81

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Gedutis, 14 parašė:

man pawyzdziui nepatinka **** kazkkoke nesamone ...man kaiminai net jungia elektra kad negirdetu mano muzikos garsais:D
dar karts nuo karto padauzo radijatorius:D

Jausk saiką  žmones nori miegoti .Jei žmones neišsimiega , tikiuosi išspirs duris ir įsodins kirvi į tavo kolonkes  .
ž
ž
Bet kaime geriausiai. Aplinkui vien šernai ir jie pareiškimus nerašo :::036

82

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

kazkada rasiau i policija del sito istatymo klausiau kokios baudos buna tai sake nuo 1000-2000lt pirma karta buna ispejimas antra karta jau bauda

83

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

siaip tai jokio ispejimo nera, kaimynai parase pareiskima, atejo mente, sako ateini vakare pas mane i nuovada, ten pasikalbesim.  sako mokesi bauda ar i teisma ? sakau mokesiu ,surase man ten kazkokius 3 lapus sumokejau 100lt . Sako jei pasiskus dar karta, tai mokesiu 500 :DDDD Beje cia dar nepriimus to istatymo.

84

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

visai normaliai reaguoju, istatymai yra istatymai ju reik laikytis, na kaip pilieciui laikaus pareigu. oris nakty garsios muzikos, uzsimetu ausines. kaifas garantuotas ;]

85

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Prie ko tos tavo ausines,nejuokink kaimiety big_smile big_smile tongue tongue  juk is to savo kaifo uzdainuot garsiai pradesi ir kojytem trepset pradesi big_smile big_smile tongue  Nekenciu tos salies kur randuosi ir butent jos istatymu tongue tongue  nesamones cia vyksta pas mumis,delto ir emigruoja zmogeliukai,o Seimas siltoj patalpoj sedi ir jiems velniop ant musu,jus dar to nesupratot kaip matau big_smile tongue tongue tongue

86

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Geriau pasakykit kaip kovoti su tais liudajiedais kaimynais??? NAUJA TEMA butu ne pro saly ivest big_smile big_smile tongue tongue  Kaip sakant kovoju juodai,man net duris spardyt pradejo,bet pries dvi dieneles patiems su tom durim blogai sekasi,nes jau remontuoja patys savo dureles kur man sparde big_smile big_smile tongue  Kaip sakant dievulis atsiliepe pas juos uz man veiksmus big_smile big_smile  vyras vazineja nauju visureigiu nesenai nusipirko kaip suprantu,tai paspjaudziau as jam ant lango big_smile big_smile kazkiek geriau paliko,bet tam sykiui kaip sakoma ......  Beje,pareiskimo negaves is ju,o tik rodo savo jega ir kazkoki savo prota ...... big_smile big_smile

87

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

as tai , kad nakti butu galima pailseti. nori uzti - varyk i bara ar kluba. jei nera saibu - i gamta. jei nori namie vienas pasiklausyti - nereikia pamirsti, kad yra toks daiktas kaip ausines. su gerom ausinem net geriau klausosi, nei su sudrostom kolonkem kaip sakoma...

88

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Palaikau tokį įstatymą. Supratingiems žmonėms toks įstatymas netrugdo. Jie ir be įstatymo nedrebina sienų.

89

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tai pagal tave Sauliau taip iseina ismest kolonkes tam kad kazkokias ausines isigyti big_smile smile Nejuokinkit Svieto zmones,tai tada klausimas kam isvis gaminamas toks daiktas kaip muzikos aparatura ??? tongue tongue  Tipo kad kaimynus butent panervuot big_smile big_smile  nemanau,bet salyga kad paciam geriau butu ir linksmiau gyventusi as taip manau tongue tongue  Nu karoce nuomoniu butu daug ir manau nepriestaraujanciu muzikai israstai aborigenu ar indenu laikais big_smile big_smile tongue

