41

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Kristina, 25 parašė:

sunku ,kai esi toli nuo namu:::809 .labai daznai zmones net nusigeria.ypac ispanijoje, nes cia pigus alkoholis.

reikia buti stipriam ir persilauzti... ir tada niekad nebesinores atgal i ta lietuva, nebent aisku aplankyti tevus ir gimines... as jau 8 metai uzsienyje ir galiu pasakyti kad pirmi du trys metai buvo begalo sunkus... skaiciuodavau dienas iki skrydzio atgal i lietuva, bet persilauziau, ismokau gerai kalba, susiradau geru draugu ir jau du metai negryztu i lt. prie to taip pat prisidejo mano mergina, kuri labai palengvino mano buvima cia... nes visi zinom kokios lietuvaites grazios ir fainos:) taigi viskas ko reikia isvykus i uzsieni tai mergina ir truputelis kantrybes:) o atlyginimai lietuvoj tai man juokingi palyginus su visom anglijom, airijom ir amerikom.... man patinka uzsienis vien del to kad cia yra perspektyvos... dirbau as ta juodziausia darba... stumdziau zoliapjove visa diena... daziau namus... ravejau darzus... bet laikui begant kalba tobuleja, pazintys plateja, gereja darbo perspektyvos, atlyginimas kyla.... o del lietuvos tai as islieku visiskas pesimistas, nes esu pats lietuvis ir zinau kokie zmones gyvena lietuvoje, ir aplamai kokia supuvusi lituvos visuomene ir ipac aukstuomene... kuo turtingesnis zmogus tuo jis slykstesnis ir tuo didesnis savanaudis... kaifuoja vokdamas zmoniu pinigus ir vairuodamas savo naujausios klases mersedesa kai aplink zmones vos gala su galu suduria bei depresuoja... jau senai galejo gyvenimo salygos pagereti, bet tiek seimas, tiek firmu vadovai gruda sau i kisenes mokedami visiem likusiem tik minimumus.... butent ta neligybe ir varo visus is proto, del to dabar lietuvoje ir yra chaosas, kas prieina prie pinigu tie vagia ir dalinasi tarpusavyje... kas ne... tie vargsta arba uzsienyje arba lietuvoje...

42

Re: (NE)emigranto dienoraštis

as tau pasakysiu,as ant maisto savaitei isleidziu vokietijoje 100eu,lietuvoje daugiau,cia as rimtai

43

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Silpni jūs esate žmonės, kaip asmenybės, emigrantai smile
Raminate save visokiomis perspektyvomis, kainomis mažesnėmis užsieny smile
Stumdykite čia žoliapojovę, įkurkite verslą ir būkite patys sau šeimininkais smile Nesuprantu, man jau 21, bet aš nenoriu samdomo darbo dirbt, negalėčiau kažkam kieme žolę pjaut, žemintis.
Tam yra karjeros žingsniai, niekas iškart neateina, reikia ĮDIRBIO.
Dėl pinigų. Jei dirbate dėl jų tai blogai. Kai padarai tą įdirbį tada pinigai patys ateina, investuoji į save ir atsiperka viskas.

44

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Austėja, 32 parašė:

as tau pasakysiu,as ant maisto savaitei isleidziu vokietijoje 100eu,lietuvoje daugiau,cia as rimtai

Paaiškink man nesusipratėlei :? Kaip įmanoma, kad ir Lietuvoje, išleisti 350 Lt maistui per SAVAITĘ???? :::215 KAIP? Nebent maitiniesi krokodilo mėsa ir stručio kiaušiniais :? Tada GAL KAIP NORS :? Bet vis tiek aš nesuvokiu :? :? :?

