1

Tema: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

?

2

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

madinga...? :::050

3

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

:::921
>>> statistika is mano draugo :H buvimo >>> si sestadieni vien kaune turbut is mados :::b02 susituoke 60 poru ... :?
.>>> tai turbut madinga... davai.. kas su manim :::a48... kas nori but madingas ;D

4

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Aisku, kad madinga smile

5

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

kam tos vestuves?

6

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Prie ko cia ta mada...

7

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

madinga zenytis tarp kaimieciu ir berasciu, kurie vos baigia 12 klasiu ir jau turi vaiku ir zenijasi, kad pasirodyt pries visa kaima. tarp inteligentu, vedybos nera tokios madingos. zmones linke ilgiau pagyvent kartu ir pan. o jei ir kelia vestuves, tai ramias, o ne ant viso kaimo. mano tokia nuomone.

8

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Nijolė, 20 parašė:

:::921
>>> statistika is mano draugo :H buvimo >>> si sestadieni vien kaune turbut is mados :::b02 susituoke 60 poru ... :?
.>>> tai turbut madinga... davai.. kas su manim :::a48... kas nori but madingas ;D

davai :::036 tik gaila kad nelietuvoj esu :::050 buciau tavo kaimynas tai ben del idejos tai butu verta susituokti :::b18 pazeziau kaip vedybinis gyvenimas verda big_smile ka ryte zmona sakytu -ISNESK SIUKSLES !!PRIES ISEIDAMAS I DARBA !;D;D;D;D;D;D

9

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

deja,pagal kazkoki zurnala Vestuves siuo metu laaaabai nemadingas dalykas
beje,tomuk,tau ka mergina su kuria gyventum negaletu sakyk "isnesk siuksles" ?

10

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Aleksandras, 22 parašė:

madinga zenytis tarp kaimieciu ir berasciu, kurie vos baigia 12 klasiu ir jau turi vaiku ir zenijasi, kad pasirodyt pries visa kaima. tarp inteligentu, vedybos nera tokios madingos. zmones linke ilgiau pagyvent kartu ir pan. o jei ir kelia vestuves, tai ramias, o ne ant viso kaimo. mano tokia nuomone.

kazkodel pas mane kaime atvirksciai visi daugiau susimete.ten kazkoks prasigeres kaimietis dar eis pas kuniga,ar organizuos branges vestuves:)tai mano giminaitis tuoksis uz 3 sav turbut kaimietis:)jai gimsta vaikai,ar kartu stato koki nama ,kaupia turta.del to ir yra tos vestuves ,kad ragus neistatytu.kitas dalykas nebloga svente tos vestuves

11

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

as nezinau madinga ar ne.... bet zmones tuokiasi smile man savaitgaliais tenka padirbeti su vestuvem ( foto atzvilgiu) ir zmones tuokiasi....duag...ypac vasara....bet pagrinde is reikalo...ta prasme nuotakos- nescios.... is 20 santuoku tik pora buna ne is reikalo ar bent jau nesimato.... man buna lb keista kad nuotakos su pilvu ir rutu vainikeliu... argi ne juokinga? smile

12

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Eglė, 18 parašė:

as nezinau madinga ar ne.... bet zmones tuokiasi smile man savaitgaliais tenka padirbeti su vestuvem ( foto atzvilgiu) ir zmones tuokiasi....duag...ypac vasara....bet pagrinde is reikalo...ta prasme nuotakos- nescios.... is 20 santuoku tik pora buna ne is reikalo ar bent jau nesimato.... man buna lb keista kad nuotakos su pilvu ir rutu vainikeliu... argi ne juokinga? smile

