41

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tautvydai, kazkaip tavimi netikiu

42

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

su kaimynais problemų tokiais klausimais nėra, bet norisi naikint taksistus, kurie 2 val nakties atvažiuoja po langais ir negana to, kad racija klykauja po visą rajoną, dar ir kokią indėnų kaimo kapelą klausosi...:::028 arba atvažiuoja kokia banda pacukų kokiom trim mašinom ir tą pačią radijo stotį pasileidžia - va tokiem ne policiją norisi kviest, o sudubasint vietoj... :::022

43

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

pz kai pawarei ;d DIVA:dddd

44

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

mums prota knisa tik kaimynai is apacios, ir kiek jie besikeistu tai kliuna tik is apacios:)as sutinku jai diskanas vyksta visa nakti.bet yra buve kad dvi skilutes veidroidziui isgrezem su perfu per 5 sekundes ir jau kilo konfliktas,iki peiliu ,tokie zmones psikiskai nesveiki jai rimtai.

45

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nu ce jaw zewru tokios nesamones wyksta

46

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na kaip esu jauna tai mna nepatinka sitas istatymas bet jei buciau sena tai patiktu..reikia ne tik mus suprast bet ir pagyvenusius..ir siaip jei tu vienas esi ir nori pasiklausyt muzikos tai galima ausinukuis uzsidet..o jei baliovoji tai kaimynams galima paaiskint jog vyksta tusas, balius..na manau galima iseiti rast..man tai gerai gyvenu nuosavam name ir nieks nieko nedraudzia...:)

47

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Julija, 16 parašė:

na kaip esu jauna tai mna nepatinka sitas istatymas bet jei buciau sena tai patiktu..reikia ne tik mus suprast bet ir pagyvenusius..ir siaip jei tu vienas esi ir nori pasiklausyt muzikos tai galima ausinukuis uzsidet..o jei baliovoji tai kaimynams galima paaiskint jog vyksta tusas, balius..na manau galima iseiti rast..man tai gerai gyvenu nuosavam name ir nieks nieko nedraudzia...:)

zinau pencininku kurie pirma valanda nakties irgi triuksmauja ir muzika klauso.vieni pasensta o kiti suvaikeja:)

48

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

:DDD

49

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Nesamone big_smile

50

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Šiaip nuo šeštos h gal per anksti, bet kai naktį leidžia tai tikrai nesamonė, papraščiausiai kitų žmonių negerbia. Tiek sau, tiek kitiem sveikatą gadina. Arba nesuprantu dar tų, kurie sėdi vieni namie ir garsiai muziką leidžias..galėtų kokias ausines jei vieni yra užsidėt, o ne leist ant viso namo.

51

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

kaskaip as nejauciu to istatymo pas musu kaip as gyvenu kaime vienodai visiems kas nori ir iki kiek nori muzikos klausosi...

52

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Kai uzsidesi ausines su plejeriu,juk norisi trypti su kojytem ir taip vel kaimynus prisisauksi big_smile big_smile tongue  AS ir pykausi,net policija vaziavo tris kartus,bet baudos neuzrase big_smile tongue Dabar taupausiu pinigeliu galingesnei aparaturai,kad kaimynai nusautu uz triuksmavima big_smile big_smile  Manyciau zmogus be muzikos yra niekas,jei jam nepatinka girgeti kokius garsus arb bent pauksteliu ciulbejima big_smile  Mano megstama muzika tikrai yra ne metalas ar rokas,o repas hip hopas smile tongue

53

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

As nama pasistaciau specialiai tam,kad klausyt muzikos garsiai,kada tik noriu.Bet tie zemi dazniai prasimusa.Pulsacija jauciasi.Ypac,tyliais vakarais.Kaimynai kreivai neziuri,saugo gerus santykius,bet per daug nenaglausi.Reik gerbt ir kitus zmones.Bet ponormaliai gali klausyt,kad ir nakti.Su kaimynais reik draugiskai.Arba gyvent kokiam kaime,vienkiemyj.tada gali bengus daryt.Bet ir tai girdisi per apylinkes...:))))

54

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

saloi vienodai man rodo ... pucia vejei keturi ir aplink vandua ....

55

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na jau kokius as kaimynus turiu tai net baisu big_smile turiu tokia kambarioke kuri garsiai juokiasi big_smile nu tai net ir sitas kaimynams  trugdo big_smile  skuandziasi kad  nesneketumem garsiai big_smile isvis beprotnamis gyventi daugiabutyje...turi savo namus o negali net pasilinksminti savo namuose....

56

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Na nzn jei kaimynai normalus ir suprantantys jaunima tai viskas gerai,bet jei kaimynai pensininkai kaip kai kur buna tai vargas su jais,pastoviai viskuo nepatenkinti ir pan.Suprasciau jei kasdien tas butu bet jei kartais baliavoji ir nori pasilinksmint tai ka daryt? Kiek girdejau sis istatymas yra nuo 6 vakaro iki 6 ryto ar klystu as? Jei taip ir kaimynai butu labai nepatenkinti,nepatingeciau atsikelt 6 ryto ir garsiai muzika paleist big_smile

57

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

KA zinau, uzsileidziu girdziu skambuti ir man pust.. big_smile

58

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Aš nemanau.  Aš protestuoju net ir po 6.

59

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Stai isigijau galingesnes koloneles big_smile big_smile tongue  Ir kaimynai kazkodel pasidare geresni matyt mato kad manes neiveiks su savo idejom ir kalbom big_smile big_smile big_smile  Gyvenu be istatymu,man jie nulis nes tipo gyvenam nesikeikiant Laisvoj Savo TEVYNEJE smile smile tongue tongue

60

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Aš pamenu kai elektrinę gitarą pirmąkart namo parsitempiau, ir išbandyt galimybes norėjau.. Tai po dviejų minučių grojimo kaimynas prisistatė, nors ir diena buvo.... big_smile Atėjo tik pasakyt ,kad vakare taip garsiai negročiau big_smile Tai nusprendžiau kad gerą daiktą nusipirkau, smile