21

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

vestuves visada buvo madinga o jai dar jos ir netradicines tai isvis labai super smile as maciau netradicines vilniuj kai buvau, jaunikis baltu kostiumu o pabroliai juodais, jaunoji juoda suknele o pamerges baltom smile taip ydomiai atrode smile nerealiai graziai smile
o jai kas galvoja kad zaksas yra madinga tai klysta.. smile

22

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

nei madinga , nei nemadinga , jai vestuvės būtų mada tai , kas sezoną vis kitaip , o gal kitą sezoną bus madinga skirybos?
manau kad žmonės "ženijasi" iš meilės , arba dėl pinigų kaip šiais laikais yprasta .

23

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

svarbu meile, o ne parasas. o ne bandymas prisiristi meile. manau, ji gali baigtis lygiai taip pat, kai ir negyvenant susituokus. o vestuviu kazkada noreciau. KAZKADA. bet tikrai ne db. ir tikrai ne po poros metu.

24

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

nu, xiebra, prisnekejot pilna maisa veju:)

25

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

:::712be abejo vestuves reikalingos,o jei nuotaka laukiasi,tai butinybe,nes kudikis kuris ateina i si pasauli turi gimti seimoje.vestuves bus madingos visais laikais,keisis tik vestuviniu sukneliu modeliai.:::a37

26

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

visai ne jos tik ar isreikalo arba is meiles o jokios cia modos!

27

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

kas kas noretu palaikyt mada?

28

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

as tai pvz.skaitau kad vestuves jau nemadingos, nes dauguma poru ir taip jau kartu gyvena... o jai nori vestuviu, tai reikia labai daug pinigu turet...

29

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

kaip kas ziuri....i tai koks skirtumas ir vestuves gali buti laikinos ir susimetus galima paprastai iseiti ir susirinkti savo daigtus....as busiu snemadiska tikrai noreciau vestuvese savo pabuvoti...nes manau kitoks jausmas kai zinai kad vaikinas dabar tik tavO(na cia taip turetu buti bet kartais taip nera)

30

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Solveiga, 37 parašė:

:::712be abejo vestuves reikalingos,o jei nuotaka laukiasi,tai butinybe,nes kudikis kuris ateina i si pasauli turi gimti seimoje

Man asmeniskai nera kvailesnio dalyko nei tuoktis del ateinancio i pasauli vaikelio. Jei yra meile - tai pirmyn, bet jei tik reikalas - skyrybos garantuotos

31

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Indre, 27 parašė:

nu, xiebra, prisnekejot pilna maisa veju:)


ne vien veju buvo ir minciu issakytu nuo sirdeles ir pilno proto, man kai kuriu pasisakymai net patiko kai kurie sutapo net!<tie kas tam pritare, tik isitikinau savo teisumu ir tais dalykais kuriais maniau kad yra gyvenime svarbiausi<meile pirma! nuo jos viskas prasideda !ne nuo vaikelio turi tuoktis !kai kada geriau nesituokti ir nesigadinti gyvenimo vien del kvailu dalyku ar net  kai tevai stumia savo atzalas kurti seima vien del to kad vaikelis ateina :::909 manu kad vaikui geriau  nebus jei seima ateiti visdelto isirs !

32

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

nemanau kad galima sakyti madinga.. mano nuomone santuoka bunant jaunai nebutina,.. netureti isipareigojimu daro gywenima lengwesni:D o susituokt bet kada spesi:D

33

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Vanessa, 19 parašė:

nemanau kad galima sakyti madinga.. mano nuomone santuoka bunant jaunai nebutina,.. netureti isipareigojimu daro gywenima lengwesni:D o susituokt bet kada spesi:D


