1

Tema: Honda Accord

Sveiki, kas vairuojat Honda Accord (cc7 5 kartos Accordas)? Nusipirkau anos vasaros pabaigoj, kolkas tik i mokykla (abiturientas) ir atgal, kartais i miesta, bet labai patinka masinyte. Tai jau antras Accordas turetas. Kokiu gedimu esate tureje? Kaip sprendziat tokias smulkmenas kai pvz: labai nervuojantis dirzo segikliu barskejimas? smile Zinau, kad siti Accordai turi beda del langu rasojimo. As ja issprendziau, jei ka domins galesiu papasakot smile Tai tiek kolei kas laukiu, bendraraciu smile

2

Re: Honda Accord

as turiu honda acorda 94 m. tai kaip issprendei ta beda su rasojanciais langais?

3

Re: Honda Accord

tai gal peciukas kiauras,jei rasoja langai?

4

Re: Honda Accord

manasis accordas 6 gen, 99 metu, mhm idomu del tu langu rasojimo... pakeitiai salono filtra wink))

5

Re: Honda Accord

as irgi dar vis vazineju su Accordu Aerodeck 2.0 DX. maniau kad tik pas mane cia beda su rasojanciais langais. kai pirkau tai sake ai cia salona nesenai ploviau dregmes yra pavazinesi praeis, aha jau treti metai praeidineja, o ziema tai isvis nieko gero, pastoviai turi pust ant langu kad neuztrauktu.

6

Re: Honda Accord

man audi a4 95m irgi rasoja langai, i priekinius pucia peciukas pastoviai tai gerai o galiniai tai net vanduo susidaro ir bega ten nuo ju smile

7

Re: Honda Accord

Masinas gerai issidziovinkit visu pirma.
Gryze namo palikit duris automobilio praviras, kad susivienodintu su lauko temperatura ir maziau rasos tie langai smile

8 (redagavo Kostis, 23 2010-05-02 08:47)

Re: Honda Accord

turejau acorda, aciu dievui atsikraciau pries menesi big_smile uzkniso arkas tvarkyt, pries metus perdazyta visa sikna buvo,arkos pervirintos ir visiek ant pavasario pradejo pusles rinktis, komforto mazoka, garso izoliacija prasta, sedesena zema,kas man labai nepatogu ir prastas matomumas per galini langa, variklis davikliais ir slangom apkarstytas mad persedau atgal i bmw ir atsidziaugt negaliu.