61

Re: 2007 Euro Basketball Spain

teisingai sakai, viskas priesaky. Galetu kokia traumele Novitzkiui nutikti pries rungtynes arba rungtyniu pradzioje. Nes truputi gasdina mane tas ju vakarykstis laimejimas net 30 tasku. sad

62

Re: 2007 Euro Basketball Spain

:::024:::024tris kartus valio:::a48:::a48:::a48

63

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Sunkios varzybos buvo. Priverte mane pasinervinti stipriai. Kai is 21 tsk. lieka vos ne minimumas, tai dai labai daug prakaito isliejau. smile smile smile Taciau viskas baigesi gerai. smile smile smile

64

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Tikekimes ir toliau viskas bus gerai ir galesime dar 6 kartus dziaugtis pergalemis :::833

65

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Visai nieko varzhybos, zhodzhiu be jasikeviciaus nebutu komandos, tokios ishvados.

66

Re: 2007 Euro Basketball Spain

vakarykstes varzybos ir man patiko... tik kazkaip jaudulio nebuvo visai:? ir sekancios varzybos Kroatu su Ispanais tikrai buvo vertas demesio;) taip sirgau uz kroatus kad parodytu Ispanams - "cempionato pirmos vietos favoritams" ju vieta, kad po pergales dziaugiausi lyg lietuviai medali butu iskovoje:D

67

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Kad Kroatai Ispanus padejo i vieta, tai labai gerai. Taip ir reikia. smile Gal vis delto supras, kad siais metais jie nera nenugalimi. smile O Lietuviai saunuoliai. Iveike Navizki bendromis pastangomis. smile Ziuresime, kaip su Italais sestadieni mums seksis. linkiu musiskiams dideles sekmes ir pastangu. smile

68

Re: 2007 Euro Basketball Spain

kaip suprantu, krepsinio gerbeju mazai yra. O maniau, kad lietuviai tai krepsinio salis. sad

69

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Algirdas, 25 parašė:

vakarykstes varzybos ir man patiko... tik kazkaip jaudulio nebuvo visai:? ir sekancios varzybos Kroatu su Ispanais tikrai buvo vertas demesio;) taip sirgau uz kroatus kad parodytu Ispanams - "cempionato pirmos vietos favoritams" ju vieta, kad po pergales dziaugiausi lyg lietuviai medali butu iskovoje:D

lietuviai pradzioj dvigubai pirmavo o paskiau vos neprakiso.tai nezinau ka reiktu tau daryt ,kad jaudulys pakiltu:::021

70

Re: 2007 Euro Basketball Spain

pritariu. Nervu daug kainavo. Pabaigoje ziurejau atsistojusi. Tikiuosi, kad puses namo nepazadinau. smile Aciu dievui viskas baigesi gerai. smile

71

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Normaliai kroatai uzhdejo ispanams:)

72

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Kiek atsimenu, nuo Italų buvom skaudžiai nukentėję.. tikiuosi šį kart atsiimsim wink

73

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Edvardas, 25 parašė:

Kiek atsimenu, nuo Italų buvom skaudžiai nukentėję.. tikiuosi šį kart atsiimsim wink

Aišku, kad mes jiem parodysim, ko esam iš tikrųjų verti! wink

74

Re: 2007 Euro Basketball Spain

ir wel laimejom!!!

75

Re: 2007 Euro Basketball Spain

Jėga! mes šaunuoliai! tiksliau JIE šaunuoliai! VALIO!!!!!!!!!! :::a48:::035:::024

76

Re: 2007 Euro Basketball Spain

nesvarbu, kad sunki, bet visgi pergalė wink

77

Re: 2007 Euro Basketball Spain

gerai mes siandien pavarem wink

78

Re: 2007 Euro Basketball Spain

su vokieciais pabaiga buvo rizikingesne ir mazesne persvara manau dabar su italais gal net geriau suzaide lietuviai

79

Re: 2007 Euro Basketball Spain

sirgsim ir sivakar

80

Re: 2007 Euro Basketball Spain

na va vakar bulibus padejom i vieta:)bet man vakar truputi atsoko upas ant slovenu nes vakar vokiecius kaip vaikus padejo ant 30 tasku.skirtumas butu buves dar didesnis bet slovenam pabaigoj atsipodo zaist tai fritsam dave pametyt truputi.o ta slovenu rinktine tai turbut 18 kiniai pacanai:)lakia sunki kova