1

Tema: skirtis ar ne????

nezinau ka man daryti,su savo vaikinu jau draugauju devyni metai.ir taip pas mus nebuvo pyragai,bet atlaikeme.taciau paskutiniai trys menesiai pragaras.paliko tos savanaudis,is visko nori tureti naudos,ir kai as paklausiai del idomumo-(kada tuoksimes),jis man atsake( kai pagimdysi man vaika,nes kitaip kokia is taves nauda).padekite man ir patarkite.ka daryti?

2

Re: skirtis ar ne????

as patarciau skyrtis.nes jai taip pasisuko jusu gyvenimas toliau nieko gero nebus.kai ir vaika jam pagymdysi niekas nepasikeis

3

Re: skirtis ar ne????

Ir tau dar nedaeina kad jam ant tavęs nusispjaut??? :::909 Atrodo jau suaugus, bet nepyk, mąstai kaip vaikas.. Kokia čia meilė???

4

Re: skirtis ar ne????

... hmmm, keista tavo situacija.... shiaip...kas mane nustebino, tai, tai kad po 9 metu draugystes.. jus dar vis be vaiku....
... kazka patarti butu labai sunku, 9 metai, ne juokas, jei tavo moterishka puse sako... gana.. skirkites, kodel gi ne. Esi jauna.. gyvenimas net neipusejes...

5

Re: skirtis ar ne????

keistas mąstymas - jis savo vaiką vestų, ar tave?:::041 ir kas čia per pasakymas "kitaip kokia iš tavęs nauda"? aš šoke...  :::215 net jeigu tu nuspręsi su juo nesiskirt - neįsivaizduoju, kaip galėtumėte būti laimingi kartu.... :::127 ir taip nelengva išlaikyt santykių harmoniją - o jeigu dar vienas kuris visiškai nesistengia.... liūdnoka... :::734

6

Re: skirtis ar ne????

Kristina, 25 parašė:

nezinau ka man daryti,su savo vaikinu jau draugauju devyni metai.ir taip pas mus nebuvo pyragai,bet atlaikeme.taciau paskutiniai trys menesiai pragaras.paliko tos savanaudis,is visko nori tureti naudos,ir kai as paklausiai del idomumo-(kada tuoksimes),jis man atsake( kai pagimdysi man vaika,nes kitaip kokia is taves nauda).padekite man ir patarkite.ka daryti?



devynis metus , tai jau senai turejot but susituoke big_smile o jei seip trinates devynis metus tai nezinau wink vat nesuprantu as tokiu zmoniu kurie isitikine kat pradraugavo kokius 3m tai ir turi likt kartu , ar buna merginu kurios isitikinusios kat su tuo kuriuo prarado nekaltybe ir turi likt jau big_smile
vienbalsei skirybos sakyceu wink pabandyk su kitais vaikinais pradraugaut , pakol senmerge netapai big_smile

7

Re: skirtis ar ne????

aciu visiems uz patarimus,bet taip sunku juk pripratau as prie jo,ir dar brolis pas mane atvaziavo ir dirba pas ji,jei issiskirtumem,kentetu ir brolis.ir naujus santykius pradeti baisu ,vel viskas is naujo,o jei dar blogesnis bus.....as ir taip manau ,kad jis nepasikeis ir po vaiko gimimo...

8

Re: skirtis ar ne????

kristina pati sakai,kad pripeatai priejo,bet nemyli.o brolis gali ir kitur darba susirast.o ar geresni ar blogesni susirasi nezinai,bet jus kartu buti negalit

9

Re: skirtis ar ne????

Kristina, tokia simpatiska mergina leidziasi taip kankinama...
bet visgi manau jog tavo reikalas spresti skirtis ar ne. O del brolio tai susiras darba ir kitur. O jei nori buti laiminga stenkis kad taip butu (issiskirti geriausia).
Nenoriu prikarkseti bet daznai moterys susiranda "blogiukus" tada po 3 arba daugiau metu masto kaip skirtis su jais ... kazkokia likimo ironija..

10

Re: skirtis ar ne????

Turi būti pagarba. Tai pagrindas šeimoje.

