1

Tema: Zymiai jaunesnis

Moterys, ka jus manote apie gerokai jaunesni (amziaus skirtumas 5-20metu) vyra, meluzi, sexo partneri? Noreciau, kad siuo klausimu pasisakytu tik kuo vyresnes moterys. Smagiu jums diskusiju ir aciu uz viesai isreiksta nuomone. wink

2

Re: Zymiai jaunesnis

Na as gal dar ne ne moteris ir ne vyresne ;D bet vistiek jei leisite pasisakysiu wink Na, man rodos esme ne amziuje. O jei zmonems gerai tai ir viskas! Kokios cia gali buti bedos del metu wink

3

Re: Zymiai jaunesnis

Turejau zymiai vyresni meiluzi (13m).. sutinku su Egle..bet mano patirtis su juo nelabai kokia, tai gal ir nuomone kritiska..manau tik lovoj galima sutart, o kasdienybej tai vertybes gerokai skirsis arba pikti liezuviai uzplaks...nieko gero..:::a55

4

Re: Zymiai jaunesnis

Na ir kas kad jaunesnis ar vyresnis...juk esme ne tame koks amziaus skirtumas, o tame kaip tie zmones sutaria tarpusavyje...Nors kai kuriems "ka kiti pasakys yra labai svarbu, ir negali saves persokti...

5

Re: Zymiai jaunesnis

Rūta, 26 parašė:

Na ir kas kad jaunesnis ar vyresnis...juk esme ne tame koks amziaus skirtumas, o tame kaip tie zmones sutaria tarpusavyje...Nors kai kuriems "ka kiti pasakys yra labai svarbu, ir negali saves persokti...

Ne itin svarbu, bet...

6

Re: Zymiai jaunesnis

nu 5 m,tai  nesiskaito uz skirtuma :=)  O 20m skirtumas.... :?cia jau, criminally insane  :-)sorry,gal ir ziauri,bet tokia mano nuomone..........

7

Re: Zymiai jaunesnis

Gondinga, 35 parašė:

nu 5 m,tai  nesiskaito uz skirtuma :=)  O 20m skirtumas.... :?cia jau, criminally insane  :-)sorry,gal ir ziauri,bet tokia mano nuomone..........


O mano manymu vyresnes moterys tiesiog bijo, kad jaunos grazuoles pavers is ju geriausius vyrus
:::757:::010

8

Re: Zymiai jaunesnis

Manyciau, kad tai ir yra pagrindine priezastis ju nenoro i savo gyvenima, ar lova isileist jaunesni vyra.

9

Re: Zymiai jaunesnis

atsimenu, kai pavasari mes buvom lankyt kapu. tai as pamaniau, kad mano prosenele kieta merginuke buvo :::b18, nes 14 vyresne uz savo berniuka (proseneli).. pamenu, ziuriu i datas ir negaliu patiketi... taciau mama pasake, kad data sumaisyta ir ne ta iskalta ;D
>>> bet zdz, vis tiek ji itariu buvo superine :H

10

Re: Zymiai jaunesnis

Gondinga, 35 parašė:

nu 5 m,tai  nesiskaito uz skirtuma :=)  O 20m skirtumas.... :?cia jau, criminally insane  :-)sorry,gal ir ziauri,bet tokia mano nuomone..........

tai jis 15 met turetu :V tai kaip ir kriminalas ;D

man patinka vyresnes nes zino ko nori :::008 gal kokia 96mete su keliais simtais milijonu ir viena koja karste :?

11

Re: Zymiai jaunesnis

[quote=Fiodoras, 25)

man patinka vyresnes nes zino ko nori :::008 gal kokia 96mete su keliais simtais milijonu ir viena koja karste :?

Ar tik nebusi, Fiodorai, alfonsas? :::027