21

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Austėja, 11 parašė:

mano sese klausia is kur as gavau vaikina sakau buvau grazi ir gavau o jinai pagalvojo kad jinai negrazi ir dabar dazosi su visokiais seseleis ir lubdazeis pakaks siulikit varijantu

mane vien jau tai stebina kad tu turi (11m.)o  apie tavo sese isvis patylesiu. . . :::006 nezinau jau gal as cia durna :::223

22

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Eglė, 20 parašė:

ir tegu ziuri transformerius ir valgo ledus! Ir bepaksedami viens kitam i zanduka vadina tai rimtais santykiais. Taip vaikai mokosi bendrauti ir pazinti.
Juk ir jums, matau, malonu pasijusti suaugusiais cia komentuojant mergaiciu problemas. ("musu laikais taip nebuvo...", sesiolikmeciai...):::639

Taip, kaip man buvo 9 tikrai taip nebuvo... :::b54

23

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

šitas pirmas postas pralinksmino..jėga..;]
jum mergaitėm dar apie barbes galvot,o ne apie berniukus..išsimiegokit..;]

24

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Tai jo... Kai man buvo 9 metai aš su barbe ir barbinu meilę vaidinau big_smile Apie realybe nė nesvajojau:D

25

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

nium daba jau kiti laikai , matai jau is sauskelniu isoki jau ir kadro reik wink kaip ce be bakuriuko viesumoi pasirodisi , su kuo soske pasidalinsi wink

26

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

tai jau tikrai..man keista..belenkoks išlepimas..
aš būdama 9metų su berniukais draugais,kaip su mergaitėms elgiausi..(mano draugų daugumą sudarė berniukai) ..apie jokius "vaikinus" nė nesvajojau..man paprasčiausiai neįdomu buvo..;]
o dabar kas daros..

27

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

ne nu cia nerealiai, zodziu truksta:D aisku tj 11m mergaitei atrodo turbut kad cia visi nusisneka nes ji jau kjp suprantu pakankamai suaugus bernams:D nesuprantu ka jusu tevai veikia jei nemato kad mazos tokios dazotes???

28

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

na tu gal manai, kad jeigu jau esi 11 tai jau tu gali ssuirast, o mazvaike kaip 9 negali?? isvis cia nerelu, dar 11 metu, ne tas turi rupet, o barbes

29

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

as ne ka didesne taciau noreciau koki vaikina turet nu bet isivaizduoju mazdauk maze eina su kokiu mazium (ce apie save) per laisve vaizdas geras.... :DDD o ka dar kalbet apie 9 m. mergaite... :DDD

30

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

:0 as ir dabar vaikas ir man gerai :::036

31

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

o kur dingo normali vaikyste??? idomu kada temos autore ir jos sesuo zaide su zaislais??? tipo is vystyklu tiesiai i berniuku glebi??? siaubas!!! ir ka su tais bernais tokiam amziuje veikti?? truksta zodziu!! mergaites, jum dar mokytis ir mokytis, daug knyguciu spalvotu skaityti ir multiku ziureti=]

32

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Hm... Turbūt negirdėjote: dabar vaikai bresta anksčiau.
neišmanėliai. ji ir jos sesuo yra toji išimtis.
pff.. subrendelės. ;D

33

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

nesamone!=P

tik gaila, kad bresta ne protas,o kazkas kitas=P

ha! stai tau ir subrendeles=DD

34

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Giedre, o tu negirdejai, kad yra kaip tik atvirksciai - zmones kur kas veliau subresta siais laikais negu anksciau? man subrendes zmogus - tai tas, kuris yra si ta pasiekes gyvenime, kurio NEISLAIKO tevai, kuris visus sprendimus priima savarankiskai, kuris atsizvelgia i kitu nuomone... o toks poziuris kaip tavo yra paprasciausiai vaikiskas. vaikyste yra svajonems. kad ir apie vaikinus. siaip ar taip mums, merginoms, jau nuo mazu dienu skiepijama meile seimai - juk zaidziam namais, zaidziam lelem. galbut del to ir tas noras tureti vyra (vaikina?) atsiranda anksciau. nieko cia blogo. hm, pagalvojau, jei pati kada turesiu dukryte, kuri sulauks 9 ir noresis dazytis, tureti vaikina... tikiuosi, man pavyktu ja atkalbeti nuo to. nors apskritai as manau - kad visa tai 9 ir vyresnes mergaites tiek dazosi, tiek draugauja su vaikinais slapta, nes nemanau, kad normali mama ir tetis tai leistu. mmm, zinau, kur cia problema. mano nuomone, pagrindine problema yra tai, kad dabar tevai gali per mazai laiko skirti vaikams, nes be galo daug dirba ir sie (vaikai) gali daryti ka nori. liudna.
P.S. This is my personal opinion smile.

