1

Tema: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

2

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Kas atvaziaves dirbo per agentura supras apie ka uzvedziau tema... Zmones apgaudinejami kvailiausiais budais, o agenturu pasiteisinimai dar kvailesni, bet zmones neturi kur dingt, nes rizikuoja prarast darba ir stoga virs galvos... O pinigu gryst namo ir apie taupyma nera ne kalbos...

3

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

mhm dar ir kaip ..va snd mano mama pasakojo kad viena taip isdurinejo jis dirbo overtaimus ir jam neismokedavo nuejo ir pradejo aiskintis tai ismete is darbo kad ieksojo pinigu savo ...

4

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Cia tik vienas pavyzdys, dar ju simtai tokiu yra, gaila kad zmones bijo skustis, nors is dalies as juos suprantu...

5

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

bet juk yra ten pamirsau kaip wadinasi kur moki jiems kazkiek y sawaite gal du swarus ir jie darbe jejgu kas nutinka gina tawe ir pan .. reiktu y ja ystoti ir wiskas ok

6

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

susitvarkykit dokumentus insurance number ir kitus ir dirbsit kaip noramlus zmones, kaip anglijos gyventojai, bet ne piliecai rinkimu teies neturesit.. isvaziuojat ir dar bedavojat.. protingi zmones ir LT sugeba uzsidirbti.. :V

7

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

jai proto neturi tai visur bus blogai as cia dirbu susitvarkiau dokumentus ir greit tiesigiai dirbsiu:)gerai uzdirbu  ir vargo nematau,o kad pinigu neismoka tai pirma kart girdziu:)

8

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

as apie save nekalbu jau metai su puse dirbu tiesiogiai, pas mus i fabrikai simtais zmoniu kai bunam bizi atveza ir su daug kuo kalbejau, beje pati pusu metu buvau ,,agenturine" ir nereikia cia man pasaku sekt, gal tau ir pasiseke Vaidai, bet yra daug tokiu kurie dar vis su aptinusiom akim nuo verkimo mina agenturos slenksti...  >:(

9

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

daug priklauso nuo jusu anglu kalbos, jusu law ziniu, ir jusu elgesio su agenturos darbuotojais...tevas mano dirbo 1.5 metu agenturai.  gavo kieekviena atlyginima. dabar pazistamas dirba ten pat tai kiekviena savaite skambina kad nedamokejo...

10

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Mano buvusioj agenturoj daug zmoniu negauna pinigu uz atostogas, o kiti net nezino kad tokios yra... Peislypuose truksta valandu, overtavimu nemoka, tai kokios sumos lieka agenturai???????? :::201  Nebereikalo i menesi karta dusta agenturos langai, arba masinu stiklai... .... ...

11

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Mes irgi tokie patys zmones ir valgyt norim taip pat kaip ir jie...

12

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

sveiki.reike buti kai lenkams tada greitai gausi darba tiesiogei

13

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

jeigu tik kokios problemos aikit tiesei i CITIZEN ADVAISES,ar apgavo su darbu ar su nuoma ir tt.pasiskaitykit intere

14

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Niu nezinau atvykau i londona nuejau i agentura ir mane be jokio jiems uzmokescio idarbino,dirbu,gyvenu ir to gana manau,jeigu kas darbe ne taip iskarto skambinu i agentura ir sakau,patikekit ne visos agenturos jau tokios baisios..nz dvi zinau kurios ne cento neima uz i darbinima...Tik aisku reikia noro dirbti,nes manau kiekvienas cia atvaziavo ne atostogauti,o uzsidirbti... As pabuvau pamaciau ka norejau mazdaug ir zinau,kad betkada atvaziavusi i londona ir vel gausiu darbeli...tik man londonas kazkaip niu nezinau,daug zmoniu ir tiek istikruju jauciuuosi perdaug jau kaip antroj lietuvoj...net neidomu istikruju

15

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Teisingai Audrius raso kad jei butumem kaip lenkai greit darba gaitumem, jie moka siknas laizyt...O lietuviu ne toks budas darbuose jie gal ir karstakosiai bet teisingi ir darbstus...
Lina gal tau Londone ir gerai buvo, bet as turiu omeny mazesnius miestus, kuriuose maziau pasirinkimo ir dirba zmones ka jiem agentura duoda, be jokiu NE... 

16

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Na temos pavadinimas tai idomiai parasytas... O kas del paciu agenturu, tai jei nemoki kalbos ir leidiesi stumdomas - toks ir busi. Man irgi teko dirbti per agentura cia atvykus, bet nedirbau nei vieno overtimo ir viska ismokejo iki cento. Bet pasigincyti su jais teko wink Tik pries tai istatymu daug perskaiciau, kad zinociau jog tikrai esu teisus...

17

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Mano buvusioj agenturoj ir lietuviu dirba, viena ismete uz ziauru elgesi su zmonem, kitas vis dar laikosi nes siek tiek zmoniskumo turi, ber ir ta greit praras. Jau namus perkasi uz emigrantu pinigus, o kazkada patys tokie buvo, bet greit pamirsta. Patikekit nezinociau kas mano buvusioj agenturoj darosi, tai ne kalbos apie tai nepradeciau... :::014

18

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Kokio velnio jus lekiat i ta uzsieni jei po to verkiat, mus ten apgavo, musu Lietuvoj nemyli ir t.t. grrrr.... kaip nemegstu tokiu...

19

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

ka ce svaikstat;Dmano brolis dirba anglijoj ir niekas jo neapgauinejA as taip pat kelis menesius jam padedu dirbt ;D ZYDAI VAGYS

20

Re: ANGLIJOS AGENTUROS,RADO ANGLIJA IS KO PASIPELNYT IS EMIGRANTU...

Laurynas, 13 parašė:

ka ce svaikstat;Dmano brolis dirba anglijoj ir niekas jo neapgauinejA as taip pat kelis menesius jam padedu dirbt ;D ZYDAI VAGYS

Cia zmones diskutuoja o ne svaigsta... O tavo tie du zodziai siaip yra rasinis paniekinimas, taip kad patarciau pasieditint posta...