1

Tema: kaip pralinksmint geriausia drauga?

turiu 18 metu drauga, kuris pastaruoju metu lyg ne sawo kailyje, liudi, sedi namie, nkr eiti nenori, o as ji taip noriu pralinksminti:) padekite:)

2

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Jei jis tikrai tavo geriausias draugas, tai tik TU ir gali zinot, kas JAM patinka, ka JIS megsta ir kaip galetum JI pralinksmint. Ne mes, ne tavo tevai, ne klasiokai, o TU turi zinot. Ir klausimu tokiu neturetu kilti..

3

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Gerai, tu nori jį pralinksmint, bet yra kitas klausimas: ar jis pats nori būti linksminamas?
Kartais geriau palikti žmogų ramybėje tiek, kiek jam to reikia.

4

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Martyna, 19 parašė:

Gerai, tu nori jį pralinksmint, bet yra kitas klausimas: ar jis pats nori būti linksminamas?
Kartais geriau palikti žmogų ramybėje tiek, kiek jam to reikia.

Na jei zmogaus psichologija panagrinejus, tai gal jis ir laukia, kol kas ji istemps is namu ir t.t.
Zmones uzsidaro, del ivairiu priezascius, bet dazniausiai vel grizta i normalu gyvenima, tik kitu zmoniu pagalba.

Inga, gal tiesiog pabandyk su savo draugu pasisneket issiaiskink kame beda, gal kazkas atsitiko ar siaip.

5

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Karolis, 22 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Gerai, tu nori jį pralinksmint, bet yra kitas klausimas: ar jis pats nori būti linksminamas?
Kartais geriau palikti žmogų ramybėje tiek, kiek jam to reikia.

Na jei zmogaus psichologija panagrinejus, tai gal jis ir laukia, kol kas ji istemps is namu ir t.t.
Zmones uzsidaro, del ivairiu priezascius, bet dazniausiai vel grizta i normalu gyvenima, tik kitu zmoniu pagalba.

Inga, gal tiesiog pabandyk su savo draugu pasisneket issiaiskink kame beda, gal kazkas atsitiko ar siaip.

Taigi, Karoli, kad tik GAL jis laukia. Bet mes nežinom, kas ten per žmogus, kas per situacija. Aš čia atsakiau remdamasi daugiau savo psichologija :::041 ir tai, aišku, tik vienas iš galimų variantų.
Bet irgi manau, kad jei jau aktyviai padėt, tai pirmas žingsnis - pokalbis.

6

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Inga, 14 parašė:

turiu 18 metu drauga, kuris pastaruoju metu lyg ne sawo kailyje, liudi, sedi namie, nkr eiti nenori, o as ji taip noriu pralinksminti:) padekite:)


JEI VAIKINAS LIUDI bet meile jau Turi, tai vadinas kazka prisidirbo ;( reikia isiklausineti "kame reple":? o paskui tema kurt ;( nes neaisku del ko liudi :::909 turetum zinot nes DRAUGAS:::921

7

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

man labai idomu kokiu interesu randa 14 metu mergaite ir 18 metu zmogus :?

8

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Linas, 19 parašė:

man labai idomu kokiu interesu randa 14 metu mergaite ir 18 metu zmogus :?

o tu paklausk manes kokiu interesu as 24 metu galu turet su 14mete:::111

9

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Tomas, 24 parašė:
Linas, 19 parašė:

man labai idomu kokiu interesu randa 14 metu mergaite ir 18 metu zmogus :?

o tu paklausk manes kokiu interesu as 24 metu galu turet su 14mete:::111

Klausiu Tomuk klausiu big_smile atsakyk big_smile

> gal ledus valgot jei ji tavo giminaite ar piesiat kreidelem ant grindinio plyteliu ?

10

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

bendraminte big_smile ir masto kaip as big_smile nu gal biski svelniau:::818 ir ne taip grubiai:D bet bazaras eina kaip ligus ligiam big_smile

11

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

istempk, is namu i bara ar i kluba, kur ir nuo 18metu ileidzia

12

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Linas, 19 parašė:

man labai idomu kokiu interesu randa 14 metu mergaite ir 18 metu zmogus :?

nejau zmones negali bendrauti tik del to kad ju amzius skiriasi? Mes pazystami nuo mazens, toki ir yra tie interesai kad esame tik geriausi draugai

13

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Martyna, 19 parašė:
Karolis, 22 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Gerai, tu nori jį pralinksmint, bet yra kitas klausimas: ar jis pats nori būti linksminamas?
Kartais geriau palikti žmogų ramybėje tiek, kiek jam to reikia.

Na jei zmogaus psichologija panagrinejus, tai gal jis ir laukia, kol kas ji istemps is namu ir t.t.
Zmones uzsidaro, del ivairiu priezascius, bet dazniausiai vel grizta i normalu gyvenima, tik kitu zmoniu pagalba.

Inga, gal tiesiog pabandyk su savo draugu pasisneket issiaiskink kame beda, gal kazkas atsitiko ar siaip.

Taigi, Karoli, kad tik GAL jis laukia. Bet mes nežinom, kas ten per žmogus, kas per situacija. Aš čia atsakiau remdamasi daugiau savo psichologija :::041 ir tai, aišku, tik vienas iš galimų variantų.
Bet irgi manau, kad jei jau aktyviai padėt, tai pirmas žingsnis - pokalbis.

jis man sako tik kad esa liudnas ir tiek...

14

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

linksmint turi jau vien buvimas salia:) juk tu su juo draugauji, tai turetum ir pazinot ji:)

15

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

o ka daryti jei jis tau pradeda nk nepasakoti?

16

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

jeigu tikrai nori pralinksminti drauga,o jis labai liudnas geriau isvis jam nesirodyti akyse,nes jam atsibos liudeti ir pats susiras tave

17

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

jis liudnas, bet kai tik pasakau kad ji palieku wiena, tegul pagalwoja, pamasto tj jis pradeda prasyti kad likciau su juo

18

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Inga, 14 parašė:

o ka daryti jei jis tau pradeda nk nepasakoti?

jei jus tikrai draugai, jei jis tave laiko tikra drauge tuo metu jis turetu papasakoti.. draugai tam ir skirti kad kai buna blogai gali issipasakoti ir sulaukti patarimo, pagalbos...

19

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

tj stengiuosi ykalbeti kad man pasipasakotu

20

Re: kaip pralinksmint geriausia drauga?

Inga, 14 parašė:

jis liudnas, bet kai tik pasakau kad ji palieku wiena, tegul pagalwoja, pamasto tj jis pradeda prasyti kad likciau su juo


tai tu jam pasakyk jeigu jis tau nepasipasakos kas jam yra kad iseisi, manau tada turetu pasakyti
:::001