21

Re: skirtis ar ne????

Ir jis tau dar neištikimas buvo? :::216 Buvo prisidrbęs su merginomis? Ir atleidi tu jam tai? :::921

22

Re: skirtis ar ne????

Tik skirtis!!!!!Per tiek metu jau tikrai viskas paaiskejo,vienas kita pazistat kaip nuluptus,pagalvok kitais metais jau svestumet 10meti vestuviu:)Nieko gero is tokiu santykiu nematau...Skirkis kol gali,kol vaikai nevarzo ir pagyvenk del saves,pasidairyk i kitus:)

23

Re: skirtis ar ne????

Na, iš tikrųjų tai kiekviena istorija turi dvi puses, o mes nesam teisėjai, kad galėtume nuspręsti už tave, kas tau geriau - skirtis ar likti. Tai priklauso tik nuo tavęs pačios. Galiu patarti tik klausyti savo vidinio balso, jis niekada neklysta. Ir, jeigu kilo abejonių (gal net ne pirmą kartą?), nepasilikti sau vilties (kvailių motinos), kad jis ims ir pasikeis. Žmonės nesikeičia. smile

24

Re: skirtis ar ne????

Egle, 17 parašė:

Ir jis tau dar neištikimas buvo? :::216 Buvo prisidrbęs su merginomis? Ir atleidi tu jam tai? :::921


taip buvo,ir atleidau,nes labai mylejau,gal ir dabar dar myliu,bet per tuos skausmus jau nebezinau ka jauciu

25

Re: skirtis ar ne????

o tu gerai pagalvok kas geriau likti su juo ar gyventi be jo.  bet per tiek laiko jau ir taip viska zinai, nemanau kad jis pasikeis.

26

Re: skirtis ar ne????

Rasa, 23 parašė:

Na, iš tikrųjų tai kiekviena istorija turi dvi puses, o mes nesam teisėjai, kad galėtume nuspręsti už tave, kas tau geriau - skirtis ar likti. Tai priklauso tik nuo tavęs pačios. Galiu patarti tik klausyti savo vidinio balso, jis niekada neklysta. Ir, jeigu kilo abejonių (gal net ne pirmą kartą?), nepasilikti sau vilties (kvailių motinos), kad jis ims ir pasikeis. Žmonės nesikeičia. smile

as zinau,kad visa tai turi dvi puses,bet as nesu is tu zmoniu kurie meluoja.zinoma kazkiek esu ir as kalta,nes niekada nebuna kaltas vienas,bet tikrai nesu kalta ant tiek ,kad tiek kenteciau.tik kai zmogus nezinai ka jau ir bejauti,tai labai sunku apsispresti ka reikia daryti toliau.ir noriu paklausti-tu tikrai galvoji,kad zmones nesikeicia?nes man vis norisi tiketi,kad keiciasi.gal esu kvaila,bet man taip langviau gyventi.

27

Re: skirtis ar ne????

Kristina, 25 parašė:


as zinau,kad visa tai turi dvi puses,bet as nesu is tu zmoniu kurie meluoja.zinoma kazkiek esu ir as kalta,nes niekada nebuna kaltas vienas,bet tikrai nesu kalta ant tiek ,kad tiek kenteciau.tik kai zmogus nezinai ka jau ir bejauti,tai labai sunku apsispresti ka reikia daryti toliau.ir noriu paklausti-tu tikrai galvoji,kad zmones nesikeicia?nes man vis norisi tiketi,kad keiciasi.gal esu kvaila,bet man taip langviau gyventi.

Keičiasi tiek, kiek nori patys. Arba kiek mus pakeičia kitas žmogus - davęs, o gal atėmęs. Na, kalbu iš savo patirties, bet juk kiekvieno žmogaus patirtis yra skirtinga ir vis kitokia, taigi tai ir vėl nereiškia, kad aš esu teisi. Bet tu teisingai pasakei - jeigu jauti, jog nesi verta tos kančios, kurią gauni, vadinasi, tie santykiai nėra tie, kokių trokšti? Suprantu, jog sunku apsispręsti (pati taip pat ilgai dvejočiau, jeigu taip nutiktų), bet ką bepasirinktum, tu būtum teisi. Tik klausimas - ar tu nori kentėti ar laukti to, ko iš tiesų esi verta? Na, kiek paskaičiau tavo postų, tai man susidarė nuomonė, jog tu jį labiau myli negu jis tave, bet tai tik paviršutiniška nuomonė, nes aš nei jo, nei tavęs nepažįstu tiek, jog galėčiau spręsti kas yra kas smile