1

Tema: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

mano sese klausia is kur as gavau vaikina sakau buvau grazi ir gavau o jinai pagalvojo kad jinai negrazi ir dabar dazosi su visokiais seseleis ir lubdazeis pakaks siulikit varijantu

2

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

;D;D;D,atsiprasau,bet negaliu susilaikyti,lb prajuokino.Bet kokios rimtos problemos ziuriu pas jus.As tai patarciau meiles ir grozio klausimais dar kol kas pasitarti su teciu arba mama.

3

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Austėja, 11 parašė:

mano sese klausia is kur as gavau vaikina sakau buvau grazi ir gavau o jinai pagalvojo kad jinai negrazi ir dabar dazosi su visokiais seseleis ir lubdazeis pakaks siulikit varijantu

vaikuciai, mazuliukai, pabiruciai atsibuskit. dziaukites gyšvenimu kol galit, o mergaites mat apie bernus svajoja, pasiimk barbina i lova ir to pakaks, isimylek ji ir dziaukis kad jis tave myli.. bent tai as darydavau... big_smile ne nu i kelnes galima privaryt tokia tema perskaicius... :::044

4

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Austėja atimk dazus ir atsiduok mamai..  kas cia dabar...  tvarka bus.. ;D

5

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Tai ka chia siulyti vaikas tegul daro ka nori. Esu skaites keleta knygu apie vaiku raida tai ten rashoma kad vaikai kartais keistai elgiasi toje srityje bet tai nereishkia kad chia rimta. Tegu dazhosi tik zhiurek kad akiu neishsibadytu ir kad tai nevyktu kasdien, o geriau tegu leliukus pieshia ant popieriaus.

6

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Man kazkaip net zodziu pritruko... :::921

7

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

no comments... pasakysiu kaip pensininkas... bet mano laikais to nebuvo...

8

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

idomu kieno laikais tai buvo... kaip kad snekejo pries tai, dziaukites gyvenimu, kol dar galit, veliau gailesites... nu pokolkas as dar ne... nes dar i db gerai big_smile

9

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Na joa, cia abi sesutes dar bernam per jaunos, kur jusu galvos panos? big_smile As 19 budamas noriu vaiku but, o jos 9 metu nori jau su bernais lakstyt big_smile

10

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Laikai keicias,kaip matau big_smile) O siaip zodziu net neturiu big_smile))

11

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Linas, 19 parašė:

Na joa, cia abi sesutes dar bernam per jaunos, kur jusu galvos panos? big_smile As 19 budamas noriu vaiku but, o jos 9 metu nori jau su bernais lakstyt big_smile

As ir noriu but vaiku;>> maze..;>

12

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Justas, 17 parašė:

no comments... pasakysiu kaip pensininkas... bet mano laikais to nebuvo...


o mano laikais, Justeli wink.... taip pat nebuvo :::b02

13

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

cia muset visu laikais taip nebuvo, tik vat tu sesuciu pasaulyje, tie laikai pastovus ;D

14

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

ir iš kur vaikai tokių minčiu prisigaudo, kad 9-11 metų mergaitei reik bernų? :::209

15

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

jeigu neissibadys kaiu su piestukais ir nuo pudros veidas duobem nenueis tai viskas norm....

16

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

pritrukau zodziu..:D

17

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Nijolė, 20 parašė:
Justas, 17 parašė:

no comments... pasakysiu kaip pensininkas... bet mano laikais to nebuvo...


o mano laikais, Justeli wink.... taip pat nebuvo :::b02

va as dar kaip jaunas vyriskis galoiu teigti kad ir mano laiskais tokiu bezobraziju nlb buvo.. :V

>> bet jei su savo vaikinu mergaite tik ledus valgys ir spalvos knygeles spalvonimo tada labai zavu manau wink

18

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Manau po poros savaiciu galima ir i zanduka pakstelt smile Tiek turetu abiem pusem uztekt smile

19

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

na zn galima bet 9 metai tai tik transforrmelius abiems ziureti kine big_smile big_smile

20

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

ir tegu ziuri transformerius ir valgo ledus! Ir bepaksedami viens kitam i zanduka vadina tai rimtais santykiais. Taip vaikai mokosi bendrauti ir pazinti.
Juk ir jums, matau, malonu pasijusti suaugusiais cia komentuojant mergaiciu problemas. ("musu laikais taip nebuvo...", sesiolikmeciai...):::639