11

Re: skirtis ar ne????

na cia tai tiesa.. siaip nieko negaliu patarti is tikros patirties, bet jei jau vyresnes moterytes sako >. kad pagarba yra seimos pamatai ir visa kita.. tai manau, kad neklysta ..
>>> dar pastebejimas.. teisingai ir kiti sako >> brolis darba susiras.. tu zinai, kiek laisvu vietu :? tik va.. mes nemokam ju ieskoti ir nemokam su darbdaviu kalbeti, o jei nepasiseka, nemokam paprasyti antro sanso wink va.. brolis darba susiras tikrai...
nes jei tavo vaikinukas mano, kad jums verta mainytis ziedukais :::b30 tik tuomet, kai jau bus pilvukas :? tai nesamone >> ponas pavyzdys.. mano brolis draugavo 1,5 metu. susituoke ir be vaiku pragyveno 6 metus wink tai kaip tu manai :?
renkiesi tu wink

12

Re: skirtis ar ne????

Pritariu visiems čia pasisakiusiems:) Susirasi geresnį... Jau 50metės moterys susiranda tai ir tu susirasi tikrai... Dar tokia simpatiška:>

13

Re: skirtis ar ne????

aciu visiems uz patarimus ir komplimentus smile .nusprendziau susirasti meiluzi .vat. wink

14

Re: skirtis ar ne????

Man tavo sprendimas neatrodo teisingas, bet čia tavo reikalas, tavo gyvenimas.

15

Re: skirtis ar ne????

na,jei tas meiluzis tau del lovos.. tai geriau jau skirkis... <<< nes as tokios nuomones.. siaip prisilaikau savu principu.... kai man zmogus neberupes, tai jam ir pasakysiu.. nepatiks kas nors.. pasakysiu... nelauksiu.. neskaudins manes.. nes ACIU pakanka man ir taip viso sudo gyvenime, kuri tas gyvenimas sukraus man :V todel .. ai..

16

Re: skirtis ar ne????

Tai va. Aš ir manau, kad tu jo nemyli ir tau jo nereikia, jei jau sugebi susirasti meilužį...Ir visdar laikausi savo nuomonės skirkis... Bet kaip jau sakiau, tavo reikalas. paskui gailėsiesi. Įsivaizduok ar smagu tau būtų jei sužinotum, kad tavo vaikinas su kuriuo 9 metus kartu susiranda meilužę...brrr...

17

Re: skirtis ar ne????

meiluzis tikrai neiseitis. ir jus vienas kito nemylit, bunat tik is ipratimo ir nesirystat nutraukti santykiu.

18

Re: skirtis ar ne????

cia tas kur liezuvi rodo:)?man jis babniko stiliaus:)aisku jai sako kokia is taves nauda tai skirtis reik nes jis turi moteru.9 metai nemazai.manau rimtai su juo pakalbek dar ne kart.arba suzadetuviu zieda jam padovanok jai labai isimilejus ir jo negali palikt tada suzinosi jo reakcija.tai tokios mintis man sove i galva:)beto pinigai cia vaidmeni manau suka

19

Re: skirtis ar ne????

aciu gintautai uz patarima-tikrai pati nupirksiu as jam suzadetuviu zieda ir paziuresiu kaip reguos,sakai pinigai didely vaismeny musu santykiuose turi-manau klysti keik jis tiek ir as dirbu ir pinigu turim vienodai smile .na o kaip del babniko tai buvo truputi jis prisidirbes su merginomis,bet kad visos eitu del jo is proto nemanau( tik jaunikles) . ypac kai gryzta atostogu i lietuva smile                                                               

20

Re: skirtis ar ne????

eglute-kaip tu sakai ,tokia padetis labai skaudi(as apie meiluzius)tai zinok jis mane ir buvo i tokia padeti pastates,taip kad as zinau ka tai reiskai.tik jau silpnumo akimirka praejo,nesiruosiu as jokio meiluzio ieskoti,su vienu nesusitvarkau reikia man dar vieno,nebezinojau ka daryti ir pagalvojau vienai akimirkai apie tuos meiluzius smile , siuo momentu pas mane santykiai geresni su juo tik nezinau ar ilgam.kaip bus taip (visi mes verti atleidimo,kiekvienas su savom nuodemem )