61

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Na ir? Ooooooooooo taip, tikrai Anglijoj pigesnis maistas, pigesnė buto nuoma ir pan. Taip? Ar taip?
Jei dėl kruopų ir dešrelių, įsiskaitęs pamatytum tokius žodžius: "Dar klausimas ar tokioj Anglijoj jis rastų pirkt kruopų ir dešrelių". Čia ne faktas. Čia pamąstymas.

62

Re: (NE)emigranto dienoraštis

butent, pamastymas, juk as ta tau ir kalu jau penkta posta, kad tu tik pamastymais sneki, kai tau zmones gyvenantys uzsienyje sako kaip yra, o ne pamastymais sneka. end of discussion.

63

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Aleksandras, 22 parašė:

butent, pamastymas, juk as ta tau ir kalu jau penkta posta, kad tu tik pamastymais sneki, kai tau zmones gyvenantys uzsienyje sako kaip yra, o ne pamastymais sneka. end of discussion.

Man trūksta žodžių... Beviltiška dar ką nors tau sakyt, nes tu vis tiek negirdi.

64

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Austėja, 32 parašė:


juk ne naujiena,ne visi emigrantai,kaip tu sakai "zeminasi",daug kas ikuria ir savo bizniukus,ir sau buna seimininkai.o galu gale,kiekvienas darbas yra gerbiamas,koks jis bebutu,kas butu jei visi galvotu,kad gime vadovauti,o ne zemintis,tai zinok nebutu nieko,kas pas tave dirbtu....

Įžeidinėt aišku nenoriu.
Tik emigrantams nereiktų čia gintis, kad jie nepardavė Lietuvos, kad širdyje lietuviai. Netikiu.
Jie taip sako tik dėl to, nes žino kad jų svetimoj šalį, šiuo metu Anglijoj, nelaukia niekas ir nė nenori vadinti savo šalies piliečiu.. smile

65

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Durniu laivas tas experimentas! Tiek valandu dirbt per kelis darbus... "Mergina pasake, kad reikia rinktis arba experimentas arba as...". Tikriausiai mergina jau pries tai pasakant pasirinko kita (atsarginy) varianta. Tokiu darbininku net bobos nelaukia. Unfortunately...

66

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Juk amžinai žmogui dibrt taip, nu art nereikės. Reikia to nepamiršti, kad iki eksperimento pabaigos kažkiek jau ne daug likę..
O panos, galėtų ir pakentėt šiuo atveju smile

67

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:

Silpni jūs esate žmonės, kaip asmenybės, emigrantai smile
Raminate save visokiomis perspektyvomis, kainomis mažesnėmis užsieny smile
Stumdykite čia žoliapojovę, įkurkite verslą ir būkite patys sau šeimininkais smile Nesuprantu, man jau 21, bet aš nenoriu samdomo darbo dirbt, negalėčiau kažkam kieme žolę pjaut, žemintis.
Tam yra karjeros žingsniai, niekas iškart neateina, reikia ĮDIRBIO.
Dėl pinigų. Jei dirbate dėl jų tai blogai. Kai padarai tą įdirbį tada pinigai patys ateina, investuoji į save ir atsiperka viskas.

jaunas esi dar vaiki:)kad galetum sprest kas silpnas kas stiprus .mazai dar matei gyvenimo.o kad toks sumanus esi kaip cia rodai ,tai ploju tau ,linkiu kad tas entuzijazmas isliktu ilgai,sekmes

68

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Negaliu sakyt kad patyręs esu. Lietuvoj sėdžiu.
Tiesiog toks vaizdas susidaro, nes emigrantai labai pyksta ant tų, kurie neigiamai juos vadina. Kodėl? Už tiesą nepykstama..

69

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Likit lietuvoj ir bukit lietuviais tongue

70

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Lengvai aš čia užtildžiau emigrantus žiūriu smile

71

Re: (NE)emigranto dienoraštis

sakyciau,nera tikslo diskutuoti apie tai su likusiais lietuvoje,tie kurie nera to patyre,nesupras to... smile

72

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Viktoras, 24 parašė:

sakyciau,nera tikslo diskutuoti apie tai su likusiais lietuvoje,tie kurie nera to patyre,nesupras to... smile

butent!
pvz galvoju paziuresiu nepilnos darbo dienos darbo skelbimus. isvada tokia, jei darbo valandos dvigubai trumpesnes, tai atlyginimas keturgubai mazesnis. ziuredamas skelbimus, jauciuosi kaip koks afrikos vaikas zambijos dziunglese, ieskantis darbo ne uz puse, bet uz visa doleri per menesi.

73

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tai o ką norite lengvų pinigų už menką darbą?

74

Re: (NE)emigranto dienoraštis

aisku norime, o kas nenoretu ? big_smile

75

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Emigrantiškas požiūris.
Tokių pinigų nebūna. Net ir JAV dirbdami picerijoj ar kur uždirbsite pagal čia palyginus daug, o tomis sąlygomis mažai. Na amerikiečiams tai tarkim žemas lygis ir mažas užmokestis.

76

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:

Tai o ką norite lengvų pinigų už menką darbą?

tu teoriskai paklausei, ir as teoriskai atsakiau, kad visi to nori ;] o kaip ten ir kas amerikoj as nezinau, ir kol kas man dar nelabai idomu.. ;]

77

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Tautvydas, 21 parašė:

Lengvai aš čia užtildžiau emigrantus žiūriu smile

isivaizduoju kas butu jei dar pasistengtum,tu juokini

78

Re: (NE)emigranto dienoraštis

nepasakyciau,kad tu cia kazka nutildei,cia tik tau vienam taip atrodo
:::001,manau tik beprsmiska cia kazka diskutuoti,kiekvienas laikosi savo pzicijos,o beto,nepasakyciau,kad esi tolerantiskas dikusijos dalyvis.....

79

Re: (NE)emigranto dienoraštis

Pozicija yra aiški, o emigrantai to neprižaįsta smile

80

Re: (NE)emigranto dienoraštis

uzsienyje truputi viskas kitaip,lietuvoje ari kaip suo,ir sekasi,tada ateina vosokios torpedos,ir sako kad jie tave saugos,bet ir jie nori to kasnelio..
uzsienyje to nera!
uzsienyje irgi reikia arti,ir netgi dar daugiau,cia praktiskai visos nischos uzmitos,ir konkurencija zymiai didesne,bet va jai dirbi daug ir su galva,tai ir uzdirbi smile
o diskutuoti apie tai tikrai neina su likusiais lietuvoje,kai neturi zalio supratimo kaip yra kitur,tai geriau palaikyti liezuvi smile