1

Tema: Natūralus grožis

No make up,dibtinių nagų,soliariumų ir t.t.
Juk taip gražu natūralumas:)

2

Re: Natūralus grožis

as irgi vertinu ji smile naturaluma. bet dabar viena kita tik nesidazo , pasigirsiu- as viena is ju smile nesidazau ir nenoriu, gaila odos kazkaip. pasiziurint kaip trylikametes apsikrauna pudros sluoksniais- baisu ! o kaip kitos mano ? bet siaip va, retkarciais pasidazau,( kasdien tikrai ne) .

3

Re: Natūralus grožis

Mari, 15 parašė:

No make up,dibtinių nagų,soliariumų ir t.t.
Juk taip gražu natūralumas:)

no make up :? ;D ;D ha ha ha.. o tavo akys turbut naturaliai piestuku apsiveda ;D

4

Re: Natūralus grožis

Katik panasiai norejau parasyt, Nijole ;D

5

Re: Natūralus grožis

pasakysiu tiesa... joks makiazas nepadeda... jei................................ << mintis aiski

6

Re: Natūralus grožis

Nijolė, 20 parašė:
Mari, 15 parašė:

No make up,dibtinių nagų,soliariumų ir t.t.
Juk taip gražu natūralumas:)

no make up :? ;D ;D ha ha ha.. o tavo akys turbut naturaliai piestuku apsiveda ;D


Konkretus topiko kurejos suvartymas ;D pati vienaip raso, o kitaip daro... o ta mintis tai labai aiski wink ir tikrai kai kam tinka is sio forumo dalyviu wink

7

Re: Natūralus grožis

As kasdien irgi nesidazau smile

8

Re: Natūralus grožis

Dazausi tik kai i miesta vaziuoju smile O siaip kai namie bunu ar kieme tikrai nesidazau smile

9

Re: Natūralus grožis

Man gražu nenatūralus grožis. Gi vis tiek grožis big_smile pati tai dažniausiai tingiu iš savęs gamint tokį produktą, geriau į kitas pažiūriu.

10

Re: Natūralus grožis

O man patinka soliariumai, beto ir dazausi kasdien nors nedaug: pudros isvis nenaudoju, tik seseliai ir tusas smile

11

Re: Natūralus grožis

as naudoju kasdienai tik tusa, nepatinka man visokios pudros, gaila veido:>

12

Re: Natūralus grožis

Nijolė, 20 parašė:

pasakysiu tiesa... joks makiazas nepadeda... jei................................ << mintis aiski

patikek, dar ir kaip padeda.
cia tai visos sneka, oj oj mes nesidazom, bet turbut kiekviena gatvej sutiktum issimaliavojusia ;] nebent jau cia tik tos kur tikrai nesidazo pasireiske, o kitos tyli ;]

13

Re: Natūralus grožis

Krisste, 17 parašė:

as naudoju kasdienai tik tusa, nepatinka man visokios pudros, gaila veido:>

Veido gaila, o blakstienos tai dzin

14

Re: Natūralus grožis

Aleksandras, 22 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

pasakysiu tiesa... joks makiazas nepadeda... jei................................ << mintis aiski

patikek, dar ir kaip padeda.
cia tai visos sneka, oj oj mes nesidazom, bet turbut kiekviena gatvej sutiktum issimaliavojusia ;] nebent jau cia tik tos kur tikrai nesidazo pasireiske, o kitos tyli ;]

As tai dazausi, bet ne kasdien:)p

15

Re: Natūralus grožis

Viktorija, 18 parašė:

O man patinka soliariumai, beto ir dazausi kasdien nors nedaug: pudros isvis nenaudoju, tik seseliai ir tusas smile

Na manau,kad soliariumas nera blogai labai jei su saiku... O is foto atrodo, kad saika turi:)

16

Re: Natūralus grožis

Aleksandras, 22 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

pasakysiu tiesa... joks makiazas nepadeda... jei................................ << mintis aiski

patikek, dar ir kaip padeda.
cia tai visos sneka, oj oj mes nesidazom, bet turbut kiekviena gatvej sutiktum issimaliavojusia ;] nebent jau cia tik tos kur tikrai nesidazo pasireiske, o kitos tyli ;]


na, as del dazymosi savo nuomone isreiskusi esu kitose temose..
>> mums dazytis, jums skustis ;D toks gyvenimas :V
anksciau ir as stumdavau, ai kam cia dazytis taram param...bet kloste susikloste... dabar dazausi kasdien, nes reikia.. bet i paskaitas suoliuodavau nesidazius (tik 5dieniais, kai vaziuodavau namo ir per atsiskaitymus << kaip koks talismanas wink )
>>>bet O VIESPATIE... pripazinkim, merginos, kad subtilumo dazai mums prideda wink jei tinkamai tai padarom.. kad akytes privercia zibeti kitaip... isryskini kai ka.. kai ka gal paslepi ir leles juk vaikstom... na na?? kuri isdris paneigti :V

17

Re: Natūralus grožis

Martyna, 19 parašė:
Krisste, 17 parašė:

as naudoju kasdienai tik tusa, nepatinka man visokios pudros, gaila veido:>

Veido gaila, o blakstienos tai dzin

tai kad mano sviesios blakstienos, butu tamsios nesidazyciau. Ir blakstienu man tikrai ne taip gaila kaip odos:>

18

Re: Natūralus grožis

Nijolė, 20 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

pasakysiu tiesa... joks makiazas nepadeda... jei................................ << mintis aiski

patikek, dar ir kaip padeda.
cia tai visos sneka, oj oj mes nesidazom, bet turbut kiekviena gatvej sutiktum issimaliavojusia ;] nebent jau cia tik tos kur tikrai nesidazo pasireiske, o kitos tyli ;]


na, as del dazymosi savo nuomone isreiskusi esu kitose temose..
>> mums dazytis, jums skustis ;D toks gyvenimas :V
anksciau ir as stumdavau, ai kam cia dazytis taram param...bet kloste susikloste... dabar dazausi kasdien, nes reikia.. bet i paskaitas suoliuodavau nesidazius (tik 5dieniais, kai vaziuodavau namo ir per atsiskaitymus << kaip koks talismanas wink )
>>>bet O VIESPATIE... pripazinkim, merginos, kad subtilumo dazai mums prideda wink jei tinkamai tai padarom.. kad akytes privercia zibeti kitaip... isryskini kai ka.. kai ka gal paslepi ir leles juk vaikstom... na na?? kuri isdris paneigti :V

butent

19

Re: Natūralus grožis

Egle, 17 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

O man patinka soliariumai, beto ir dazausi kasdien nors nedaug: pudros isvis nenaudoju, tik seseliai ir tusas smile

Na manau,kad soliariumas nera blogai labai jei su saiku... O is foto atrodo, kad saika turi:)

Jap saika turiu ir seniai jau bebuvau, pries kokius du menesius wink nesergu as ta soliariumo liga smile
O nuotraukose beje visur idegis naturalus wink

20

Re: Natūralus grožis

kas antra diena su tusu,truputi su piestuku pabreziu kasdien;)