21

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Egle, 15 parašė:

man atrodo man jau ir tu pinigu nei reiktu,nei noretusi...:)o kai pagalvoji,kas tie 10tukst.siais laikais?keletas prasmantniu sukneliu ir bateliu,arba kelione i kokia egzotiska sali.uz juos nei buto,nei naujo automobilio nenusipirksi....

Už 10000 litų gali:

1. Nusipirkti 5 visai padorios būklės automobilius,
2. Nusipirkti 100 porų gražių batų ir batelių,
3. Nusipirkti 50 suknelių,
4. Dvylikai mėnesių išsinuomot butą,
5. Investuoti juos ir per metus padvigubinti ar patrigubint,
6. Pakeliaut po egzotišką šalį ir dar parvežt visiem draugam, giminėm ir pažįstamiem lauktuvių,
7. Pasidaryti minimum 250 manikiūrų,
8. 100 kartų apsikirpti,
9. 100 dienų praleisti Šventojoj su nakvyne, maistu ir gėrimais.
10. Nusipirkti 10 naujų labai gerų mobilių telefonų,
11. Įsipilti 2500 litrų benzino,
12. Nusipirkti puikų televizorių,
13. Įsigyti puikios buitinės technikos,
14. Kokius 5 - 6 mėnesius nedirbti,
15. Nusipirkti 222 blokus cigarečių,
16. 100 kartų nueiti į naktinį klubą (nors čia priklausomai nuo išleidžiamos jame pinigų sumos, aš nueičiau 200),
17. Pasipildyti mob. tel. sąskaitą 10000 litų,
18. Apdrausti savo gyvybę,
19. Išryškinti 6666 nuotraukas,
20. Nusipirkti 2 nerealiai gerus fotoaparatus,
21. Nusipirkti 500 kompaktinių plokštelių,
22. Nusipirkti naują kompiuterį su visais priedais,
23. 2000 valandų paplaukioti vandens dviračiu,
24. 100 kartų nueiti papietauti į prabangų restoraną,
25. Nusipirkti 4545 butelius arba 2000 bokalų alaus,
26. Nusipirkti 25 dviračius,
27. Įsistatyti naujus kambario langus,
28. 200 mėnesių į priekį sumokėti už internetą,
29. 666 kartus nueiti į kiną,
30. Nusipirkti 1430 kebabų,
..............
ir t.t. ir pan.

Jei nemoki su pinigais elgtis, žinoma kad tau jų niekam neužteks.. Jei tau rūpi tik prašmatnios suknelės ir brangūs bateliai..

22

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Geras big_smile
Na žiūrėsim kaip dalyvis išleis pinigus smile
Iš tirko, reikia mokėti su jais elgtis ,aš ir kažkiek moku smile

23

Re: (NE)emigranto dienoraštis

manau visur galima uzdirbti net Saharoi urana kast galima §:::036 tik ne visi gali :::008 todi ir bedarbiai ir lekia i uzsieni grindu plaut tik uz didesne piningeliku suma nei lietuvoi :::036

24

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina,as nerasiau,kad man rupi tik sukneles ir bateliai,beje parasiau ir apie egzotiska sali,tik tikrai i ten kur noriu man 10tukst neuztektu.Bet ne apie tai as kalbu,as kalbejau apie save,kad tikriausiai taip gyventi,kaip gyvena tas vyrukas nesugebeciau,nes ilgainiui man tie pinigai jokio dziaugsmo neteiktu.

25

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Egle, 15 parašė:

Karolina,as nerasiau,kad man rupi tik sukneles ir bateliai,beje parasiau ir apie egzotiska sali,tik tikrai i ten kur noriu man 10tukst neuztektu.Bet ne apie tai as kalbu,as kalbejau apie save,kad tikriausiai taip gyventi,kaip gyvena tas vyrukas nesugebeciau,nes ilgainiui man tie pinigai jokio dziaugsmo neteiktu.


betgi jis siaip taip neartu, o dabar tiesiog nori save isbandyt, paprasciausiai is azarto=) jei ne projektas jis tikrai nebutu vaziaves i kauna ir valges vien desreliu su ryziais:D aisku, vis tiek tai yra tavo gyvenimas, bet kai apipavidalini ta puse metu kaip "dalyvavima projekte" manau daug lengviau viska pakelt=)

26

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Egle, 15 parašė:

Karolina,as nerasiau,kad man rupi tik sukneles ir bateliai,beje parasiau ir apie egzotiska sali,tik tikrai i ten kur noriu man 10tukst neuztektu.Bet ne apie tai as kalbu,as kalbejau apie save,kad tikriausiai taip gyventi,kaip gyvena tas vyrukas nesugebeciau,nes ilgainiui man tie pinigai jokio dziaugsmo neteiktu.

Jei pinigus matuoji suknelėm ir bateliais, galima suprasti, jog būtent tai tau labiausiai rūpi.

Į temą - labai norint, viskas įmanoma, sutinku su Auste smile

27

Re: (NE)emigranto dienoraštis

na jo, jei jis ten ant durniaus išlėktų tai truputį gėda būtų big_smile
bet kad pana dalyvautų žiūrovų tikrai daugiau būtų big_smile

28

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina>ne nematuoju,nors neneigsiu man tikrai ne tas pats kaip atrodau,ir kai sutinku kita zmogu,pirmiausia demesi atkreipiu i jo batus,veliau i drabuzius,ka padarysi-tokia esu,bet tai nereiskia,kad man gyvenime pats svarbiausias dalykas skudurai,cia buvau tiesiog siaip davusi ta pvz.kaip kad tu davei dar 30 kitu.

