1

Tema: "trumpas" ishsiskyrimas...

kaip ishtvert toki dalyka? kai zhinai kad tawe tikrai myli ir tu pats ta pati jauti ir nei dienos negali be jos ishbut, o dabar ji ishvyksta i uzhsieni... nepradekit tik varyt,kad kazhkokia panashi tema yra ar dar ka, nes tikrai man dabar ne tas galvoje hmm

2

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Paprastai.Myli tai istversi. O kuriam laikui isvaziuoja?:)

3

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

per visa vasara ir dar kazhkiek. taip MYLIU,bet bijau kad galiu paluzht.

4

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

o ka tu gali padaryt?.. nebent skaiciuot dienas iki sugrizimo..=) o jei tas uzsienis ne taip toli, gali ir nukeliaut pas ja kazkur per viduri tos vasaros=) ziauru is tikruju, bet ka padarysi. o kartu vaziuot negali?..

5

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Tavo vietoje man ir baisu butu. Ir sunku, ir skaudu... Bet reikia susitaikyti, kad kitaip nebus. Zinai, jei palushi vadinasi nemyli. Visada taip sau sakau...

6

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Airija... deja, neisheis man ten nuvykt,nebent koks nors stebuklas ivyktu...
o paluzht gali ir myledamas...

7

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Nemanau... Gal per griezta esu... Gal per daug romantike ir svajokle... Jei myli tai myli visa sirdim... Ir jokiu nukrypimu...

8

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

apie nukrypimus niekas ir nekalba, ash sakau, kad galiu ir depresuot del to pradet hmm

9

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Na as manau, kad gali...:| Nes tavo vietoj as pradeciau... Na ka teks griebt draugus, ar taip kuo uzsiimti..:|

10

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

draugai tai nusiteike pralinksmint, bet kad man paciam visai nesinori to... zinau,kad Ji sugryzh,bet visvien...

11

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

susirask kokios nors naujos veiklos, kad galėtum pamiršt, t.y. atitrūkt nuo savo kasdienybės, kur būtų kiti žmonės, kurie tavęs nepažįsta, tada galėsi jaustis laivas... t.y. laisvas nuo depresijos smile nors pora valandų per savaitę kažkokios naujos veiklos gelbės tave, aišku, jei esi nors kiek panašus į mane (nesaukau, kad tu turi žinot kokia aš wink ), tai tau turėtų padėt. man padėjo... smile

12

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:

kaip ishtvert toki dalyka? kai zhinai kad tawe tikrai myli ir tu pats ta pati jauti ir nei dienos negali be jos ishbut, o dabar ji ishvyksta i uzhsieni... nepradekit tik varyt,kad kazhkokia panashi tema yra ar dar ka, nes tikrai man dabar ne tas galvoje hmm

mano viena sese issiskyre nes jaunikaitis jos nesulauke ji isleke irgi vasarai nors abu jau ten bilekokia meile deklaravo... nzn tik nuo jusu ponas vitalijau priklausys kaip ten bus wink

13

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Tik nuo manes priklauso... gerai tu sakai...

14

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

as tai seip nuo depresijos padareliu terapija gydausi;D nors cia gal tik man vienai toks budas priimtinas:D turiu tokia maza knygute.. joje dar ir visokiu protingu minciu prirasyta.. optimistisku:D ir vat kai sugebu ilgai geros nuotaikos isbut - nupiesiu ten viena padareli:D kai susinervinu ar liudna pasidaro - viena uzpaisau. tikslas: padareliai turi veistis:D aisku, siek tiek saves apgaudinejimas, bet jau du kartus taip depresija issigydziau=) kai atrode, kad kiekviena minute, kai nieko neveikiu, mielai dauzyciau galva i siena..=) kai bet kokia, net ir pati idomiausia veikla buvo tik budas laikui uzmusti=)

15

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:

apie nukrypimus niekas ir nekalba, ash sakau, kad galiu ir depresuot del to pradet hmm


isiaiskink ar tikrai myli tave,gal tavim atsikratyt nori.jai tave myli  daznai skambink,rasyk ,kad nepamirstu tave. o as tai dar meiluze susirasciau ,kad lengviau butu istvert:)

16

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

na, tingiu skaityt.. isvaziuoja tik vasarai ? tai kokios problemos.. palauksi wink labiau issiilgsi.. ir tada pamatysi, kaip is tikruju tu ja myli :::b18 tau sakau wink  o jei nelauksi jos ir susirasi kita, tai taip tu ja ir mylejai..ar gal net tu dar jos nemyli, gal tik siaip.. ai zdz..[tik dbr nestumiam ant manes, nes as tokia esu]

17

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Gintautas, 24 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:

apie nukrypimus niekas ir nekalba, ash sakau, kad galiu ir depresuot del to pradet hmm


isiaiskink ar tikrai myli tave,gal tavim atsikratyt nori.jai tave myli  daznai skambink,rasyk ,kad nepamirstu tave. o as tai dar meiluze susirasciau ,kad lengviau butu istvert:)

ta jau senai ishsiaishkinau,zinau ir tiek. o meiluzhes tai tikrai nereikia, nesiruoshiu jos ishdavinet

18

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Nijolė, 20 parašė:

na, tingiu skaityt.. isvaziuoja tik vasarai ? tai kokios problemos.. palauksi wink labiau issiilgsi.. ir tada pamatysi, kaip is tikruju tu ja myli :::b18 tau sakau wink  o jei nelauksi jos ir susirasi kita, tai taip tu ja ir mylejai..ar gal net tu dar jos nemyli, gal tik siaip.. ai zdz..[tik dbr nestumiam ant manes, nes as tokia esu]

aishku,kad palauksiu, bet liudna... o tiek suplanave buvom sad

19

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:
Gintautas, 24 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:

apie nukrypimus niekas ir nekalba, ash sakau, kad galiu ir depresuot del to pradet hmm


isiaiskink ar tikrai myli tave,gal tavim atsikratyt nori.jai tave myli  daznai skambink,rasyk ,kad nepamirstu tave. o as tai dar meiluze susirasciau ,kad lengviau butu istvert:)

ta jau senai ishsiaishkinau,zinau ir tiek. o meiluzhes tai tikrai nereikia, nesiruoshiu jos ishdavinet

Saunuolis wink

20

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

na, tingiu skaityt.. isvaziuoja tik vasarai ? tai kokios problemos.. palauksi wink labiau issiilgsi.. ir tada pamatysi, kaip is tikruju tu ja myli :::b18 tau sakau wink  o jei nelauksi jos ir susirasi kita, tai taip tu ja ir mylejai..ar gal net tu dar jos nemyli, gal tik siaip.. ai zdz..[tik dbr nestumiam ant manes, nes as tokia esu]


aishku,kad palauksiu, bet liudna... o tiek suplanave buvom sad


na as tave dar pakalbinsiu po vasaros :::920 bet zinok, as irgi laukciau :H