1

Tema: Aktai

Ka domina sita menines fotografijos rusis, gal teko(tenka) fotografuoti, ar pozuoti? O gal tiesiog patinka akis i juos paganyti?

2

Re: Aktai

as siaip kelias foto turiu, bet fotkino mano best padruske :H paprastu skaitmeniniu :V  (didelio profesionalumo nera.. bet siaip grazios :V ir tik iki puses, is nugaros)
>> kaip dabar prisimenu wink prie upes, ant tokio beveik skardzio ;D apie 23:00.. uz kilometro visas miestas man pries akis ;D

3

Re: Aktai

Na tikiu, kad grazios smile Juk graai mergaite(Nijolyte) ir aplinka jauciu idomiai atrodo smile

4

Re: Aktai

:::818
>>na, aplinka nieko nematyt.. juoda... nes buvo tamsu... bet del to tik dar graziau,nes kunas isryskeja tada..

5

Re: Aktai

Zvaigzdziu bei miesto sviesu nesimate?

6

Re: Aktai

Nijolė, 20 parašė:

:::818
>>na, aplinka nieko nematyt.. juoda... nes buvo tamsu... bet del to tik dar graziau,nes kunas isryskeja tada..


:::036 grozis sviti ne tik nakti :V

7

Re: Aktai

Karta maciau savo mokitojos(ne visai mokytoja big_smile viena diena man deste etika :::036) big_smile visai nieko :::026 tongue apsirengusios ir nurengtos tos mokitojos viai ne taip atrodo kaip galvojau :V

8

Re: Aktai

Subtiliai pateiktas zmogaus kunas - grazu. Ir pati noreciau tureti tokiu savo fotografiju smile

9

Re: Aktai

Daug kas nori, bet labai mazai kas drysta smile

10

Re: Aktai

Linai >> gerai paminejai mazai kas drista,as tai kaskaip dabar manau kad negaleciau nusifotografuoti tokiu foto...viena netycia mane priciupo nufotkino ir tai kaskaip baisu jei kas pamatys...

11

Re: Aktai

Vaiva, 19 parašė:

Linai >> gerai paminejai mazai kas drista,as tai kaskaip dabar manau kad negaleciau nusifotografuoti tokiu foto...viena netycia mane priciupo nufotkino ir tai kaskaip baisu jei kas pamatys...


tai juk sau tas foto pasilieki :::920
>> ir visai nera baisu :? kai graziai padaryos tai kazkaip dzin :V as net broliui rodziau << sake, kad grazu :V nzn..nieko baisaus.

12

Re: Aktai

as tokia dinozauru mastymo ir drovumo savo kuno kitiems...

13

Re: Aktai

na, mane tas pats kankina :-) bet artimu zmoniu nebijau big_smile)

14

Re: Aktai

o geras as ne vien atokia smile kaip smagu... kad man ir namiskiai atrodo pavojingi smile

15

Re: Aktai

na, as fotkintis tai lb bijojau ;D gal veliau drasesne busiu ir kitokiu foto bus :V nes tas kur dbr turiu, tai pernelyg daug nuogo kuno nesimato, bet siaip man lb grazios :V
>> na, broliai man nieko nesake big_smile tik mamai ta mintis siek tiek nepatiko big_smile)

16

Re: Aktai

mamos aktais tai nesupranta,nors mano nenustebciau jei pati man lieptu tai daryt nes jai uzbanguoja kartais big_smile   fotografas turetu buti jau nezinau koks artimas zmogus kad galeciau nusirengti bent jau iki puses smile

17

Re: Aktai

na, bet rezultatas viska pranoksta wink isdristi lb verta :-)

18

Re: Aktai

as tau esu pozaves. ir daug tokiu nuotrauku mates. kiekvienam verta butu tokiu fot. tureti wink

19

Re: Aktai

ir kuriai gi cia tas Linas yra pozaves, a? tongue

20

Re: Aktai

as noreciau big_smile