1

Tema: patarkite del grozio...

sveiki.nezinau ar cia rasyti reikia,ar kazkur kitur.tikiuosi nesupyksit jeigu neten pataikiau.tiesiok man reikia jusu patarimo.yra mergina su kuria draugauju puse metu.nu as jai patinku bei ji man patinka.aisku visko buna.bet esme tame kad ji man atrodo taip,lyg kaskar galetu buti vis zavesne.ta prasme as noriu kad ji vis graziau ir graziau atrodytu.aisku grozis man nera svarbu,bet tiesiok noriu kazko naujo.tai va noriu kad ji kazkuom issiskirtu is kitu panu.pvz.: geltonom kelnem ar kazkas panasaus.manau supratot apie ka as.tai va as nlb noriu jai tiesiai sviesiai sakyti kad noriu kad ji graziau atrodytu(labiau save prisiziuretu).o kita beda kad manau jos biudzetas tokiems dalykams yra labai mazas.

tikiuosi kazkas galesim patarto sita tema.
isanksto dekoju...

2

Re: patarkite del grozio...

nesuprantu ko tu cia nori big_smile big_smile na klausi patarimo kaip dar pana pagrazinti ? big_smile gi jei tau ir taip grazi ir pati prisiziuri tai tu jos dizaineriu booti nori :? big_smile

3

Re: patarkite del grozio...

nu prisiziureti tai prisiziuri,bet netaip.pvz su vienais dzinsais vaiksto visa vasara ir ziema.nu gal ne vienais o su pora tokias paciais.noriu ivairoves.

4

Re: patarkite del grozio...

JO gali ja suzlugdyt :Dgeriau nesikisti i tuos dalykus ir leisti jei kviepuoti big_smile

5

Re: patarkite del grozio...

koki karta siaip vaikstinejant mestelk tokia minti ar nenoretum tokio sijonuko manau ant taves jis labai patraukliai atrodytu ir ziurek kaip ji sureguos gal ir nusipirks ka nors panasaus arba taip pat ir su kitais aksesuarais

6

Re: patarkite del grozio...

jauciu yra tik viena iseitis.mano akimis kas atrodo kad jai tinka ta nupirkti ir padovanoti.ar kaip siulote daryt?

7

Re: patarkite del grozio...

tai jei tu zinai atsakymus, tai kam cia dar klausineji...

8

Re: patarkite del grozio...

nu nzn tiesiok bandau rasti bendra sprendima.tiesiok tikejausi kad cia panos atsakys is savo puses.

9

Re: patarkite del grozio...

Mantas, 18 parašė:

nu prisiziureti tai prisiziuri,bet netaip.pvz su vienais dzinsais vaiksto visa vasara ir ziema.nu gal ne vienais o su pora tokias paciais.noriu ivairoves.


na tu cia uzraitei.. o jei zmogus babkiu tam neturi.. as irgi va vaikstau su vienais ir tais paciais batais.. turiu tik kelis dzinsus. viena svarka pavasariui-rudeniui, viena palta ziemai ir t.t. zdz..
>> tu manai, kad pvz dzinsai labai jau pigus :? na, nzn.. nzn...oi vyruti, nueik i parduotuve ir paziurek kiek viskas kainuoja.. nu zdz.. susinervinau..
>> na dar viena priezastis del ko as daug neturiu batu pvz <<, nes labai neissirenku, visi man netinka ar nepatinka.. gal ir jai tas pats... bet didzioji dalis neturejimo >> tai pinigai. tam reikia lesu.. pinigu ir aukso maiso :::920

10

Re: patarkite del grozio...

tai cia dabar pradesime kalbeti ko kas neturi... wink nafik tiek pinigai, geriau einam kas maziau turi... big_smile

11

Re: patarkite del grozio...

ok uzdarom sita tema.bo berysio manau ji.minty supratau ir dekoju rasai 18:

Rasa, 18 parašė:

koki karta siaip vaikstinejant mestelk tokia minti ar nenoretum tokio sijonuko manau ant taves jis labai patraukliai atrodytu ir ziurek kaip ji sureguos gal ir nusipirks ka nors panasaus arba taip pat ir su kitais aksesuarais

12

Re: patarkite del grozio...

ner uz ka smile linkiu sekmes smile

13

Re: patarkite del grozio...

jei turi pinigu, kad jai padovanot kazka, tai nemetyk uzuominu, kaip Rasa siule, o paprasciausiai pavaikstinek su ja po parduotuves ir paprasyk pasimatuot viena, kita ruba ir jei tau grazu o ir jos reakcija teigiama, nukeliauk prie kasos ir sumokek:D

14

Re: patarkite del grozio...

jei ji nenori turet savo stiliaus nemanau kad jai padesi, arba galimas daiktas kad noresi padaryt is jos stiliova o padarysi kloune. todel patariu pasidomet paciu stilum: http://www.hel-looks.com/?p=image/archives/1/20070615_01/ parodyk jai si puslapi, gal patiks smile

15

Re: patarkite del grozio...

O taigi cia shitas keistuolis mano gerbejas kuris vis man raso i visus pazinciu puslapius kurtik mane suranda ir klausia ar susitikt noriu:D Keistos tavo problemos Mantai:D


Mantas, 18 parašė:

jauciu yra tik viena iseitis.mano akimis kas atrodo kad jai tinka ta nupirkti ir padovanoti.ar kaip siulote daryt?

Ziurek, kad netik tiktu, bet ir patiktu...

16

Re: patarkite del grozio...

viskas ateina su laiku :::b18 nenorekit kad zmones keistusi ...jie turi noreti patys pasikeisti :::818

17

Re: patarkite del grozio...

Auste, 19 parašė:

jei turi pinigu, kad jai padovanot kazka, tai nemetyk uzuominu, kaip Rasa siule, o paprasciausiai pavaikstinek su ja po parduotuves ir paprasyk pasimatuot viena, kita ruba ir jei tau grazu o ir jos reakcija teigiama, nukeliauk prie kasos ir sumokek:D

si mintis man geriausia atrodo:)

18

Re: patarkite del grozio...

Manau kad supratau tave, merginom ir tokiu problemyciu kyla del vaikinu, na patarciau jei tau pinigine leidzia tai nuvesk ja i salona, ar vis kanors nupirk is aprangos smile gal pades.

19

Re: patarkite del grozio...

Nu bet jūs ir įdomūs :DD pinigų trūkumas, tai kam prekintis visokiose akropolio parduotuvėse? :DD pavaikštai po humanas, labdarūškės ir oj... Dar geriau  atrodysi nei kiti ir pigiai smile)) mano apranga retai kada siekia 50;t. dažniausiai susumavus gaunasi 20lt su viskuo :DD ir kas kart vis kitaip smile , o atrodau tikrai nepraščiau nei kiti.. taip kad .. tiek čia tos bėdos :DD

20

Re: patarkite del grozio...

jei tau noris kad ji rengtus graziai ir bla bla bla , tai sakyk, kad varot kartu prekintis tu jai isrenki kazka o ji tau ir tu uz viska moki, nes tu kvieti big_smile smile tvarka smile ji laiminga, tu laimingas ir t.t. jei gaila, tai tada maziau snekek ir dziaukis mergina smile be geltonu kelniu :DDDD