21

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Nijolė, 20 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

na, tingiu skaityt.. isvaziuoja tik vasarai ? tai kokios problemos.. palauksi wink labiau issiilgsi.. ir tada pamatysi, kaip is tikruju tu ja myli :::b18 tau sakau wink  o jei nelauksi jos ir susirasi kita, tai taip tu ja ir mylejai..ar gal net tu dar jos nemyli, gal tik siaip.. ai zdz..[tik dbr nestumiam ant manes, nes as tokia esu]


aishku,kad palauksiu, bet liudna... o tiek suplanave buvom sad


na as tave dar pakalbinsiu po vasaros :::920 bet zinok, as irgi laukciau :H

malonu kad kazhkam rupi... ir lauksiu.

22

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Kaip neishprotet? ji dar neishvazhiavo, o man jau stogas vaziuoja, stengiames dziaugtis kiekviena kartu praleista akimirka, bet uzhtenka tik pagalvot apie tai ir gruzas abiem, net ne gruzas,nzn kaip net pavadint... vnz...

23

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai gal ir važiuoja tas stogas, kad dar neišvažiavo ir kiekvienas susitikimas primena, kad jau tiek ją ir bematysi? aišku, nesiūlau nesusitikinėt, nes tai neįmanoma smile galbūt nereiktų per daug stengtis linksmai leist kartu laiką... nes gali gautis dirbtinis linksmumas, nuo kurio gali pasidaryti dar blogiau...

24

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

ash ir nesakau,kad buna labai jau linksma tiesiog kazhkaip geriau kartu bunant buna... niekad negalvojau,kad taip bus...

25

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai labai geras budas isbandyt santykius smile laikykis smile

26

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

ir laikysiuos, tik kaip nebeliudet... ir kodel visi shneka,kad neishlauksiu ash Jos?? eikit .... su tokiom nuomonem, ash save geriau zhinau.

27

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Galiu "praliksmint".... panasioj situacijoj buvau pries metus, ir dar iki siol jos nemaciau... Nesakau, kad taip bus, bet taip gali but, nes kai zmones nuvaziuoja ten, bishkuti galveles jiem apsisuka ir prasideda nesamones... ypac jai jiem dar ten gerai sekasi...

28

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

ne tas atvejis cia, grish ji bet ir toks ishsiskyrimas bent man yra zhiaurus

29

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

nu Karoli ne visiems taip... zinok buna ir atvirksciai. mano brolis grizo is amerikos su suzadetuviu ziedeliu, bet va kam uzmaut jau nebebuvo... kievienu atveju skirtingai...

30

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:

ir laikysiuos, tik kaip nebeliudet... ir kodel visi shneka,kad neishlauksiu ash Jos?? eikit .... su tokiom nuomonem, ash save geriau zhinau.

cia tik laikas parodys. jei tikrai myli tai tikrai islauksi wink

31

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai taip... greiciau praeitu tas laikas...

32

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

Vitalijus, 20 parašė:

ash ir nesakau,kad buna labai jau linksma tiesiog kazhkaip geriau kartu bunant buna... niekad negalvojau,kad taip bus...


žinoma, kad geriau būnant kartu smile
o tu nemąstei ką galėtum nuveikti per tą laiką, kol jos nebus?

33

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

svarbiausia pasitikekit vienas kitu

34

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

manau ir dabar jie pasitiki vienas kitu... smile aišku, tai yra svarbiausia, nes priešingu atveju kartais gali koją pakišti trečio asmens pasakyti keli žodžiai...

35

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

patikekit pasitikim vienas kitu...
ka cia ir nuveiksiu, darbas darbas darbas...

36

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

o mėgstamas darbas?

37

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

gal ir megstamas, bet kartais nuobodus...

38

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

mano nuomone, kiekvienoj nuobodybėj, įsigilinus galima kažką įžiūrėt wink o šiaip, tada kai bus nuobodu, parsisiųsk kokį filmą pažiūrėt, išeik kur su draugais.. smile o vakarais, kai mergina turės laiko, bendraukit... smile

39

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

tai bendrausim butinai smile draugai irgi nusiteike pralinksmint...

40

Re: "trumpas" ishsiskyrimas...

m, kai neturėsi ką veikt nors užsimušk, atvaryk į ieškoko forumą, pakilnok kad ir senas temas, kurios įdomios... kai įsitrauki, laikas tiesiog lekia big_smile