101

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Aš už. Namie ir pailsėt noris. O balius rengt ir linksmintis galima ir kažkur kitur. smile Nevisi kiaurą parą nori muzikos klausytis gi. big_smile

102

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

nesutinku.. nesamones:P

103

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

pritariu, nes kartais reik išsimiegoti normaliai prieš kokį nors egzaminą ir atsiranda kas nors kam užeina noras klausyti muzikos

104

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

O aš be muzikos nieko negaliu daryti namie. Turi garsiai groti muzika. Visai kitoks darbas. Daug maloniau dirbti. Nes be muzikos įvairios mintys ima lysti į galvą. Noriu dar 1000W namų kiną nusipirkt, kad tikrai kokybiškas būtų garsas. Nes pirmam aukšte, kai būni, ne taip gerai girdėti. Vien dėl to, kad galėtum visa tai daryti, namą pasistačiau. Ir dėti galima skersą an visų draudimų ir kitokių laisvės suvaržymų. O laisvė nevaržyti savo pomėgių štai tiek daug ir kainuoja. Ir aš savo kainą jau susimokėjau. Rekomenduoju ir kitiems. Pajudinkit savo subines. Tai visai paprasta, nors ir labai sunku. smile

105

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

O aš tai nebijau savo minčių, kaip kurie smile

106

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

gyvenau tokiam name kur per nakti kaimynai pirmam aukste leisdavo muzika. tai zinot ka, net vazonu negaila buvo big_smile ir ne man vienam. big_smile

107

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Labai gerai wink

108

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

as uz,visu 100proc.nori klausytis garsiai-isitaisyk ausinukus......:::028

109

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tai gal tada tegu uzdraudzia ir svecius kviestis i namus kad nekeltu triuksmo..toks jau durnynas toj lietuvoj.. Nors jei normalus kaimynai niekada niekas nieko ir nesakys..viena kart tu pakelei sarsala kita kart kaimynai..juk ne kazdien..

110

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

as visiskai irgi pritariu tokiems istatymams, kas megsta klausyti garsiai muzika tegul klauso su ausinem o ne kaimynus nervina ypac kai paleidzia nepatinkancius aplinkinems kurinius. tam ir israstos ausines ir ner cia ko isidirbineti ir gadinti nervus kaimynams, kita kalba jei gyveni vienkemyje, tenai leisk kiek nori niekam netrukdys bet jei yra kaimynai turi atsizvelgti ir i ju norus kad ir kaip ten bebutu

111

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

O as pries. smile Turiu aukstu auksciau kaimynus, jauna porele. Augina maza vaika, kuris jau pajegus kazka nuversti, kazka ispilti ir pan. Kaimyne - konkreti isterike. Jei tik vaikas kazkokius kamuoliukus papila (parketas lyg ir, nes jau labai gerai girdisi), jie rieda ten, atsimusa kazkur, tai prasideda klykimai nesvietiski. smile Ir taip isivaizduokit maziausiai 6 kartus per diena, o jei dar ir barasi, tai koki pusvalandi klausaisi kaip seimyna santykius aiskinasi. Bent su muzika galiu atsikirsti ir pagadinti nervus taip, kaip jie man. smile O beto, kaip kazkas minejo, geriau uzdrausti svecius vestis, gal tada kitaip bus. Ne veltui visa laika svajoju apie nuosava nama ir kiema, nes bute gyventi - neidomu. smile

112

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

tai nemaisyk to kas nekontroliuojama su tuo ka galima kontroliuoti, kalba eina apie muzikos klausyma garsiai, isivaizduok tau ryte anksti keltis koke 5val o tavo kaimynai iki 3 ryto plesia muzika kiek tik telpa ir spekime ar tau labai patiks miegoti ar ne?

113

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Visu pirma kas butu jeigu butu. Jei grotu muzika iki 3, tegu groja. Amzinai negros, o zmones kartais pasilinksminti irgi nori. Barake jei esi gyvenes kada, suprastum, kad tai dar nera pats blogiausias variantas. smile

114

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

taciau gyveni ne barake ir per tave tada dar kiti kaimynai neissimiegotu taip gaunasi uzdaras ratas, vadinasi negerai manau big_smile o kad pasneketi su tais kaimynais pokemonais reiketu rimtai ir issiaskinti :Dmanau geriausia iseitis butu, gerai kad pas mane tokiu pokemonu nesiveisia kaiminysteje kurie man nervus estu big_smile zodziu Rolandas tau nepasiseke bet manau issiaskinti reiketu kad neerzintu taves tokie gremlinai visokie big_smile

115

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

**** ne istatyas :::045 a taip a taip jo niekas ne paiso :::015

116

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

na kartais atrodo kad galima butu iki kokiu 9 garsiai pasiklausyti,bet kai pagalvoji kad zmones dirba ivairius darbus ir visiems skirtingu laiku norisi pailseti tai kazkaip pradedi suprasti kad taip yra geriau,beto yra kas turi mazu vaiku ir jiems reikia miego , o jai uz sienos vyksta diskoteka tai gali kilti ivairiu problemu smile galutine isvada ,visdelto gerai kad taip padare smile

117

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Puikus istatymas. Didziausias turtas namie yra po darbo, arbatos puodelis ir poilsis. O ne kaimyno leidziama muzika. Norit tusintis yra klubai, plotai ir bla bla bla. O muzika garsiai gali leist per ausines...

118

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

su sio istatymu as sutinku,bet galiu patarti iseiti:kadangi jaigu vyksta gimtadienis tai dazniausiai sveciai renkasi i vakara,pasedi,isgere,pavalgo o tada uzsimano sokiu.Tad iki 6 valandu pabaliavot nespesi niekaip.As ne karta pries baliu eidavau pas kaimynus kurie girdi mano muzika ir tesiog graziai susitardavau kad bent iki 23.00 galima butu leisti muzika garsiai bet proto ribuose.Ir tai dariau ne tik savo name,bet ir kituose kai atvaziuodavau pas draugus i baliu.visi laimingi,nereikia kviesti policiju,gaut ispejimu ir bartis su kaimynais.

119

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Kai buvau paauglis man nerupedavo kad kitiem trugdo tas garsas,bet kai pradejo pati nervuoti tokie dalykai tada supratau kad tai yra negerai.Visi mes zmones ir turim suprasti vienas kita.

120

Re: Ką galvojate apie įstatymą kad iki 6h galima garsiai leisti muziką?

Tai kas isnuomos tas prakeiktas ausines ??  big_smile big_smile  ar koloneles apie 100 watu tongue big_smile big_smile