61

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

blogai neimanoma nrml muzikos pasiklausyti:)

62

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Wa tas tai istatymas nesamone :::519

63

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

iki siandien tokio istatymo nezinojau, neatsimenu... nors nezinojimas ir neatleidzia nuo atsakomybes..

64

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

**** nesamone iki 6h tik galima muzika garsei leist man **** as iki 10h garsei klausau muzika:)

65

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

tikra nesamone as sio istatymo nepaistau klausausi muzika garsiai kai noriu nors tai butu kad ir 1h nakties big_smile

66

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Na pas mane tai kaimynai pastoviai leidžia, na tikrai nemanau kad čia bėda labai didelė, na bet kadangi pas mane kaimynai jau daugelis pagyvenę tai juos suprantu jie seni ir nori tylos, tai jų atžvilgiu reiktų patylint.

67

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nesamone...... :::858

68

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

man tai visai  neidomu as leidziu kada noriu iki kiek noriu nes  gyvenu barake kam nepatinka tegu kviecia zalia taxsi ne pirmas kartas smile

69

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Indre, 18 parašė:

tikra nesamone as sio istatymo nepaistau klausausi muzika garsiai kai noriu nors tai butu kad ir 1h nakties big_smile

Sutinku su geležine savo sesutės nuomone big_smile Aš irgi visiškai nepaistau šio įstatymo nebent mama paprašo,kad pritylinčiau muziką

70

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Eglė, 17 parašė:
Indre, 18 parašė:

tikra nesamone as sio istatymo nepaistau klausausi muzika garsiai kai noriu nors tai butu kad ir 1h nakties big_smile

Sutinku su geležine savo sesutės nuomone big_smile Aš irgi visiškai nepaistau šio įstatymo nebent mama paprašo,kad pritylinčiau muziką

nesamone yra toks istatymas jai klausai tai tik garsiai big_smile o ne kaip baznycioj tyliai big_smile:D:D

71

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

paal naujus istatymus muzika galima leisti nuo 6 ryto iki 18 vakaro

72

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

zhiaurus!!!!!!!

73

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Taip iseina isvis nebegalima klausytis muzikos,jei pvz esi dirbantis zmogus ir gryzes nebegali klausytis smile tik sestadieny tebegalima,nes juk sekmadieny reikia baznycia aplankyti ir gryzes nieko nebesinori veikti big_smile big_smile big_smile  cia aisku daug humoro pasakiau nepykit,gyvenkim linksmai big_smile tongue

74

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Vaiva, 20 parašė:

kaskaip as nejauciu to istatymo pas musu kaip as gyvenu kaime vienodai visiems kas nori ir iki kiek nori muzikos klausosi...

Įstatymas neveikia . Reikia didinti baudas kad mentai susidomėtu .

75

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

blogai, iki 6 kad nemaisytu triuksmas, tai ka tada sakyti, kai kaimynai 5 ryto pradeda remonta arba vaikai po kambarius laksto ir visa laiptine girdi kaip jie grindis kojom dauzo(karti patirtis smile )..ir dar sako, kad didelis triuksmas, absurdas, tada bent jau iki 10 butu, ne, iki 6, nesamone didziausia

76

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Nesamone, man kaimynai knisa prota net kai klausau iki 6 valandos, tai ka jau kalbet nuo 6 valandos, bet as vistiek bildinu, man nusispjaut big_smile

77

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

big_smile CHA
Reiktu klausti, ar muzikos mėgėju neerzina, kai vidury savaitės jie nori pailsėti, nes ryt į darbą, o priešingame name, taip  muzika "kala", kad akių neeina užmerkti? wink Juk situacijos įvairios wink 
Kas to piktnaudžiavo anksčiau, tai ir po tokio įstatymo priėmimo, ir  toliau taip darys, tai faktas, tokia tą realybė.

78

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Kas nemegsta sav mylimos muzikytes,tai as patylesiu smile)) :PPP  nepazystu nei vieno draugo kuriam nepatiktu nei jokia muzikos rusis ar stilius smile taip kad raminkites liaudis big_smile big_smile big_smile tongue tongue

79

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

as visiskai nepaisau sito istatymo big_smile

80

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Didžiausia nesamonė..:)