1

Tema: Meetas Vilniuje...

Čia vilniečiai tariasi, kiti prisideda (kam patogu):D

2

Re: Meetas Vilniuje...

teisingai......:) na tema yra tai svarbiausia:) as uz meeta kada nors:) isvis ieskok.lt party kokia butu super

3

Re: Meetas Vilniuje...

njuuuuu davai nors karta padarom ir vilniaus meeta ... mes juk irgi zmones!!!

4

Re: Meetas Vilniuje...

Is pradziu reik kad atsirastu kas apsiimtu toki organizuot:) maza kad visi noretu:) as asmeniskai irgi tik prie tu norinciu sudalyvaut:D)

5

Re: Meetas Vilniuje...

Visai nieko butu Vilniaus meetukas:)as asmeniskai prie norinciu irgi.:=)Ruta20 ka veiktume?na manau susitike nesedetume kur nors kavinej tv neziuretume kokio krepsinio varzybu:D

6

Re: Meetas Vilniuje...

va butent kad turetu atsirast kas organizuoja surast vieta...kad nereiktu mastyt kur einam...ir laika patogu...

7

Re: Meetas Vilniuje...

Viktorija24 gal sutiktu del organizavimo bet surenkame nors 20-30zminiu o del merginu,paneliu irgi reiktu tokio skaiciaus manau visai normaliai butu kam tos pirtys kaip Kanewsky vis pirtys mes Vilniaaus meetuka puikiai padarytume kad visas Vilnius zinotu manau:D

8

Re: Meetas Vilniuje...

jo, kazka pan reikai big_smile turetu buti visai nieko , nuskambetumem ... big_smile

9

Re: Meetas Vilniuje...

Man rods pradzioj reiktu susimeetint del meeto, o tada jau sprestume ar reikia to "pilnavercio" meeto..:) bo taip be galo be krasto galima diskutuot..

10

Re: Meetas Vilniuje...

gal ir tiesa... reikia skelbti vieta ir data ir ten ir tada meetin del meeto big_smile

11

Re: Meetas Vilniuje...

Jo galime kada koki sestadieni perkalbeti kaip ir kas.Nes as dirbu nuo 8 iki 23h laiko nelabai yra ir kas antra  sestadieni teks dirbti **** menesis praeis iseinu is  vergisko darbo,.

12

Re: Meetas Vilniuje...

Laba diena:)

13

Re: Meetas Vilniuje...

na gerai ... basta ... yra norinciu daryti ar nera???!!!
jei taip tai darome smile parasykite po + tie kas norite cia i konfa ir tad gal ka ir suorganizuosim

14

Re: Meetas Vilniuje...

tikrai reiketu ka nors sumastyti........

15

Re: Meetas Vilniuje...

na taip, kaip ir visada būna, norinčių daug, bet organziuojančių nerasta... smile ne, aš organizuoti neprisiimu (nesu aš "tusovčikė" ir šiaip, galiu kai ką sugalvoti nebent tarp savų, o ne tarp visiškai nepažįstamų...), nebent ką padėti gal... :V big_smile

16

Re: Meetas Vilniuje...

Na jeigu darome tai darome.:{}susirasome tada visi arba rasykite i anketa man kas sutinka del meeto aisku surenkame daugiau zmoniu kad tikrai butu linksma ir nuostabu.

17

Re: Meetas Vilniuje...

Vilnieciai kur dingot?Pasiziurekit kaip Kunas nuostabiai mast6o as gi nemaldausiu del meeto

18

Re: Meetas Vilniuje...

agham, aš čia big_smile
aš dalyvausiu, jei tik laiką suderinsiu... :V big_smile)

19

Re: Meetas Vilniuje...

As ir dalywauciau,tik manau reikia jog is pradziu kazkas tikrai apsiimtu meeto organizawimu... sutartu wieta ir laika,o tada jau wisi pas ta zmogu anketoje registruotusi..:)

20

Re: Meetas Vilniuje...

Ka jus cia sukat galvas, meskites i kauna ir baigtas kriukis big_smile:D:D