1

Tema: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

man pawyzdziui nepatinka **** kazkkoke nesamone ...man kaiminai net jungia elektra kad negirdetu mano muzikos garsais:D
dar karts nuo karto padauzo radijatorius:D

2

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Na matai, jei kaimynam trukdo tai galetum bent kiek susiprasti ir patildyti muzika. Paziureciau kaip pats bandytum miegoti per triuksma. Tavo kaimynu vietoj pabelsciau i duris ir su tevais pasnekeciau.

3

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na siaip pritariu as tam istatymui.. nors nzn.. bet su kaimynais juk susitarti galima wink man tai dzin, kaip kas vakare>> bauda yra koki sestadieni ar sekmadieni klausyti kaip uz sienos pas mane mokosi groti pianinu ar smuiku ryte 8 val << :::909 patikekit.. istatyma priimciau ir NUO, o ne IKI... tikrai...

4

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Geras įstatymas: reikia gi kažkam paikų vaikų klausa rūpintis.

5

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

man tai nepatinka sitas istatymas. nes parejus is darbo (kaip tik 18 val) megstu garsiai pasileist muzikele ir tvarkytis arba gaminti valgyt. o cia tipo negalima, tai kada muzikos paklausyt?
kita vertus, kaimynai kaip greze siena 22 val taip ir tebegrezia, o sito siaubo su jokia muzika nepalyginsi...

6

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

manau istatymas BLOGAS:::917 NEGALIMA TAIP KAD LEISTU KLAUSYTIS GAGSIAI VISAI :::852
IR AUTOMOBILIUOSE REIKETU UZDRAUSTI:D

7

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

gal kas turi nuorodu i sita istatyma, ar straipsnius ? idomu butu pasigilint. ta problema su kaimynais grezianciais sienas, tai ir man pazistama. tikiuosi tas istatymas draudzia triuksma apskritai, o ne vien muzika. o viena is iseiciu garsiai klausytis muzikos netrukdant kaimynams, klausytis per ausines big_smile

8

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

jo. savo namuose per ausines:)bet jie grezt pradeda tada, kai jau mano visos muzikos isjungtos ir vaikui pasaka pries miega paskaityta. isjungsiu jiem elektra, dabar ka tik sugalvojau:)

9

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

man irgi nelabai patinka sis istatymas, nes kaip ir Milda megstu po darbo tvarkydamasi garsiau pasileist muzikele...siaip su kaimynka del muzikos jau senai konfliktuodavom, net kai vidury dienos jos klausausi, tai iki siol galejau apsiginti, kad iki 22val leidziama jos klausytis, dabar reikes atidziau i laikrodi ziureti big_smile

10

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Nespurantu kokio garsumo ta jusu muzika. Juk galima klausytis jos pakankamai garsiai, bet kad kaimynai vistiek negirdetu - sienos ne popierines. Svarbiausia kad koloneles nebutu pritvirtintos prie sienos. Ant grindu geriau irgi nestatyti. Jei stovi ant lentynos ar ant stalo, kaimynai kur kas prasciau girdes.

11

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

viskas vaikai-baigesi baliai per naktis:D db pradesit svest ir gert nuo 10 ryto kad iki 18val visi issiskirste butu ir mentai del muzono nespetu atvaziuot ;D wahahaaa..;D
dalbajobiskas ystatymas kazkox nezn net o del kaimynu taj ziurint dar kokie jie yra..ziurek kiti ir 12val nakties nieko nesako...visokiu buna..

12

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Emilis, 22 parašė:

viskas vaikai-baigesi baliai per naktis:D db pradesit svest ir gert nuo 10 ryto kad iki 18val visi issiskirste butu ir mentai del muzono nespetu atvaziuot ;D wahahaaa..;D
dalbajobiskas ystatymas kazkox nezn net o del kaimynu taj ziurint dar kokie jie yra..ziurek kiti ir 12val nakties nieko nesako...visokiu buna..


na, mes tai su kaimynais susitariam.. jokiu problemu nematau.. jie pasvencia, ir mes :::b18 na, nebent koks pensininkas kazka sako << bet su tais as nesutariu ir taip.. tai dar vienas karo neuzkastas kirvis nepakenks.. tegu kencia uz tai, ka jie man daro ;D

13

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

sis ystatymas jau kaip metai yra ir nenaujiena jei turi kaimynus kurie tave pakence ir tavo muzika tai dzin bet jei turi ne kokius kaimynus ta ir dzin nes visam  sitam reiktu dvieju liudinnku angelu sargu ekipazo ir tai du kartus gani yspejima poto nuo 300 lt iki 1000lt pinigines ir toliau ten

14

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nu nzn... pas mum normaliu namu rajone tai iki 23 niekas nesiskundzia... bent jau neteko girdeti, kad skustusis wink

15

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

2007-05-23 02:18:48 
  T/Ž: 8/448
Na matai, jei kaimynam trukdo tai galetum bent kiek susiprasti ir patildyti muzika. Paziureciau kaip pats bandytum miegoti per triuksma. Tavo kaimynu vietoj pabelsciau i duris ir su tevais pasnekeciau
.......
supranti waikiste kwailiste ir norisi selt:D

16

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

per ausines nera labai idomu ,nes jej nuori pawizdziui twarkitis tai ausiniu nepassimsi kartu ...nu aisku yra toks dalikas mp3 bet wistek ne tas pats

17

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nu krc nesaamone siais laikais juk maza tokiu kurie tyliai klawso muzika ir dar tyliai nesamone tikra

18

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Justas, 17 parašė:

nu nzn... pas mum normaliu namu rajone tai iki 23 niekas nesiskundzia... bent jau neteko girdeti, kad skustusis wink

nu bet ne pas wisus taip yra ...sakaw man elektra net isjungia ...o tai yrgi negalima isjungt elektra:D

19

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

o man buvo vakar tokia situacija.reikejo skubei montuoti toki irengini cia susije su sildimo sistema dujom ir iki ryto viska reik padaryt nes kitaip avarija:)tai pohcui ant visu grezem visa nakti vos sarvuotu duru kaimynai neislauze:)kartais pagal istatymus nesigauna,ir ta bauda niekas jai reik

20

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

tikra nesamone;/ mums tai isvis...jei prie laiptines kieme vaklare ten juokames,snekam islend kaimyne sak negal po 6h triuksmaut...nu tai isvis...