1

Tema: Transformeriai

kaip jums sitas specialiuju efektu "sedevras"? prisiskaiciau as reklamu apie nerealu filma tai nutariau nueit paziuret.. nors nesu didelis kino teatru megejas:V trumpai tariant: po filmo pagailo man tu 13 lt:) vienintelis geras dalykas ka ten maciau tai senasis camaro, kurio po pusvalandzio irgi nebeliko, pakeitus ji naujuoju:(

2

Re: Transformeriai

tas camaro buvo nerealus!... siaip man kaip technologiju megejui, visi tie saudymai, malunsparniai, masinos, tankai is vis paliko nerealu ispudi. as ziuredamas verkiau kelis kartus.. gal del to, kad buvau pagiriotas.. ne kiek nesigailiu 15-os litu, ir norejau eit iskart i sekanti seansa, dar karta paziuret, bet pinigu nebeturejau ;]

3

Re: Transformeriai

Man uzteko anonsus pazet..nesudomino nei trupucio sitas filmas manes..:D

4

Re: Transformeriai

turbut vaikystej neziurejai ir neturejai transformeriu zaisliuku big_smile ai nu gal tada dar nebuvo, nzn ;] bet cia reik su vaikystes nostalgija ir fantazija eit i sita filma ;]

5

Re: Transformeriai

Jo tuo metu kai transformeriai ispopuliarejo, mane jau domino visai kiti dalykai..:D

6

Re: Transformeriai

as dar irgi ziurejau multikus ir net pora transformeriu turejau:D bet kazkaip filmas nesukele nostalgijos ir visai neprimine vaikystes:?

7

Re: Transformeriai

nu dabartinis kaip ir pirmas yra smile ir filmas primena jis man komiksus kaip ir zmogus voras, betmanas,fantastiskas ketvertas:D zod.patinka ir tiek smile
jo o mintis kad jie gali transformuotis i bet ka tai saunu smile
---patikrinkit savo mobiliaka big_smile---
Ir dizaineriai,grafikai pasistnge :::b18http://forumas.ieskok.lt/imgload/3510

8

Re: Transformeriai

draugai pasakojo kad labai geras filmas rytoj eisiu ir as pasiziuret

9

Re: Transformeriai

nerealus,jau prades kurti TRANSFORMERS 2 ,tai manau visi laukiam

10

Re: Transformeriai

ispudi tai nerealu ir man patiko , kai as megejas filmuku kur prifarsiruota dauk speceliuju efektu big_smile tai sakyceu gan ispudingai pavykes filmukas big_smile

11

Re: Transformeriai

Algirdas, 25 parašė:

as dar irgi ziurejau multikus ir net pora transformeriu turejau:D bet kazkaip filmas nesukele nostalgijos ir visai neprimine vaikystes:?

Aš irgi žiūrėjau transformerius ir net labai man jie patiko, bet filmas kažkaip netraukia smile Na gal... Ir reikės pažiūrėti, nes daug kas jį giria... smile

12

Re: Transformeriai

Efektai geri bet senos dvasios nebera. Blogieciai (decepticons), per trumpai vaizduoti ir beveik nesneka... ka padarysi bet is pagarbos megstamiems animaciniams filmukams filma vertinciau 8 is 10

13

Re: Transformeriai

Linas, 23 parašė:

Efektai geri bet senos dvasios nebera. Blogieciai (decepticons), per trumpai vaizduoti ir beveik nesneka... ka padarysi bet is pagarbos megstamiems animaciniams filmukams filma vertinciau 8 is 10

tai todel kad filmas tik pirmas :? antrame gal pasnekes ir daugiau :? be to vistiek norima prikaustiti ziurova prie kedziu veiksmais o ne kalbom :? nu jei butu serijalas manau pakalbetu ir pajuokautu normaliau o ne slapitus ant zmoniu  :::036

14

Re: Transformeriai

geras filmas

15

Re: Transformeriai

atsimenu labai as nenorejau i ji eiti,o vaikinas tiesiog nutempe, sako tikrai geras filmas...ir kai paziurejau padariau isvada,kad tai pats geriausias filmas,kuri maciau kine smile buvau suzaveta,kurejai tikrai pasistenge ir neveltui i ji sukiso daug pinigu smile

16

Re: Transformeriai

nu matai pasiseke big_smile as tai iskart zinojau kad geras bus big_smile maciau Treileri nu reklama :::110

17

Re: Transformeriai

vertas demesio filmas smile nerealus smile

18

Re: Transformeriai

Aleksandras, 22 parašė:

tas camaro buvo nerealus!... siaip man kaip technologiju megejui, visi tie saudymai, malunsparniai, masinos, tankai is vis paliko nerealu ispudi. as ziuredamas verkiau kelis kartus.. gal del to, kad buvau pagiriotas.. ne kiek nesigailiu 15-os litu, ir norejau eit iskart i sekanti seansa, dar karta paziuret, bet pinigu nebeturejau ;]

siaip tai taip, bet vistiek juokinga, kai pradzioje filmo vienas trns. visa karine baze isdauzo, o paskui 10 ju ten nieko nesugeba.

Bet filmas geras smile

19

Re: Transformeriai

Giedrius, 27 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

tas camaro buvo nerealus!... siaip man kaip technologiju megejui, visi tie saudymai, malunsparniai, masinos, tankai is vis paliko nerealu ispudi. as ziuredamas verkiau kelis kartus.. gal del to, kad buvau pagiriotas.. ne kiek nesigailiu 15-os litu, ir norejau eit iskart i sekanti seansa, dar karta paziuret, bet pinigu nebeturejau ;]

siaip tai taip, bet vistiek juokinga, kai pradzioje filmo vienas trns. visa karine baze isdauzo, o paskui 10 ju ten nieko nesugeba.

Bet filmas geras smile


Nu ten tipo vienas ju uzklupo zmones netiketai (bazeje)o paskui atvare autobitai big_smile ir jie tipo nugalejo :::b18

20

Re: Transformeriai

Tomas, 25 parašė:
Giedrius, 27 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

tas camaro buvo nerealus!... siaip man kaip technologiju megejui, visi tie saudymai, malunsparniai, masinos, tankai is vis paliko nerealu ispudi. as ziuredamas verkiau kelis kartus.. gal del to, kad buvau pagiriotas.. ne kiek nesigailiu 15-os litu, ir norejau eit iskart i sekanti seansa, dar karta paziuret, bet pinigu nebeturejau ;]

siaip tai taip, bet vistiek juokinga, kai pradzioje filmo vienas trns. visa karine baze isdauzo, o paskui 10 ju ten nieko nesugeba.

Bet filmas geras smile


Nu ten tipo vienas ju uzklupo zmones netiketai (bazeje)o paskui atvare autobitai big_smile ir jie tipo nugalejo :::b18

nu jo, tipo smile