21

Re: koks vyro idealas?

man tai idialas blondinas zydrom akim sportiskas,bet kad butu su geru charakteriu nu ir kad protingasd butu:)

22

Re: koks vyro idealas?

nu temos tai nerakinkit, juokinga ji big_smile nes cia gaunasi... kokiu bruozu vyras gejams, labiausiai patiktu :::036
nu manau kaip ir moterim ,nes moteris nuo vyro nelabai skiriasi... :? na vienu kitu atsikisusiu organu ir tiek , bet masto vistiek vienodai smile manau turi moketi gerai myletis :::036 , pataisyt valgyt , myletu vaikus :::111<--- be to sitas labai avarbus smile ,uzdirbtu pinigus ir myletu partneri :::818 nu kad dar nebutu namiseda isvaziuotu su seima i gamta, sasliku kept big_smile ...

23

Re: koks vyro idealas?

vaikino ideala jau turiu. jis pats sauniausias ir dziaugiosi, kad toki sutikau smile

24

Re: koks vyro idealas?

Man vyro idealas  aukstas garbanotas , sveisiu plauku blondinisku  arba tamsus plaukai , tamsus gymis . Vyriskas zandikaulis toks atsikise ir didele nosis tokia siek tiek riesta kaip romos skulpturose pavaizduota ... O dar akukstas turetu but  na jau  bent 170 . Turetu  but savo elgesiu vyriskas nes i moteriskus  vyrus  negaliu ziuret pvz. as tave paglostysiu savo rankytemis .  :::a36

25

Re: koks vyro idealas?

vyro idealas? mmmmm....... toks kaip mano suo Rudis, grazus, svelnus, ziuri tokiom akutem .... o del mesos gabalo gyvybe atiduotu !!! CHA CHA CHA :::044:::044:::044