1

Tema: Idomu!

Kaip šiais laikais vaikinai vertina merginų nekaltybę? Esu girdėjusi, kad vaikinai neprasideda su skaisčiomis, nes ilgai reikėtų laukti kol tokia leistųsi paguldoma į lovą... Tai tiesa?

2

Re: Idomu!

nu sita klausima galejei paklausti ir mano temoje nes ten galima sito klausti ir daug daugiau  tongue arba reikejo sia tema deti i meiles reikalu skyriu kur yra katalogas klausimai ir patarimai big_smile
.................................
tiesa ir netiesa smile
priklauso koks vaikinas big_smile yra tokie kuriems tik tokios nekaltos  ir patinka, yra pasibijanciu ir yra tokiu pat kaip tu:) nieko dar neismananciu apie siuos dalykus :::111

3

Re: Idomu!

siaip del temos vietos galetum nesikabinet.. juk skausmo nekelia..;)

4

Re: Idomu!

Laima, 16 parašė:

siaip del temos vietos galetum nesikabinet.. juk skausmo nekelia..;)

na gal del vienos ir nieko:V bet jei visi taip prades varyt tai bus bardakas :::036 nebegalesim susivokt kur esam ;(

5

Re: Idomu!

Tomas, 25 parašė:
Laima, 16 parašė:

siaip del temos vietos galetum nesikabinet.. juk skausmo nekelia..;)

na gal del vienos ir nieko:V bet jei visi taip prades varyt tai bus bardakas :::036 nebegalesim susivokt kur esam ;(

nesikabinek..;)

6

Re: Idomu!

as nesikabineju tau tik paiskinau kad zinotum :::920
---ar mano atsakymas i tavo kalausima tau  tiko big_smile

7

Re: Idomu!

o tau atrodo kad as nezinau?

8

Re: Idomu!

Laima, 16 parašė:

Kaip šiais laikais vaikinai vertina merginų nekaltybę? Esu girdėjusi, kad vaikinai neprasideda su skaisčiomis, nes ilgai reikėtų laukti kol tokia leistųsi paguldoma į lovą... Tai tiesa?


jei jam lovos reikia, tai ir neprasides << va visas atsakymas . < ponas taskas

9

Re: Idomu!

cia priklauso nuo bachuro naturos. Vieniem visai vienodai, kitiem tai patinka, o tie, kur tik i lova isitempti nori, aisku nepatinka. Bet as sakau, nezinau kaip kas masto, asmeniskai as tai vertinu. Tai parodo, kad mergina kazko laukia, o nesiduoda su kiekvienu is eiles wink

10

Re: Idomu!

Justas, 17 parašė:

cia priklauso nuo bachuro naturos. Vieniem visai vienodai, kitiem tai patinka, o tie, kur tik i lova isitempti nori, aisku nepatinka. Bet as sakau, nezinau kaip kas masto, asmeniskai as tai vertinu. Tai parodo, kad mergina kazko laukia, o nesiduoda su kiekvienu is eiles wink

Mhm... KAŽKO laukia. Klausimas tik, ar pati žino, ko.

11

Re: Idomu!

seniau princo ant balto zirgo... tai dabar princo su baltu mersu arba juodu BMW ;D

12

Re: Idomu!

nekaltos tikrai,kazkaip butu dziugu zinoti kad ji lauke manes,seip neteko tokios sutikti,ir manau nenoreciau,cia ja dar visko reikes mokinti,kol ismoks kol ka,geriau patyrusios smile

13

Re: Idomu!

esu sutikes nekalta nors jau pilnamete,zinot iprastinio sekso nebuvo nors ir tai labai norejau, nes labai jau grazi panele buvo o seip tai ji mane patenkino tai sisivaizduoju kas butu buve jai  ji butu pilnai atsidavus na po pirmo ar antro karto gal ir ne,bet jau isivaizduoju kas butu seke tolimesneja eigoja:)galiu pasakyti as vis dar su ja palaikau rysi nors ir atstumas mus tikrai didelis sieja,tai manau galeciau ir net palaukti:))))

14

Re: Idomu!

...NET palaukti

15

Re: Idomu!

daugiau minciu nebera?:)

16

Re: Idomu!

na siaip del to patyrimo kiekvienam skirtingai.
siaip man nera skirtumo ar patyrusi ar ne. (sexo kokybe skirtumas yra bet as kalbu abskirtai)
> kaip justas sake kad tipo lauke manes ar ne manes.. o kodel ji turi laukti ? big_smile big_smile gi ji pati nusprendzia ar saugoti savo nekaltybe ar ne wink