> Tautvydai.. Dėl visko sutinku išskyrus.. Aš galėčiau ir žolę pjaut, ir mašinas plaut (ką ir darau savam kieme (chuckle) ), ir man tai nebūtų žeminimasis.. Juk bet koks darbas yra vertas pagarbos.. Žmogus tampa savarankiškas, pajunta pinigus. Tai naudinga. Žmogus, kuriam nuo vaikystės viskas ant lėkštutės padėta ir kiek reikia pinigų duota man kelia antipatiją.. Ne todėl kad turi tai, ko neturiu aš. Ne todėl, kad jo/-s tėvelis bankininkas. O dėl nesavarankiškumo. Ir man negaila vaikui, sankryžoj pardavinejančiam laikraščius duoti 5Lt, o ne 3.50 kiek kainuoja. Nes aš žinau koks tai darbas. Žinau kaip sunku. Ir žinau koks džiaugsmas apima kai gauni kad ir 10ct arbatpinigių. Ir žinau, kad už tuos pinigus vaikas nusipirks valgyt ir sau, ir šeimai. O va prie Maksimos sėdinčiam chroniukui, kurio tėvelio firma bankrutavo ir jis priverstas gyventi gatvėje, neduosiu nė cento. Dėl to, kad nesistengia, dėl to, kad neieško išeities, o pasiduoda ir yra absoliučiai priklausomas nuo aplinkinių ir alkoholio.

45

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Teisingai, aš UŽ tuos jaunuolius, kurie patys bando užsidirbt. va tie užsieny mano manymu ir yra nelaimingi tėvelių vaikeliai, kur tėveliai pamanė kad laiaks užrišti vaikui tą pinigų maišą. smile
Tiesiog pinigai ir pripažinimas lengvaineateina, reikia ir pastangų. O TIE užsieny išvykę aria ir girias, va uždirbu, va čia mane gerbia, moka normaliai smile Juokas ima..

Karolina, taip, savo kiemuką smagu pasitvarkyt, smagu būtų ir taip gal net jaunam esant užsidirbt priedo prie arbatpinigių iš tėvelių vasarą smile
bet tik ne PRAGYVENIMUI, tikrai žemina toks darbas, ir žmogus (suaugęs) regresuoja..

46

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopųir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

tusciai sneki panele. kol pati nepabandei, nematei savo akim ir nepatyrei, nekisk taip arsiai savo tuscios nuomones. zmones gyveno lietuvoj, pagyveno kitur ir akivaizdziai mato skirtuma. aisku galima gyventi visur, istvermingiausi taip ir daro. bet kitavertus, kam kenteti, jei yra vietu kur gali gyventi gerai.. geriau!
Pritariu Martyno nuomonei.
O Tautvydai, jei nebutu tokiu zmoniu, kurie zemintusi ir dirbtu tavo firmoj, tu negautum pinigu smile jei nebutu zmoniu, kurie kasdiena vezioja sunkvezimiais per kamscius duona i parduotuve, kurie augina gyvulius, grudus, kurie taiso kelius, kuriais tu vazineji, elektros tiekima ir pan. jei nebutu juodadarbiu.. ar pagalvoji kas butu ? reikia gerbti visus dirbancius, nes be ju, nebutu musu. nes be ju, mes butume jais.. smile

47

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:

Tiesiog pinigai ir pripažinimas lengvai neateina, reikia ir pastangų. O TIE užsieny išvykę aria ir girias, va uždirbu, va čia mane gerbia, moka normaliai smile Juokas ima..

nesupratau biski sitos tavo frazes. juk tie i uzsieni isvyke lengvai pripazinimo ir negauna, pats sakai kad aria. skirtumas tik tas, kad ten darbu gali kazka pasiekti. o cia dirbk nedirbes, 10 metu gausi minimuma.

48

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Aleksandras, 22 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopųir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

tusciai sneki panele. kol pati nepabandei, nematei savo akim ir nepatyrei, nekisk taip arsiai savo tuscios nuomones. zmones gyveno lietuvoj, pagyveno kitur ir akivaizdziai mato skirtuma. aisku galima gyventi visur, istvermingiausi taip ir daro. bet kitavertus, kam kenteti, jei yra vietu kur gali gyventi gerai.. geriau!