Va va, aš lygiai tą patį galiu pasakyt.. Arba nebūtinai dėl vaikelio.. Kelias vestuves "apturėjau", kai akivaizdžiai matėsi, kad pora vienas kito nemyli.. Tiesiog tuokiasi, nes "reikia".. Jokio artumo, jokio šiltumo.. Tik kai prašydavom kaip nors meiliai apsikabint fotografuojantis arba pasibučiuot, tada jau šiaip ne taip.. Kažkaip toks vaizdas susidaro, kad vestuvės - grynai kažkoks formalumas.. Jokio džiaugsmo, laimės dėl naujo gyvenimo pradžios, nieko.. Ai, maždaug, jau ilgai draugaujam, tai ir tuokiamės.. Neberimtas reikalas.. :V

13

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Siaubas Karolina... Toks rimtas zingsnis... Ir be meiles neutral

14

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

cia manau ir yra svarbiausia meile. o ar tai madinga ar ne neturetu rupeti. svarbu kad patiems to norisi ir reikia.

15

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Karolina, 19 parašė:
Eglė, 18 parašė:

as nezinau madinga ar ne.... bet zmones tuokiasi smile man savaitgaliais tenka padirbeti su vestuvem ( foto atzvilgiu) ir zmones tuokiasi....duag...ypac vasara....bet pagrinde is reikalo...ta prasme nuotakos- nescios.... is 20 santuoku tik pora buna ne is reikalo ar bent jau nesimato.... man buna lb keista kad nuotakos su pilvu ir rutu vainikeliu... argi ne juokinga? smile

Va va, aš lygiai tą patį galiu pasakyt.. Arba nebūtinai dėl vaikelio.. Kelias vestuves "apturėjau", kai akivaizdžiai matėsi, kad pora vienas kito nemyli.. Tiesiog tuokiasi, nes "reikia".. Jokio artumo, jokio šiltumo.. Tik kai prašydavom kaip nors meiliai apsikabint fotografuojantis arba pasibučiuot, tada jau šiaip ne taip.. Kažkaip toks vaizdas susidaro, kad vestuvės - grynai kažkoks formalumas.. Jokio džiaugsmo, laimės dėl naujo gyvenimo pradžios, nieko.. Ai, maždaug, jau ilgai draugaujam, tai ir tuokiamės.. Neberimtas reikalas.. :V

nu va as tos pacios nuomones. tuokiasi ne del saves, bet del kitu, pasirodyt, va iskelt vestuves afigenas, pasilinksmint ir pan. o po to gyvens ilgai ir nelaimingai, o kam taip daryt, tai man nesuprantama.

16

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

ir kaip tos merginos nepagalvoja,kad gadinasi ir sau gyvenima, ir jam.turiu viena pazystama,ji pasakodavo daug metu koks jis blogas-bet ir pastojo ir susituoke,o laimes pas juos ir nera.negana to dar per savo nelaimes ir kitos poros vos neisskyre,nors dar neaisku kaip tai porai ten baigsis.vienu zodziu nesamone....

17

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

o man atrodo cia ne madingumo klausimas tongue as taj uz vestuves nes man slykstu kai zmones gyvena tik susimete... niekada nedave priesaikos amzinaj mylet. ej cia ne be reikalo visos tos priesaikos israstos... ir noreciau kad man tai pasakytu - sutinku mylet tave kol ... mus isskirs. tongue o kas gyvena susimete taj taip ir issimeta dazniausiai... nazinau bet man vestuves meiles irodymas ir taskas taskelis!!!

18

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

aisku simtai ju ir be meiles... aj visaip buna. bet jei myliu ir esu tikra - vestuviu noriu. (tikiuos taip bus smile

19

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Nei as kaimietis nei ka, bet man si svente patinka. ir ne vien delto kad nusigert ar mergiotes pakybint :> Tai visdelto naujos seimos pradzia....
O ten kai vestuves nu krc susirasom ir su tevasi prie stalelio pasedesim ir gerai bus. Fui, as manau kad gyvenime tai darysiu 1 karta, ir kadangi tai vyks tik 1 karta tai turi buit ispudinga o ne kazkokia dura pjanke ................................ ar mini baliukas ....

20

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

siauram rate madinga