41

Re: Receptai

oj barake mes keptas bulves valgydavom, paskui buvau susmasciusi i virtus ryzius raugintu agurku su desra prisipjaustyt skanu budavo.. o  greiciausias maistas buvo tos sriubos kur vandeniu uzpili.. suvalgai sultini makaronus palieki tada i juos rukytos desros prisipjaustai su keciupu gaunasi 2 patiekalai.. smile sotus pietus uz 40 ct.

42

Re: Receptai

gina,22 > joa tie sultinukai geriausi...:)

43

Re: Receptai

geriause tai prie alaus pasemi cipsu uztarkuoji fermentinio surio biski astrios paprikos ir keciupo big_smile ir i mikrobange big_smile geras daiktas big_smile

44

Re: Receptai

parvaziuojant namo man pasakojo kolega kad agurkus raugia kartu imetant antibijotiku tablete.sake sukieteja agurkeliai ir ziauriai skanu.
labai juokinga buvo.
isivaizduokit susergi ir ejni ne vaistu pirkt o i sklepa pasimt agurkeliu naikinanciu ligas big_smile

45

Re: Receptai

big_smile gera kolegos fantazija big_smile

46

Re: Receptai

cia ne fantazija.sake nuo antibijotiku tabletes agurkeliai kieti ir traskus pasidaro.visai susigundziau ismegint ;]

47

Re: Receptai

anja? nu ir kaip?

48

Re: Receptai

kepti sonkauliukai orkaiteje su bulvytem:))))

49

Re: Receptai

vat pries kelias dienas gana paprasta, lb skanu ir sotu patiekala atradau:D
reikia: 3 dideliu bulviu (jei mazesnes, tai 4 ar 5), 1 pakuotes sudytos silkiu file (kazkur apie 300g), puses indelio lydyto surelio (jei mazas, tai viso), 1-2 saukstu majonezo, tarkuoto fermentinio surio pabarstymui, galima dar prieskoniu, bet man tai nuo silkes ir surelio surumo per akis buvo, tai as tik krapu virsuneliu pabarsciau del grozio ir kvapo:D
bulves isvirti, atsaldyti, perpjauti per puse ir isskobti vidu. silke susmulkinti, sumaisyti su isskobtu bulviu minkstimu, sureliu, majonezu ir prieskoniais (jei truksta). idara sudeti i bulves, pabarstyti tarkuotu suriu, ideti i aliejum ar sviestu patepta skarda ir kepti ikaitintoje orkaiteje (mazdaug 175 laipsniu) kazkur 15min.
uztenka 4-6 zmonems (priklauso nuo bulviu dydzio ir apetito:D )

50

Re: Receptai

nu vaqt skelsiu as recepta toky gan pigu ir skanu:D nu du receptus:D ne vienas tik du skirtingi padazai:D
blynai tushty (nu tipo kur buna su bananu. bet nedet cukraus;) )
padazas NR1:  spirgiukai svoguniukas kiausinukas smile vishka kepti maishyti wink gaunasi su blynukais skanu;) ir riebu:D
padazas NR2: tie patys blynukai tik su tyshtoka bulviu koshe suria;) kaip skanu;)

receptas nr2:  ishsivirty ryzius;) du kyvy apelsinas;) bananai2 wink du mesos gabaliukai;)

mesa pamushty apvynioti banana ir ja apkepti;) ryzius i lekshte supajustyti kyvy ir apelsina;) vat y psio:)

nu da receptas NR3:

pasidaryt saldzia varshke su razynom;) ir uzsidety ant duonos ir i spaustuve;) karshtas sumushtynys su varshke:D skanu sotu ir seiles tysta;)

nu ir dar koks receptas NR4 smile paziurekyt vyru skylty ten kur vyrai vyrejai ar pan prisiziuresyt jus tu ten receptu big_smile

51

Re: Receptai

skaniausias mano patiekalas,vistiena su makaronais(pagal cili pica;) )
vistienos krutinele supjaustai kubeliais,apibarstai prieskoniais ir palieki kad isigertu.tada supjaustai porus,grybukus,sutarkuoji morkas,supjaustai paprika.tada apkepini keptuveje vistiena,supili grietinele,sudedi darzoves,idedi sauksta miltu ismaisytu grietineje(kad padazas tirstesnis butu)baziliko,kario ir viska troskini.isverdi makaronus,ant ju tarkuoto surio uzbarstai,tada uzpili vistienos su padazu...mmm..nepaprastai skanu...;) pabandykit!:)

52

Re: Receptai

Pabandysim..:)) Tiesa, merginos, gal kas mesteltu jusu paciu gaminama obuoliu pyrago recepteli..?:) obuoliu tiek daug.. smile Buciau dekinga;)

53

Re: Receptai

O ka ta obuolioo pyraga iskept labai sunku?:) Miltai, cukrus, soda, pora kiausinioo, keli nulupti ir supjaustyti obuoliai, grietines indelis:) Viska sumaisom, i orkaite ir kepam:) po 15-20 min apibarstom cukraus pudra:) Sorry, bet kiekioo nerasysiu, nes viska dedu is akies;)

54

Re: Receptai

smile) zn sita receptuka:)) bet norisi kazko sudetingesnio ir skanesnio... smile

55

Re: Receptai

sudetingiau tai - shudeliukai:D o skaniau tai parduotuvei rasi big_smile

56

Re: Receptai

3 kiaušiniai,Stiklinė cukraus, stiklinė miltų, pusė stiklinės aliejaus, šaukštelis su kaupeliu kepimo miltelių, vanilinis cukrus, pilna obuolių- skaniausias iš skaniausių smile Dar man labai patinka, kai aguonų priberiu big_smile

57

Re: Receptai

aguonos:D narkomanai jus:D jas ne i pyraga jas i burna;)

58

Re: Receptai

Evaldas, 22 parašė:

aguonos:D narkomanai jus:D jas ne i pyraga jas i burna;)

juokiaus kelias minutes...:D

59

Re: Receptai

vat obuoliu man normalaus niekaip nepavykdavo iskept, kol negavau tokio recepto: 1stikl manu kruopu, 1stikl miltu, 1stikl cukraus ir daaaaug nuluptu, sutarkuotu obuoliu. visus birius produktus sumaisyti ir berti i sviestu istepta forma. tada sluoksni obuoliu ir vel to misinio. o ant virsaus apie 1/2 pakelio sviesto (gal siek tiek daugiau) gabaliukais isdeliot. skanu gaunasi:D

60

Re: Receptai

va man labai skanios salotos :
avokadas
poras
fermentinis suris
majonezas
Avokada supjaustau kubeliais, pora ir susmulkinu, tada sutarkuoju suri ir sumaisau viska su majonezu big_smile siaip labai tinka ir ant karstu sumustiniu tokias salotas sudeti ant baltos duonos ir orkaitej pakaitinti big_smile