Amm.. What? :? Visų pirma, savo nuomonės niekam nekišu ir tuo labiau aršiai. Antra, šneku ne tuščiai. Dar paneik, kad pragyvenimas Anglijoj pigesnis ;D Tu bent nutuoki kokios ten kainos? Taip, nieko nesakau, atlyginimai irgi didesni. Jei nerandi prie ko prisikabint, nesikabink iš viso, o sėdėk ir tylėk.

P.s. Nė vienam, pabrėžiu, NĖ VIENAM savo poste šioje temoje nepasakiau nė vieno blogo žodžio apie emigrantus. Jei jiems taip geriau - lai važiuoja, lai dirba, man tikrai negaila. Padirbėt? Ok, sėkmės! Kad tik jiem geriau nuo to būtų!

49

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Aleksandrai,
Na matai čia ir jei kompanija šiuolaikška įmanoma padaryti karjerą. Teisingai, sutinku su pastaba, kad reikia visokių darbininkų. Tiesiog šiais laikais visi nori būti turtingi, seniau buvo taip: pinigų buvo, bet nebuvo kur juos laist, dabar išleist yra kur, tik pinigų nėra smile

Tęsiant tą temą, kad reik rinktis šiuolaikišką darbdavį tai čia reik žinot. Nuėjus dirbti į kokią rimtą tarptautinę kompaniją, kuri bet ko nepriima, manau gali vis kilt laipteliu aukštyn. Dirbdamas fabrike tai nežinia kaip, kai darbuotojai keičia dažnai.. Pastatysi ultimatumą darbdaviui "keli atlyginimą arba išeinu" nieko nelaimėsi smile

Draugas Anglijoj daro karjerą picerijoj galima sakyti. Kas kažkiek laiko jis vis paaukštinamas, egrbiu tokį darbą. Ir tikrai palaikau, nėra tas pats per tą patį, išmoksti vis ką nros naujo, gali idėją plėtot netgi Lietuvoje.

50

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

as tau pasakysiu,as ant maisto savaitei isleidziu vokietijoje 100eu,lietuvoje daugiau,cia as rimtai

Paaiškink man nesusipratėlei :? Kaip įmanoma, kad ir Lietuvoje, išleisti 350 Lt maistui per SAVAITĘ???? :::215 KAIP? Nebent maitiniesi krokodilo mėsa ir stručio kiaušiniais :? Tada GAL KAIP NORS :? Bet vis tiek aš nesuvokiu :? :? :?

O kas cia keisto?Paziurekit,kokios kainos,jau su 50 litu i parduotuve,tai geriau neiti,nes ten nera ka veikti su tokiais pinigais.Sutinku,gal gyvendamas vienas per savaite maistui ir neisleisi tokiu pinigu,bet 3-4 asmenu seima tai tikrai.Specialiai paklausiau mamos,kiek ji isleidzia eidama kiekviena diena i parduotuve(namie esam 4),taigi apie 70lt(na viena diena maziau,kita daugiau cia jau kaip iseina)o perki atrodo paprasciausia maista.

51

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Egle, 16 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

as tau pasakysiu,as ant maisto savaitei isleidziu vokietijoje 100eu,lietuvoje daugiau,cia as rimtai

Paaiškink man nesusipratėlei :? Kaip įmanoma, kad ir Lietuvoje, išleisti 350 Lt maistui per SAVAITĘ???? :::215 KAIP? Nebent maitiniesi krokodilo mėsa ir stručio kiaušiniais :? Tada GAL KAIP NORS :? Bet vis tiek aš nesuvokiu :? :? :?

