21

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

o pasm ane kaimynai geri ir niekada del muzikos neateina ir as pas juos neinu, gyvenam draugiskai taikiai ir pasvesdami arba garsiai muzika klausydami big_smile :::b18

22

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na, o man is viso su tokia problema susidurt netenka, nuosavam name, gali daryt ka nori big_smile

23

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Linas, 19 parašė:

na, o man is viso su tokia problema susidurt netenka, nuosavam name, gali daryt ka nori big_smile

> oi bendravardi ne nes jei namas nera nuosaly tai jei turi super duper aparatura tada irgi kaimynai girdi big_smile big_smile tongue

24

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Ir? big_smile Bet lyg ir nesiskunde dar niekas pakolkas big_smile Kad ir kokia aparatura atsivezes buciau big_smile Namuos garso izoliacija ideta big_smile

25

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Monika, 13 parašė:

tikra nesamone;/ mums tai isvis...jei prie laiptines kieme vaklare ten juokames,snekam islend kaimyne sak negal po 6h triuksmaut...nu tai isvis...

nu sakaw nesamone jaw grasina mentus iskwest pz senei sawo kart atgyweno tegul leidzia mum:]]]]

26

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Linas, 19 parašė:

Ir? big_smile Bet lyg ir nsesiskunde dar niekas pakolkas big_smile KAd ir kokia aparatura atsivezes buciau big_smile Namuos garso izoliacija ideta big_smile

nu bet pagalwok koke nesamone kai gyweni daugiabuti ?//

27

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Seip patikek sunku isivaizduot, neteko daugiabuti gyvent big_smile

28

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Linas, 19 parašė:

o pasm ane kaimynai geri ir niekada del muzikos neateina ir as pas juos neinu, gyvenam draugiskai taikiai ir pasvesdami arba garsiai muzika klausydami big_smile :::b18

Pas mane irgi... (happy) ;>

29

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Na buvo man vienakart kaimyne i duris net dauzyt pradejus:D Nes as jos negirdejau;) Bet neisileidau ir tiek. Ka ji man cia pirma valanda dienos askins:D O siaip nerealius kaimynus turiu;) Nes daugiau nera buve konfliktu.. wink

30

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

jum gerai jej turit tokius kaiminus hmm o man tenka taikstytis su mamos saukimu ant manes del muzikos ,klawsyti kaiminu saukima  uzkniso juodai:D

31

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nu nzn... pas mane kaip ir nieko... 7metus jau gyvenu siam rajone niekas dar nieko nepasake... bet uztat kai as muzikos klausau tai lempos pradeda uzgesinet... taigi tik 220v.. o as klausau 260w garsumo.. Nieko cia ypatingo... su kaimynaj sutariu gerai, man jie nieko nesako ir as jiems...(muzika-metal) ;]]

32

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

sekas taw brol

33

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nežinau pas mus problemų nera klausau kiek noriu ta muzika.nu aišku buvo keleta kartu išjunge elektra bet ce tik kai plotai buva o kadangi ju buva labai mazai tai gražiai sutariam. aišku reikia jausti kada leisti garsiai muzika nes jei leisi 10 11 vakaro manau tikrai padorus žmones turetu bandyt miegoti.Ir pats nepakesciau jej man uz sienos vakare spiegtu juodu berniuku choras su chaotishka bugnu ir elektrines gitaros partija, arba ruki verch grotu

34

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

sujuokinai:DDDDDD

35

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

tai yra lb lb nefainas dalykas!!!!

36

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

jo net labai snd buwo wel ateje kaimynai:D

37

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

tu gal savo kambary garso izoliacija ishsikalk nes man atrodo gali kaimynai supykt taip kad teks su zaliukais aiskintis ir pinigelius moket smile

38

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Dovydas, 14 parašė:

nu nzn... pas mane kaip ir nieko... 7metus jau gyvenu siam rajone niekas dar nieko nepasake... bet uztat kai as muzikos klausau tai lempos pradeda uzgesinet... taigi tik 220v.. o as klausau 260w garsumo.. Nieko cia ypatingo... su kaimynaj sutariu gerai, man jie nieko nesako ir as jiems...(muzika-metal) ;]]


apsviesiu:)vatai tai galios matmuo,o voltai (pvz 220v) tai itampa kuo didesne itampa tuo elektros maziau prarandam laiduose,maziau kaista laidai ir nereik storo varinio siulo,bet zmogu greiciau nukala. todel automobilije tik 12 V   isskyrus zvakese 30 000 V  kai blogi aukstos itampos laidai ,tai net oru elektra keliauja,tauciau zmogaus nenutrenkia nes labai mazai sroves o srove zymima A raide.o W   zimima prietaisu galia:) beto 260 watu muzikos uztektu diskotekai,cia nei vienas centriukas tiek neturi.ten tik prekybiniai vatai suviliot pirkeja. arba skaiciuoja bendra sunaudojama elektros galia,automobilinese kolonelese raso ant kokios galios jos sudega ir tt... machinuoja. taigi bute buna nuo 10 iki 16 amperu. reiskias iranga galima jungt iki 3000,5000 vatu (5 kw)arba 50 000 kinietisku turginiu w(vatu):) prigesinet gal gali(del staigiu pokiciu) bet tai nereiskia ,kad neisnesa:) taribiniuose stiprintuvose ant kiekvieno isejimo rasydavo vatus tikrus

39

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

oho ce tai zmogus ismano kazka:D

40

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tautvydas, 17 parašė:

tu gal savo kambary garso izoliacija ishsikalk nes man atrodo gali kaimynai supykt taip kad teks su zaliukais aiskintis ir pinigelius moket smile

nu tai kad as diena leidu pries 6 ;]]] as galiu leist  jie nek negal padaryt tai tolew sieksiu padaryt kad wisi mano kaimynai isprotetu:DDDDd