Nu jo pavyzdziui tau Vanesa be pigu kalbeti,lietuves  NETURI sakaitoi milijono . Nes  kai kurios lietuvaites tai vis dar guvena nelengva GYVENIMA big_smile kartais net saskaitos banke nera atsidariusios, nes dirba nelegaliai ir alga gauna voke!...,dar  gyvena "nuo algos iki algos"tai reiskia kai gauna kita alga jau senoji visa isleista :::111 ! Bet jei dauguma Lietuvaiciu padetis butu tokia kaip Tavo tai tada tavo GYVENIMO modelis butu IDEALUS :::920 NEPRIIMK ASMENISKAI BET CIA TOKS AKIES ZVILGTELEJIMAS I TAVO IR TRADICINIU LIETUVAICIU SKIRTUMA.Kartais jos tuokiasi kad palengvintu gyvenima ir pagerintu savo padeti.Neretai tuokiasi uz uzsieniecio kad istruktu is nepritekliaus rato ir pan. nors kaip sakiau ne vios tokios big_smile yra tokiu kaip Tu.

34

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

jetau jau apie vestuves kaip apie apatinius kalba
2007 metais  daug  lietuvoj ir lietuviai kurie ne lietuvoj  zenijosi  vestuviu lb daug buvo

35

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Pavlikas, 21 parašė:

jetau jau apie vestuves kaip apie apatinius kalba
2007 metais  daug  lietuvoj ir lietuviai kurie ne lietuvoj  zenijosi  vestuviu lb daug buvo

...tikrai daug vestuviu buvo :::050 kazko nesupratau ?

36

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

o butent ko?

37

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

manau, kad ne madoj esmes reiketu ieskot, o santuokos prasmej smile vieni man, kad jei myi, gera gyvent ir be santuokos ir jokiu isipareigojimu, kad nereikia "priristi" savo mylimojo, taciau gi moterims reikia saugumo jausmo :::818 tai gali buti viena is priezasciu, kodel moterys nori vestuviu. kita, tai sukurta seima, aisku, kad busimas vaikelis bus laimingesnis normalioj seimoj (nekalbu apie tuos, kurie tuokiasi tik is reikalo ir be meiles). taip pat, santuoka suteikia ir kazkokiu teisiu, ne vien isipareigojimu. jei gyveni tik susimetes, ka gali pasakyt antrai pusei, jei kazkas nepatinka? nelabai ka... gali tik susirinkti savo daiktus ir iseiti nieko nepesus ir suprast, kad ir po 10 kartu pragyventu metu tu vis dar neturi nieko, nei stogo virs galvos, nei namu... esi ant ledo, nepaisant to, kiek galbut buvo sukista i buta, kuriame gyventa kartu su vyru ir dar greiciausiai vaikai palikti tik moteriai ant galvos :V o santuoka gyvenima padaro rimtesni, argi ne?

38

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Diana, 19 parašė:

<...>taip pat, santuoka suteikia ir kazkokiu teisiu, ne vien isipareigojimu. jei gyveni tik susimetes, ka gali pasakyt antrai pusei, jei kazkas nepatinka? nelabai ka... gali tik susirinkti savo daiktus ir iseiti nieko nepesus ir suprast, kad ir po 10 kartu pragyventu metu tu vis dar neturi nieko, nei stogo virs galvos, nei namu... esi ant ledo, nepaisant to, kiek galbut buvo sukista i buta, kuriame gyventa kartu su vyru ir dar greiciausiai vaikai palikti tik moteriai ant galvos :V o santuoka gyvenima padaro rimtesni, argi ne?

kodel nieko negali pasakyti? cia nesupratau kazkaip :? apskritai man cia kvepia isskaiciavimu :?
santuoka siaip rimtas zingsnis ir piesiama kaip bendro gyvenimo pradzia. santuoka tai dar viena zmoniu grazaus ir laimingo gyvenimo taisykle.  taciau pirmiausia pries tuokiantis reikia tiketi tikra meile, kuri tesiasi visa gyvenima. ir ja turi tiketi abu.  asmeniskai as galvoju, kad gali nugyventi tikrai grazu ir laiminga gyvenima nesusituokus. (juk net paskola nekilnojamajam turtui gali pasiimti bendrai) ir tada tipo busi "uztikrintas".
nors kita vertus.. cia pries tai pasakiau,kad santuoka rimtas zingsnis, taciau gerai pagalvojus, bet kokie zmoniu santykiai yra rimtas reikalas, ir turi nuosirdziai jiems pasisvesti, kad kazkas pasisektu.
o ar santuoka padaro rimtesni gyvenima? praktiskai ne ;D tik visuomene tipo ziuri i jusu pora rimciau, bet is esmes tai nieko nekeicia