90

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Va, sutinku su Saulium ir Kestu, protingiems zmonems netrukdo, o kam trukdo, tegul ciuozia linksmintis i tam tikras vietas. Jei nesupranta, kad namai yra poilsio zona, tuo labiau jei gyveni daugiabutyje, tai jau atsiprasau... grizta zmogus po darbo velyva vakara ir dar kazkoks aborigenas su psichikos ir klausos sutrikimais klauso muzika visu garsu... Jei tau "zmogau" nepatinka gyventi tarp zmoniu, tai varyk gyvent i miska ir ten galesi staugt su vilkais kiek tik noresi big_smile galesit lygintis, kieno garso aparatura geresne big_smile o siaip pati gyvenu daugiabutyje ir tikrai stengiuosi nekelt triuksmo kaimynams, nes ir pati noriu ramybes po sunkios dienos, tuo labiau kad triuksme mokintis neimanoma. Taciau ne visi tokie supratingi big_smile bobute is antro auksto 4h ryto uzsileidzia savo "Lietuvos ryta" visu garsu ir kaip miegot tada big_smile AS UZ TOKI ISTATYMA. big_smile triuksmauja, iskvieti policija ir tegul ereliai apsikarpo sparnelius big_smile big_smile big_smile

91

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nesamone dar tegu isvis muzika uzdraustu:::018 nebezino ka bedaryt:::204

92

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

pagal istatyma pirma kart ispejimas , o ispejinet gali kasdien:)) ir i jokias nuovadas nieks nevezioja bent jau neturetu... jajgu graziai bendrauji pasakai kad isjungsi ir supratai viska ir nieko nedaro o jaj pradesi ten aiskint tai dar ir kad ant pareigunu varai, nepaklusti reikalavimams prirasys wink)) nuo 18 tipo negalima o nuo 22 isvis jau negalima, nes nuo 18-22 skiresi tik decibelu kiekis o be matavimo jie nieko negali padaryt wink)

93

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

dirbau darba,parom budejau.dar vaikas buvo ka tik gimes.tad dienom daznai miegodavau.kaimynas buvo debilojidas.as nuejau pas ji,"paprasiau",suveike.yra vietos kur gali triuksmaut ir linksmintis,ten ta ir daryk.o nuo 18 beje nedaug zmoniu miega,o nuo 22 jau dauguma.tuom ir skyriasi.tu vaiku neturi,tu suprast to negali.tai ir ne tik vaiku,norisi ramaus vakaro po darbo.
tiesiog dar vaikas.maistauji.pagarba ir supratimas, tokiame amziuje ,daugumai svetimas dalykas.tai kad mane nepasodintu uz ramybes propagavima savo daugiabutyje,as nusipirkau nama.:D

94

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

jei norit garsiai klausytis muzikos po 18h įsirenkit namuose garso izoliacija ir pats galėsi tūsintis ir kaimynams netrukdys (bent jau ne tiek) wink aš už tokį įstatymą.

95

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Saulius, 34 parašė:

as tai , kad nakti butu galima pailseti. nori uzti - varyk i bara ar kluba. jei nera saibu - i gamta. jei nori namie vienas pasiklausyti - nereikia pamirsti, kad yra toks daiktas kaip ausines. su gerom ausinem net geriau klausosi, nei su sudrostom kolonkem kaip sakoma...

Nereikia pamirsti kad yra toks daiktas kaip ausu kamstukai:)))))

96

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Sveiki pasiskaitykite istatyma ir bus aišku kaip du kart du..   

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 183 str. Viešosios rimties trikdymas, numatyta, kad šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti panašūs veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu - ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, - užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki trijų šimtų litų. Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, - užtraukia baudą piliečiams arba pareigūnams nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio litų. Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti pažeidimai, padaryti nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų, - užtraukia įspėjimą arba baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) iki trijų šimtų litų.

Vakaro ir nakties metas prasideda nuo 18.00 val. ir 22.00 val.

97

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tikrai nepateisinu tokių debylų,jeigu visi leistų tą muziką, tai būtų ne gyvenamas namas ,o beprotnamis,jeigu nieko neveikdami šlaistosi gatvėmis  išlaikytiniai ,išsimiega  ,kai visi dirba,tai kodėl nevaidinti šustrų ....

98

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tai niekam neberupi si tema matosi tongue tongue big_smile hujovai bet maladiec tongue tongue

99

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

6 ryto ar vakaro? nu iki 22h dar **** bet veliau kai kuriem zmonem kita diena i darba anxti tai visgi pamiegot norisi. norisi garsiai klausyt muzikos uzsidekit ausines ir tusinkites

100

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Klausausi muzikos pakankamai negarsiai, pernelyg garsi muzika mane erzina. Ypac kaimynu, nes jie klausosi kitokios nei as muzikos. taigi, esu uz si istatyma. pagalvokit apie kitus zmones, pries leisdami garsiai muzika, jei negyvenate vienkiemyje smile