35

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

labai pritariu nuomonei, kad vaikai nesamones daro tik todel, kad ju tevai tinkamai nepasirupina ir neparodo dar nesubrendusiam zmogui, kas yra teisinga,o kas ne. Vaikai mato, kas vyksta aplinkui pvz. meiles, vaikinai, auskarai visur kur imanoma ir be abejo viso to nori, nes gi madinga. tai tevu pareiga atrinkti, kas tam vaikui tikrai reikalinga,o kas tik uzgaidos.

tik nepritariu del minties, kad subrendes zmogus, toks, kuris save islaiko, yra pasiekes gyvenime. Tai su zmogaus brandumu visishkai nesusije. Galiu pati uzsidirbti, buti savarankiska ir visa kita, bet buti labai riboto ir vaikishko mastymo, taigi nebutinai subrendusi=]

36

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

nori vaikino? patarciau uzaugti:D
tai va, dabar jaunesnieji yra uzauginti ne tevu, o televizjos ir kompiuterio, todel jie taip troksta poru ir veiksmo, yra gan ikyrus ir perdetai drasus, nes jie mokosi is televizojos, o televizijoje tik ta ir rasi: soledadas, biauriuosiu kvaksiukus, poru ieskojimus ir beabejo sauk! pjauk! spyrk! tai va, kreipiusiu i vaikus, kurius isaugino televizja: atraskit knygas, jos geresnes mokytojos negu televizija.

37

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

nu zinot.. big_smile 9 metu mergaitei susirast vaikina?
tavo vaikinas dar turetu buti barbinas kenas, o ne ieskot tokio dalyko internete.. big_smile
zaisk lelem, kenais ir namais kaip ir visos normalios tavo amziaus mergaites cia laiko veltui neleidus big_smile

38

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

Tai normalu :V mano puske jau keturiu  metuku uzimaudavo savo mamos aukstakulinius dar sijona istysusi iki pat zemes i dar koki metra pasilaikydama su rankom bandydavo vaikscioti po kambary big_smile vokdavo lupdazius ir tt. nu supranta taip vaikai apie tuos dalykus geriau kai susiduria ankstyvoj jaunystei big_smile svarbu kad tevai pastoviai bendrautu su savo atzala ir iaiskinti vaikui kad seima tai atsakingas dalykas ir seksas tai budas susilaukti atzalos  o ne kazkas ka daro visi suaugusieji del kazkokio dalyko.:V->"Po to atsiranda vaikiai akip ir tu pas mane ir mama!" ".Pirma turi tapti satabilus zmogus big_smile 1 tu gerai mokiniesi 2 tu gali studijuoti ir uzsitikrinti gera ateiti kad  beigusi mokykla turesi gera darba kuris tau leis viska gauti is gyvenimo maksimaliai,o jei pradesi apleisti svarbiausiu dalyku tai gali atsitikti taip kad atejes nujegimis atims is taves teise gyventi pilnaverti gyvenima""(sudie sokiai ir sveika sluota ir mazgote big_smile ) nes naujegimais tai valgyt nori kaip ir tu big_smile" arba.....
nu va kas gaunasi -> jei to nedarysi tai naujegimiu  namai pasipildys dar vienu vaikeliu jei seneliai nepasigailes ir nepades savo duktei islaikyti naujegimio :::818 apie teva uzsimaniusi susilaukti vaikosu 9-16 metu vaiku tai patyliu big_smile nezinau koks ten tevas turetu buti kai pats dar vaikas zaidziantis su pleisteisonu ;D
---nu bet niekas pakolkas neatsitiko big_smile tai kaip ir viskas gerai.bet vaikinai tai per anksti tokiai 11metei big_smile...gali buti darugyste kaip ir tarp visu darugu bet ne daugiau smile turi zmones pirma ismokti bendrauti gerai ,nes atrodo kad eina du ir nieko negali pasakyti :::909 nezinao nei kaip uzsidirbti o jau rizikuoja del peniu viskuom ...

39

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

o tokiai dar berno rejkja?:::009:::209:::157

40

Re: kaip mazom nu 9 metu mergaitei susirasti vaikina ?

big_smile pavarot žmonės, trūksta žodžių, ohoho... Siulyčiau paieškot kokiam "naminuko" žurnale big_smile