39

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Nijolė, 22 parašė:
Diana, 19 parašė:

<...>taip pat, santuoka suteikia ir kazkokiu teisiu, ne vien isipareigojimu. jei gyveni tik susimetes, ka gali pasakyt antrai pusei, jei kazkas nepatinka? nelabai ka... gali tik susirinkti savo daiktus ir iseiti nieko nepesus ir suprast, kad ir po 10 kartu pragyventu metu tu vis dar neturi nieko, nei stogo virs galvos, nei namu... esi ant ledo, nepaisant to, kiek galbut buvo sukista i buta, kuriame gyventa kartu su vyru ir dar greiciausiai vaikai palikti tik moteriai ant galvos :V o santuoka gyvenima padaro rimtesni, argi ne?

kodel nieko negali pasakyti? cia nesupratau kazkaip :? apskritai man cia kvepia isskaiciavimu :?

na tiesiog vyras gali pasakyt tu man ne zmona, tai ir neaiskink. jei butum zmona, turetum teisiu, o svarbiausia pries tampant sutuoktiniais abu zmones gerai pasvarstytu ar nori jais but ir tada jei kokiu problemu kiltu tiesiog bandytu jas sprest, nes kai nesusituokes ir neturi jokiu teisiu, labai lengva vienam kita pasiust ar paciam susikrovus daiktus iseit ir be jokio cia isskaiciavimo... :V

40

Re: Vestuves....ar tai siais laikais madinga?

Diana, 19 parašė:
Nijolė, 22 parašė:
Diana, 19 parašė:

<...>taip pat, santuoka suteikia ir kazkokiu teisiu, ne vien isipareigojimu. jei gyveni tik susimetes, ka gali pasakyt antrai pusei, jei kazkas nepatinka? nelabai ka... gali tik susirinkti savo daiktus ir iseiti nieko nepesus ir suprast, kad ir po 10 kartu pragyventu metu tu vis dar neturi nieko, nei stogo virs galvos, nei namu... esi ant ledo, nepaisant to, kiek galbut buvo sukista i buta, kuriame gyventa kartu su vyru ir dar greiciausiai vaikai palikti tik moteriai ant galvos :V o santuoka gyvenima padaro rimtesni, argi ne?


kodel nieko negali pasakyti? cia nesupratau kazkaip :? apskritai man cia kvepia isskaiciavimu :?


na tiesiog vyras gali pasakyt tu man ne zmona, tai ir neaiskink. jei butum zmona, turetum teisiu, o svarbiausia pries tampant sutuoktiniais abu zmones gerai pasvarstytu ar nori jais but ir tada jei kokiu problemu kiltu tiesiog bandytu jas sprest, nes kai nesusituokes ir neturi jokiu teisiu, labai lengva vienam kita pasiust ar paciam susikrovus daiktus iseit ir be jokio cia isskaiciavimo... :V


na, nemanau, kad anspaudas daugiau meiles ir savitarpio supratimo bei kantrybes prideda :? asmeniskai mane zodziai "as tave myliu" labiau ipareigoja, nei kas kitas. manau, jog jau situos zodzius tariant reikia pries tai gerai pagalvoti, ar tu tikrai myli, ar tik siaip gera buti kartu, kol nesusiradai tos tikros gyvenimo meiles :?
matai, jei susituokes gali ta pati padaryti - iseiti nieko nesakes, arba iskeles beprotiska scena, susikroves daiktus ir t.t. tik skirtumas tas, kad jus saisto teisiniai dalykai. pataisyti padeti visada galima, nereikia statuso. o mintis, kad esi mano vyras/ zmona tikrai nepastumes taisyti padeties (bent jau manes), nes jei pradedi kazka daryti vien del statuso, tai jau meiles as neizvelgiu. paskui taip ir atsiranda meiluziai :-)