O kas cia keisto?Paziurekit,kokios kainos,jau su 50 litu i parduotuve,tai geriau neiti,nes ten nera ka veikti su tokiais pinigais.Sutinku,gal gyvendamas vienas per savaite maistui ir neisleisi tokiu pinigu,bet 3-4 asmenu seima tai tikrai.Specialiai paklausiau mamos,kiek ji isleidzia eidama kiekviena diena i parduotuve(namie esam 4),taigi apie 70lt(na viena diena maziau,kita daugiau cia jau kaip iseina)o perki atrodo paprasciausia maista.


Čia buvo kalbama ne apie 3-4 asmenų šeimą. O dar labai priklauso nuo to, kokia yra šeima. Ar maistą gaminasi patys, ar vos ne užsisakinėja iš čili arba perka maximoj mišraines ir plovus..

52

Re: (NE)emigranto dienoraštis

na tai jei uzsisakineti,tai cia gal ir 1000lt per savaite neuztektu....

53

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Nu jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :::250:::250:::250
Šiandien rašo, kad eksperimentas gali nutrūkt........................
ir viskas per panas...

54

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

as tau pasakysiu,as ant maisto savaitei isleidziu vokietijoje 100eu,lietuvoje daugiau,cia as rimtai

Paaiškink man nesusipratėlei :? Kaip įmanoma, kad ir Lietuvoje, išleisti 350 Lt maistui per SAVAITĘ???? :::215 KAIP? Nebent maitiniesi krokodilo mėsa ir stručio kiaušiniais :? Tada GAL KAIP NORS :reikia pinigų duota man kelia antipatiją.. Ne todėl kad turi tai, ko neturiu aš. Ne todėl, kad jo/-s tėvelis bankininkas. O dėl nesavarankiškumo. Ir man negaila vaikui, sankryžoj pardavinejančiam laikraščius duoti 5Lt, o ne 3.50 kiek kainuoja. Nes aš žinau koks tai darbas. Žinau kaip sunku. Ir žinau koks džiaugsmas apima kai gauni kad ir 10ct arbatpinigių. Ir žinau, kad už tuos pinigus vaikas nusipirks valgyt ir sau, ir šeimai. O va prie Maksimos sėdinčiam chroniukui, kurio tėvelio firma bankrutavo ir jis priverstas gyventi gatvėje, neduosiu nė cento. Dėl to, kad nesistengia, dėl to, kad neieško išeities, o pasiduoda ir yra absoliučiai priklausomas nuo aplinkinių ir alkoholio.

nesimaitinu nei krokoilo mesa,nei delfino,tik palyginu kartias,mum 2 asmenu seimai cia iseina 100eu ir daugiau per savaite,lietuvoje,ta paty perkant,turiu mintyje darzoves,nenupigintus vaisius,siaip kokybiska maista,isleidziu daugiau.:::001

55

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:

Silpni jūs esate žmonės, kaip asmenybės, emigrantai smile
Raminate save visokiomis perspektyvomis, kainomis mažesnėmis užsieny smile
Stumdykite čia žoliapojovę, įkurkite verslą ir būkite patys sau šeimininkais smile Nesuprantu, man jau 21, bet aš nenoriu samdomo darbo dirbt, negalėčiau kažkam kieme žolę pjaut, žemintis.
Tam yra karjeros žingsniai, niekas iškart neateina, reikia ĮDIRBIO.
Dėl pinigų. Jei dirbate dėl jų tai blogai. Kai padarai tą įdirbį tada pinigai patys ateina, investuoji į save ir atsiperka viskas.

na tautvydai,nebuk toks pavirsutiniskas,cia kaip issireiskei,kad nenori but pazemintas,tai vadinasi,jei kazkas aplink apie tavo imone zole apipjaus,vadinasi jis zeminsi?nelabai suprantu avo kai kuriu minciu.....
negrazu emigrantus vadinti silpnavaliais,visiems duoda teise rinktis gyvenima kur norim,ir gyventi kaip norim:::001
juk ne naujiena,ne visi emigrantai,kaip tu sakai "zeminasi",daug kas ikuria ir savo bizniukus,ir sau buna seimininkai.o galu gale,kiekvienas darbas yra gerbiamas,koks jis bebutu,kas butu jei visi galvotu,kad gime vadovauti,o ne zemintis,tai zinok nebutu nieko,kas pas tave dirbtu....