29

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Egle, 16 parašė:

Karolina>ne nematuoju,nors neneigsiu man tikrai ne tas pats kaip atrodau,ir kai sutinku kita zmogu,pirmiausia demesi atkreipiu i jo batus,veliau i drabuzius,ka padarysi-tokia esu,bet tai nereiskia,kad man gyvenime pats svarbiausias dalykas skudurai,cia buvau tiesiog siaip davusi ta pvz.kaip kad tu davei dar 30 kitu.

Nėra dalykų, kurie vyksta "šiaip". Jokių.

>> Gaila man NeEmigranto.. Nors pati tai tiesą sakant nežinau kaip tokioj situacijoj elgčiausi.. Jei vaikinas paskelbtų ultimatumą.. Sunku ir apie jo dabartinę situaciją kažką mąstyt ir sakyt.. Juk nežinom kokie santykiai tarp jų buvo anksčiau.. Kiek laiko tęsėsi ir pan.. Galima būtų sakyti, kaip ten kai kuriuose komentaruose rašė, kad mergina nerimta, jei kelia ultimatumus.. Bet reiktų ir ją suprast.. Sunku išbūt be mylimo žmogaus.. Žodžiu.. Eksperimentas tikrai nelengvas tiek fiziškai, tiek morališkai.. Ir galbūt aukų reikalaujantis.. :V

30

Re: (NE)emigranto dienoraštis

as tai jauciu tokiu atveju mesciau ta eksperimenta po velniu:::042 nors dar aisku ka gali zinot kokie ju santykiai.. gerai tas NeEmigrantas sako, o jei buciau isvaziaves i Anglija, is ten tai per valanda i Lietuva neatleksi..=)

31

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Lietuvoj geriau žinoma smile
Man tai žiauriai patiko atsakymai jo į klausimus, matos toks bičiukas grynas lietuvis, ir išgeria, bet visgi darbai gerai ten jam smile Anąkart atsakė į mano klausimą..
bet va dabar jau prakalbo apie eksperimento nutraukimą..

32

Re: (NE)emigranto dienoraštis

as jum pasakysiu,tas eksperimentas isvis isgalvotas,jis nedaro jokio eksperimento,nejuokinkit,paprasciauciai uzsakytas straipsnis,del emigracijos,norint irodyt,kad ir lietuvoje imanoma uzdirbti pinigus,neisvaziuojant.bet,mano manymu,toks uzdarbiavimas,lygus vergijai,vien uztenka paskaityti,ka jis valgo,ir kiek ant maisto isleidzia pinigu.ka jis darytu,jei butu seimos zmogus,kur du vaikai butu,reiktu juos pavalgydinti,i mokykla isleisti ir tt.ir jai dar butui paskola butu paimta??a??

33

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Austėja, 32 parašė:

as jum pasakysiu,tas eksperimentas isvis isgalvotas,jis nedaro jokio eksperimento,nejuokinkit,paprasciauciai uzsakytas straipsnis,del emigracijos,norint irodyt,kad ir lietuvoje imanoma uzdirbti pinigus,neisvaziuojant.bet,mano manymu,toks uzdarbiavimas,lygus vergijai,vien uztenka paskaityti,ka jis valgo,ir kiek ant maisto isleidzia pinigu.ka jis darytu,jei butu seimos zmogus,kur du vaikai butu,reiktu juos pavalgydinti,i mokykla isleisti ir tt.ir jai dar butui paskola butu paimta??a??

Visiškai nesupranti šio eksperimento esmės. VISIŠKAI.

34

Re: (NE)emigranto dienoraštis

esme yra ta,kad sustabdyt emigracija.tokio lygio,kad ir lietuvoje galima uzdirbti pinigus.

35

Re: (NE)emigranto dienoraštis

;D niekas tokiais eksperimentais tos emigracijos nesustabdys=) esme irodyti, kad ir lietuvoje imanoma uzdirbti ariant taip, kaip aria i uzsieni uzdarbiaut isvare lietuviai. o ne kad augindamas vaikus ar pasiemes paskola taip galetum dirbti, ar kad taip dirbti yra normalu

36

Re: (NE)emigranto dienoraštis

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

37

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Austėja, 32 parašė:

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopųir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

38

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tai būtent, kad spaudimas didesnis gyvenant dar kažkur toli nuo savojo krašto..

39

Re: (NE)emigranto dienoraštis

sunku ,kai esi toli nuo namu:::809 .labai daznai zmones net nusigeria.ypac ispanijoje, nes cia pigus alkoholis.

40

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Austėja, 32 parašė:

as jum pasakysiu,tas eksperimentas isvis isgalvotas,jis nedaro jokio eksperimento,nejuokinkit,paprasciauciai uzsakytas straipsnis,del emigracijos...

big_smile big_smile big_smile
Gal visi realybės šou dalyviai papirkti??? big_smile
gi įmanoma, pamoki litų, kad kurtųsi įdomus šou ir turi gerus reitingus smile