1

Tema: (NE)emigranto dienoraštis

Sveiki,

Tikiuos nepasikartosiu su šia tema, forumuose pilna apie tai diskusijų ir visur net delfy randu apie šitą dienoraštį, na eksperimentą.

Jis vyksta jau apie 13 savaičių kiek aš jį seku, o esmė, per tam tikrą laiką uždirbti Lietuvoje kuo daugiau litų, na ir įrodyti, kad čia galima uždirbti tiek pat keik dirbant užsienyje. Dalyvis Marius atvažiavo į Kauną ir dirba per kelis darbus jau ir neblogai sekasi jam Smile kas savaitę rašo dienoraštį...

Diskusijos šia tema, tikiuos visi apie tai girdėjo.. smile aj nuoroda big_smile pamiršau net.. tai visi dienoraščiai sudėti čia, ir kiekvieną primadienį vis naujas būna, delfyje irgi įdeda, nu ir alfa..

http://www.verslosavaite.lt/content/view/5/48/

2

Re: (NE)emigranto dienoraštis

idomu idomu, gaila nesusidomejau anksciau, butu idomu sekti ivykius is eiles ir ziuret kaip jam sekas. jei kas nors trumpai perpasakotu, is vis nuostabu butu big_smile

3

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Nu ką žinau, skaitau aš juos visad smile jau per tris darbus žmogelis dirba..
Dabar įpusėjo projektas, kiek ten tiksliai pinigėlių sukaupė nebepamenu..

4

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Pamačiau šitą temą ir labai susidomėjau smile Va, ką tik baigiau skaityt visą neemigranto istorija smile Tikrai labai įdomus projektas! Jei kas pasiūlytų, tikrai pati neatsisakyčiau sudalyvaut wink

5

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:

Pamačiau šitą temą ir labai susidomėjau smile Va, ką tik baigiau skaityt visą neemigranto istorija smile Tikrai labai įdomus projektas! Jei kas pasiūlytų, tikrai pati neatsisakyčiau sudalyvaut wink

O tai ne man vienam smile
Nagi, paneles reiktu tokiam projektui idomu kiek isdirbtum ir kiek uzdirbtum big_smile

6

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:
Karolina, 19 parašė:

Pamačiau šitą temą ir labai susidomėjau smile Va, ką tik baigiau skaityt visą neemigranto istorija smile Tikrai labai įdomus projektas! Jei kas pasiūlytų, tikrai pati neatsisakyčiau sudalyvaut wink

O tai ne man vienam smile
Nagi, paneles reiktu tokiam projektui idomu kiek isdirbtum ir kiek uzdirbtum big_smile

O butu labai idomu pabandyt smile Toks kaip ir saves isbandymas butu, kiek sugebu is saves isspaust smile

7

Re: (NE)emigranto dienoraštis

tai primyn, rasyk jiems kad nori pasirodyt ir gali uzdirbt daugiau uz mariu big_smile

8

Re: (NE)emigranto dienoraštis

nu geeras projektas, idomu kaip baigsis:D pavyks jam sutaupyt tuos 10tukst ar ne:D bet man tai taip jauciu stogas nuvaziuotu..;D

9

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Nuo ko įdomu a? smile

10

Re: (NE)emigranto dienoraštis

nuo mazas kambariukstis - internetas - troleibusas - darbas - troleibusas - darbas.. o seip miego trukumas dar dzin, as sugebeciau visa sekmadieni ismiegot ir atsargu prisikaupt, bet nevalgyt.. nu nee, as zveris bunu, kai alkana;D

11

Re: (NE)emigranto dienoraštis

bernai taip gali, jiems nei kosmetikos, nei skanaus maisto smile

12

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Natalija, 17 parašė:

bernai taip gali, jiems nei kosmetikos, nei skanaus maisto smile

Aš bernas, aš bernas! ;D

13

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Natalija, 17 parašė:

bernai taip gali, jiems nei kosmetikos, nei skanaus maisto smile

teisingai, mes ne tokie reiklus ir sunkesnem salygom galim isgyvent nei panos ;] nagu nenusilauziam nuo darbo ir pan big_smile

14

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Na cia žinai.. Kiek yra skirtingų vaikinų, tiek ir merginų.. Vienas galbūt neišgyventų be soliariumo ar kokio losjono ir prabangių rūbų.. Lygiai taip pat ir merginų visokių yra.. Yra tokių, kurios indų neplauna kad tik nagų lakas nenusiluptų, o yra tokių, kurios stroikėse pluša laisvalaikiu ir vargo nemato.. wink

15

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Norėčiau tokį pamatyt, kruis be soliariumo neišgyventų big_smile nu joo

16

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Pilna tokių bent jau mano mokykloj, eini ir šlykštu žiūrėt į bestovinčius, per atostogas gal apilsėsiu nuo jų. smile Bet palangoj jau sutiksiu vel

17

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Ne apie tokius kalba eina smile  Visa laimė pats nesu soliariuminis..

18

Re: (NE)emigranto dienoraštis

tikrai idomus projektas,bet man kazkaip gaila to vaikinuko,as tikriausiai neiskesciau....

19

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Man au jei tikslą užsibrėži ir nori uždirbt tai gali smile

20

Re: (NE)emigranto dienoraštis

man atrodo man jau ir tu pinigu nei reiktu,nei noretusi...:)o kai pagalvoji,kas tie 10tukst.siais laikais?keletas prasmantniu sukneliu ir bateliu,arba kelione i kokia egzotiska sali.uz juos nei buto,nei naujo automobilio nenusipirksi....