1

Tema: Ieskau meiles ;)

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

2

Re: Ieskau meiles ;)

tikrai nepatariu ieskoti meiles kokiuose baruose,kavinese.Nes ten dazniausiai zmones renkasi,kaip pasilinksminimo ir pasisedejimo vietas.Ir aplamai ar verta ieskoti tos meiles?Kazkaip nuo to ieskojimo po visais lapais tos meiles,apniks tave didesnis,manau liudesys ir nieko teigiamo nesurasi.Tad lauk,kol ateis tavo eile:::001

3

Re: Ieskau meiles ;)

Paieškok dviejų, vieną man galėsi atiduot.

4

Re: Ieskau meiles ;)

manau ne ten ir ne taip ieskai.

5

Re: Ieskau meiles ;)

Jolanta, 38 parašė:

manau ne ten ir ne taip ieskai.

o kur ir kaip reikia ieskot ? juk zmogus to ir klausia.

6

Re: Ieskau meiles ;)

Joa as irgi ieskau big_smile
Where is the love? big_smile

7

Re: Ieskau meiles ;)

kad vika man rodos jau radai.. nuo arklio nenulipi smile

8

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

na as tai niekad jos nejieskau o ji visalaik prisikabina ;( cia pasimk ta meile ;(:::250 tik nezinau kaip ja perssiusti :?:::036

9

Re: Ieskau meiles ;)

Viktorija, 18 parašė:

Where is the love? big_smile


.. gera daina :::b08

10

Re: Ieskau meiles ;)

Greta, 22 parašė:

tikrai nepatariu ieskoti meiles kokiuose baruose,kavinese.Nes ten dazniausiai zmones renkasi,kaip pasilinksminimo ir pasisedejimo vietas.Ir aplamai ar verta ieskoti tos meiles?Kazkaip nuo to ieskojimo po visais lapais tos meiles,apniks tave didesnis,manau liudesys ir nieko teigiamo nesurasi.Tad lauk,kol ateis tavo eile:::001


nu tai as visur ieskau kur papuola smile o liudesys neapima del ieskojimo smile linksmas zmogenas esu ir dar kitus linksminu smile

11

Re: Ieskau meiles ;)

Martyna, 19 parašė:

Paieškok dviejų, vieną man galėsi atiduot.

ha ha noretum jei rasciau dvi tai viena po lova pasideciau kaip atsargine smile jei pirmoji pabegtu smile bet aisku ned del ko nuo manes begti smile

12

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 25 parašė:
Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

na as tai niekad jos nejieskau o ji visalaik prisikabina ;( cia pasimk ta meile ;(:::250 tik nezinau kaip ja perssiusti :?:::036


per WAP siusk smile

13

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:
Martyna, 19 parašė:

Paieškok dviejų, vieną man galėsi atiduot.

ha ha noretum jei rasciau dvi tai viena po lova pasideciau kaip atsargine smile jei pirmoji pabegtu smile bet aisku ned del ko nuo manes begti smile

gal va dėl tokio savo egoizmo tau ir nesiseka tos meilės ieškot

14

Re: Ieskau meiles ;)

nu egoistu dar nevadino mane nieks:)
nu sakydavo alkoholikas...museika...mergisius...isprotejas... bet nesuprantu is kur jus ta kompromituojancia medziaga traukiat big_smile

15

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

turbut nenori jos pamatyti, jeigu tikrai ieskojai tiek daug tai vadinasi ja praziopsojai, arba nenori ja sutikti suprasti kad tai JI. o gal ieskai idealios? tokiu nebuna...

16

Re: Ieskau meiles ;)

Ligita, 16 parašė:
Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

turbut nenori jos pamatyti, jeigu tikrai ieskojai tiek daug tai vadinasi ja praziopsojai, arba nenori ja sutikti suprasti kad tai JI. o gal ieskai idealios? tokiu nebuna...

nu ka padarysi ziplas gal esi prazepsojau hmm nu gal dar sugrys ta meile... o isrankus tai nesu kam man ten ta "ledine" pana isireminti kad rodyti ziurekit....nu nereik man to

17

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:
Ligita, 16 parašė:
Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

turbut nenori jos pamatyti, jeigu tikrai ieskojai tiek daug tai vadinasi ja praziopsojai, arba nenori ja sutikti suprasti kad tai JI. o gal ieskai idealios? tokiu nebuna...

nu ka padarysi ziplas gal esi prazepsojau hmm nu gal dar sugrys ta meile... o isrankus tai nesu kam man ten ta "ledine" pana isireminti kad rodyti ziurekit....nu nereik man to

jeigu tokios tikrai nereikia tai tikrai rasi savo tikraja meile, linkiu sekmes wink

18

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile

jei ieskosi tikrai nerasi

19

Re: Ieskau meiles ;)

Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile


Tai tu atidziau ieskok,kas iesko-tas randa:)Gal beieskodamas atrasi tokia,kuri irgi iesko.
Pamirsau,meile dar galima ne tik atrasti,ja galima nusipirkti,pasiskolinti arba issinuomoti.Siais laikais juk viskas imanoma,taip,kad nenusimink ir sekmes:)

20

Re: Ieskau meiles ;)

Egle, 16 parašė:
Tomas, 20 parašė:

ieskau meiles kur man ja rasti ?
ieskojau ir baruose ir klubuose ir kituose salyse po akmenimis ir po lapais nu ner... smile


Tai tu atidziau ieskok,kas iesko-tas randa:)Gal beieskodamas atrasi tokia,kuri irgi iesko.
Pamirsau,meile dar galima ne tik atrasti,ja galima nusipirkti,pasiskolinti arba issinuomoti.Siais laikais juk viskas imanoma,taip,kad nenusimink ir sekmes:)

kiek kainuoji tu :?