56

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopųir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

tusciai sneki panele. kol pati nepabandei, nematei savo akim ir nepatyrei, nekisk taip arsiai savo tuscios nuomones. zmones gyveno lietuvoj, pagyveno kitur ir akivaizdziai mato skirtuma. aisku galima gyventi visur, istvermingiausi taip ir daro. bet kitavertus, kam kenteti, jei yra vietu kur gali gyventi gerai.. geriau!


Amm.. What? :? Visų pirma, savo nuomonės niekam nekišu ir tuo labiau aršiai. Antra, šneku ne tuščiai. Dar paneik, kad pragyvenimas Anglijoj pigesnis ;D Tu bent nutuoki kokios ten kainos? Taip, nieko nesakau, atlyginimai irgi didesni. Jei nerandi prie ko prisikabint, nesikabink iš viso, o sėdėk ir tylėk.

taip, as zinau kokios kainos anglijoj, as zinau kokios kainos airijoj, ir zinau kokios kainos prancuzijoj, taip pat zinau kokie ten atlyginimai. o ka tu zinai ? nuogirdas ? tas pasake, is ano girdejau ?

57

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Aleksandras, 22 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Austėja, 32 parašė:

auste,nejuokink,gerai,jis uzsienyje,butu maziausiai 5 kartus daugiau uzdirbes,yra kaip yra.

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopųir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

tusciai sneki panele. kol pati nepabandei, nematei savo akim ir nepatyrei, nekisk taip arsiai savo tuscios nuomones. zmones gyveno lietuvoj, pagyveno kitur ir akivaizdziai mato skirtuma. aisku galima gyventi visur, istvermingiausi taip ir daro. bet kitavertus, kam kenteti, jei yra vietu kur gali gyventi gerai.. geriau!


Amm.. What? :? Visų pirma, savo nuomonės niekam nekišu ir tuo labiau aršiai. Antra, šneku ne tuščiai. Dar paneik, kad pragyvenimas Anglijoj pigesnis ;D Tu bent nutuoki kokios ten kainos? Taip, nieko nesakau, atlyginimai irgi didesni. Jei nerandi prie ko prisikabint, nesikabink iš viso, o sėdėk ir tylėk.

taip, as zinau kokios kainos anglijoj, as zinau kokios kainos airijoj, ir zinau kokios kainos prancuzijoj, taip pat zinau kokie ten atlyginimai. o ka tu zinai ? nuogirdas ? tas pasake, is ano girdejau ?

Ką ir iš kur žinau yra absoliučiai ne tavo reikalas. Esmė faktuose, o ne iš kur kas ką sužinojo, išgirdo ar perskaitė. Pasikartosiu. Nesikabinek prie š...

58

Re: (NE)emigranto dienoraštis

bobutes faktai - ne faktai, kai snekesi argumentuotai, niekas ir nesikabines.

59

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Aleksandras, 22 parašė:

bobutes faktai - ne faktai, kai snekesi argumentuotai, niekas ir nesikabines.

Ne nu tu man tikrai kažkoks neaiškus. Kurioj vietoj pasakiau ką nors neargumentuoto arba iš bobučių pasakojimų arba ką nors, kas nebūtų akivaizdi tiesa??????? :::022
Laukiu nesulaukiu.

60

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Karolina, 19 parašė:

Ir mažiausiai 5 kartus daugiau būtų išleidęs pragyvenimui užsienyje. Nepamirškim, kad ten ne tik atlyginimas didelis, bet ir pragyvenimas žymiai brangesnis. Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopų ir dešrelių :? Maitintųsi pusfabrikačiais ir dar sveikatą susigadintų.

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 89

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Pasaulio Lietuviai → (NE)emigranto dienoraštis