidziu tokius krutuolius:)jei man taip pasakytu sakyciau isvis nebuciuok jei nepatinka,net nesugalvociau pati  "mokytis" jei jau toks specas ant buciavimosi tai tegul pamoko jei taip sumasto isrezt:)

Visi taip sakot... Na nezinau kazkaip kvailai jauciuos...Jauciuos nepilnavertis zmogus ne todel kad nemoku buciuotis,ar ans nemok ,bet todel kad isvis tokiu problemu kyla....Nezinau,manau esu biski nevykus ...ej...

manau,kad klysti:)sakai,kad tu nevykus,bet  bernai pakelia ranka pries silpnesnes paneles,nes nori parodyti kad yra silpnesniu uz juos,o tikri vyrai taip nedaro,tapati situacija gali buti ir cia:)jis pats mano,kad kazka blogai daro,bet kaltina tave nes nori pasirodyt virsesniu:)na...bet negarantuoju:)

32

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Monika, 13 parašė:
Lina, 16 parašė:
Monika, 13 parašė:
Lina, 16 parašė:

Yra problema...mane papeike ,kad blogai buciuojuosi"laizausi" kaipman tai padaryti tinkamai? Ar galit paaiskint kuo issamiau?

tik ant trieju raidziu tokius krutuolius:)jei man taip pasakytu sakyciau isvis nebuciuok jei nepatinka,net nesugalvociau pati  "mokytis" jei jau toks specas ant buciavimosi tai tegul pamoko jei taip sumasto isrezt:)

Visi taip sakot... Na nezinau kazkaip kvailai jauciuos...Jauciuos nepilnavertis zmogus ne todel kad nemoku buciuotis,ar ans nemok ,bet todel kad isvis tokiu problemu kyla....Nezinau,manau esu biski nevykus ...ej...

manau,kad klysti:)sakai,kad tu nevykus,bet  bernai pakelia ranka pries silpnesnes paneles,nes nori parodyti kad yra silpnesniu uz juos,o tikri vyrai taip nedaro,tapati situacija gali buti ir cia:)jis pats mano,kad kazka blogai daro,bet kaltina tave nes nori pasirodyt virsesniu:)na...bet negarantuoju:)

Aha jis vyresnis...tu gal ir teisi... na nezinau gal tikrai tai tiesa....

33

Re: Mane papeike del...Buciniu...

na turejau omeny ne vYRESnis o vIRŠESnis,bet gal tai esme nelabai keicia:D

34

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Monika, 13 parašė:

na turejau omeny ne vYRESnis o vIRŠESnis,bet gal tai esme nelabai keicia:D


Jooo tikriausiai:D

35

Re: Mane papeike del...Buciniu...

hmmm o jei paskyciau kad pati nemoku bucuotis to laiziako  ;D jo linksmai turi skambeti... kodel visi taip nori uzaugti... bucinai, sexas na zodziu pirma vaikyste reikia pasidzaugti... ne galvok kad noriu izeisti tik tiesiog man keista... kaip seni zmones pasakytu kad ju laikais tokiame amziuje rupejo tik zaidymai... bet as manau kad ir kokie laikai bebutu visi skubame uzaugti eh nevisai gerai... bet cia tik mano nuomone
O TAS VAIKINAS TAVO DEMESIO NEVERTAS JEI TAIP KALBA NE VISI GYME MOKEDAMI LAI PAMOKO  o tu tycia taip pasakyk paziuresim ar isdris dar ka nors sakyti big_smile kiek as supratau jis vyresnis uz tave? o cia dar labiau eh tie vaikinai ko mergos del ju tik nepadaro... ir dar sitaip izeidineja oi negerai

36

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Alesia, 21 parašė:

hmmm o jei paskyciau kad pati nemoku bucuotis to laiziako  ;D jo linksmai turi skambeti... kodel visi taip nori uzaugti... bucinai, sexas na zodziu pirma vaikyste reikia pasidzaugti... ne galvok kad noriu izeisti tik tiesiog man keista... kaip seni zmones pasakytu kad ju laikais tokiame amziuje rupejo tik zaidymai... bet as manau kad ir kokie laikai bebutu visi skubame uzaugti eh nevisai gerai... bet cia tik mano nuomone
O TAS VAIKINAS TAVO DEMESIO NEVERTAS JEI TAIP KALBA NE VISI GYME MOKEDAMI LAI PAMOKO  o tu tycia taip pasakyk paziuresim ar isdris dar ka nors sakyti big_smile kiek as supratau jis vyresnis uz tave? o cia dar labiau eh tie vaikinai ko mergos del ju tik nepadaro... ir dar sitaip izeidineja oi negerai

ET o as vis dar neprarandu kaltes jausmo...nezinau

37

Re: Mane papeike del...Buciniu...

pagalvok ar verta gadint gyvenima del tokio ir viskas... suprantu kad meile ne seile neprarysi bet ... pagalvok

38

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Nu vase kam tokius tupus klausimus uzdavinet laizykis kol ismoksi ka ash arba kiti pasakys kaip tau lezuviuka vartyt big_smile:D:D:D:D:D:D daugiau nieko nebesakysiu nes jau i taip 2 kortas turiu ":D

39

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Vaidutis, 18 parašė:

Nu vase kam tokius tupus klausimus uzdavinet laizykis kol ismoksi ka ash arba kiti pasakys kaip tau lezuviuka vartyt big_smile:D:D:D:D:D:D daugiau nieko nebesakysiu nes jau i taip 2 kortas turiu ":D

jo o mandaugiau issireiksti negali kad tu kortu nebutu? Na koks gerbentis viresnio amziaus vaikinas tai galetu pasakyt eh vaikinai vaikinai jums tik vienas galvoje... negerai oi kaip negerai

40

Re: Mane papeike del...Buciniu...

Nu Nu smile tesiog reikia normalesnius klausimus uzdavinet smile