1

Tema: koks vyro idealas?

o gal isore nieko nereiskia? juk sakoma kad merginos ziuri tik i prota smile
num padiskutuokime wink

2

Re: koks vyro idealas?

mano vyro idealas - juodaplaukis, melynakis, aukstas bet ne per daug, sportiskas bet ne per daug, drasus bet ne per daug, romantiskas bet ne per daug, truputi rimtas, truputi pasheles, truputi protingas, truputi katiniskas, truputi inteligentiskas bet ne per daug...... smile bet tokiu NERA big_smile buna arba per daug arba per mazaj trupucio wink

3

Re: koks vyro idealas?

reiks pamastyt dar ta tema.. koks mano vyro idealas big_smile

4

Re: koks vyro idealas?

ieskai aukso viduriuko, nieko cia nuostabaus.
Edvardai, i ta tema, tai as pats sau esu vaikino idealas big_smile

5

Re: koks vyro idealas?

Aleksandras, 22 parašė:

ieskai aukso viduriuko, nieko cia nuostabaus.
Edvardai, i ta tema, tai as pats sau esu vaikino idealas big_smile

jo jo Alekstandras tirkai idealus big_smile big_smile Doroteja girebk ir nebepaleisk wink

6

Re: koks vyro idealas?

tema panasi buvo >> Koks turetu buti jusu vaikino/merginos idealas?

7

Re: koks vyro idealas?

o cia vyro big_smile tikro vyro - stai kur esme tongue

8

Re: koks vyro idealas?

Doroteja nemai kad mastai arba jau dediesi mastanti ne pagal savo makaules turini ?
> Temu paieska yra :{}

9

Re: koks vyro idealas?

Doroteja, 21 parašė:

mano vyro idealas - juodaplaukis, melynakis, aukstas bet ne per daug, sportiskas bet ne per daug, drasus bet ne per daug, romantiskas bet ne per daug, truputi rimtas, truputi pasheles, truputi protingas, truputi katiniskas, truputi inteligentiskas bet ne per daug...... smile bet tokiu NERA big_smile buna arba per daug arba per mazaj trupucio wink

aukstas, bet ne per daug, sportishkas, bet ne per daug, romantishkas, bet ne per daug ir viso ne per daug, netgi proto big_smile big_smile apibutinai manau vidutiny vyruka, kuriame nera visko per daug. ir ka su tokiu veikt? nes tokiu manau cia dauguma yra smile

Mano nuomone zmogus turi buti charizmatishkas(!), turintis sharmo, mokantis kitus ishjudint, optimistas, organizuotas, atsakingas smile ir apskritai ishvaizda nublanksta priesh budo savybes;)

10

Re: koks vyro idealas?

Doroteja, 21 parašė:

o cia vyro big_smile tikro vyro - stai kur esme tongue


apie tai, koks turi buti tikras vyras tema irgi buvo:::018 taip kad kaip beissisukinetum, tik dar labiau mus itikinsi diagnozes teisingumu: tokia temu paieska turbut patingejai pasimokyti naudotis

11

Re: koks vyro idealas?

geraj jau geraj nemaciau. bet jei tema taip toli kad niekas neranda ir jus jau ja issisnekeje... nesuprantu kas cia blogo jei naujai ateje zmones cia pasneketu. per daug jus pikti visi smile del to kad seniai jau esat? kodel patys nesiulot idomiu temu?  leiskit tada ir naujokam pabendraut...

12

Re: koks vyro idealas?

Del manes galit rakint wink prasau, tik nepamirskit sukurt temu wink idomiu!

13

Re: koks vyro idealas?

Doroteja, 21 parašė:

geraj jau geraj nemaciau. bet jei tema taip toli kad niekas neranda ir jus jau ja issisnekeje... nesuprantu kas cia blogo jei naujai ateje zmones cia pasneketu. per daug jus pikti visi smile del to kad seniai jau esat? kodel patys nesiulot idomiu temu?  leiskit tada ir naujokam pabendraut...

diskusija ir nuo to prasideda kai sena tema pamato nauji zmones i ja inesa ka nors naujo o ne kuria tas pacias temas nauji mzones

14

Re: koks vyro idealas?

Mhm, kai kuriems šitas forumas jau tapo vos ne kažkokia asmenine nuosavybe ir jų jautrumas pastebėjus kokį tai "taršalą" kartais iš tikro stebina smile Komedija, žodžiu.
Atsakant į temą... geras(draugas+meilužis)=idealus vyras

15

Re: koks vyro idealas?

o kai kam labai ziuriu patinka vaidint motina terese << vargsu uztareja ir pasaulio gelbetoja

16

Re: koks vyro idealas?

kaip nesaliskas stebetojas, galiu pasakyti, kad tikrai visi uzsipuolat naujus zmones, ir juos atbaidot. forumams visada reikia sviezio kraujo! nepamirskit, kad ir patys kazkada buvot naujokais.

17

Re: koks vyro idealas?

>>>matai, mielasis.. per ta laiktoappi.. daugiau nei metai... as esu sukurusi 2 temas.. jos nerimtos >> buvo 3zodziu pasaka (siaip sukuriau, nes mes klasej tokia turejom, pasijuokdavom) ir ta ale tipo lenta, kuriios prasmes lyg ir nera.. BET O TACIAU... >> ne vienos temos panasios nebuvo, ne uzuominos ne nieko... taisykles perskaiciau...o jei atejes vienas per diena sukuria 20 temu :? ir visos kartojasi, tik skiriasi zodis tai KA AS ZINAU... man dzin.
tave Aleksandrai suprantu, tu visada viska rasai rimtai.. tayp, as esu prifloodinus cia,neneigsiu...
ne karta man tai sakei..
joa.. susidraugavom mes cia, ir tai mato visi.. draugyste akivaizdi.

18

Re: koks vyro idealas?

gal laikas jums susikurti atskira foruma ? big_smile (joke) ar kaip ten jus rasot.
jo, suprantu, kad gal ir nervina, bet reikia biski ir pakantumo ;] ne visi tokie protingi, kaip mes, kad susigalvotu paskaityti taisykles ir pasinaudoti paieska. is klaidu mokosi visi. uzrakinsit keleta temu, zmogus pagalvos, nieko labai baisaus nenutiks ;] tik siaip, speju martyna irgi pastebejo, kad is sono atrodo, kad visi uzsipuolat nauja zmogu, kaip sunys kate smile tik toks pastebejimas.

19

Re: koks vyro idealas?

bet esme tokia, kad temu rakinimas cia beveik nefunkcionuojantis dalykas:::042 o kad nors kelios siuksleles butu pratrintos tai turbut isvis dangus turetu nukrist ar dar kas.. ir taip, nauju zmoniu reikia, bet tvarkos irgi:::042 as negaliu, tokia jau esu, kazkada kitam forume tupedavau, tai irgi lb nirsdavau ant visu chaotisku elementu, kurie tingi taisykles patyrinet ir ju prisilaikyt:::858 nepatingetu zmones tvarkos laikytis ir nieks ju neestu ir nedraskytu:D

20

Re: koks vyro idealas?

geraiu gerai DOROTEJA, atsiprasau...
viskas, daugiau niekam nieko nesakysiu ... atsiprasau :::818