1

Tema: Soliariumas:uz ar pries?

Lietuvaites is prigimties sviesios odos.... Bet ka daryti, kai taip norisi tapti sokoladine grazuole?.. Dirbtine saule - kenkia ar tik suteikia daugiau zavesio?

2

Re: Soliariumas:uz ar pries?

ziurint kiek i ta soliariuma ejna smile akrtays net graudu ziet i kaj kurias....

3

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as manau, kad suteikia zavesio wink ir smagu but idegusiai.. tik aisq, kas perdaug, tas nesveika.. nereikia piktnaudziauti soliarumu saule smile be to galima ir visokius kremus/aliejus/serveteles savaiminio idegio naudot, kas manau, yra pigiau nei soliarumuose degintis.

4

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Eva, 20 parašė:

as manau, kad suteikia zavesio wink ir smagu but idegusiai.. tik aisq, kas perdaug, tas nesveika.. nereikia piktnaudziauti soliarumu saule smile be to galima ir visokius kremus/aliejus/serveteles savaiminio idegio naudot, kas manau, yra pigiau nei soliarumuose degintis.

na man atrodo kad jau geriau brangiau bet kokybiskiau negu popigiai tie visi kremukai,serveteles...nuo ju daznai netolygiai pasiskirsto idegis,negrazu....beto soliariuminio idegio ilgesniam laikui uztenka :-]

5

Re: Soliariumas:uz ar pries?

saikingas idegis - grazu, o kas per daug tai nesveika ne tik tam kuris persidegina, bet ir aplinkiniams (pykina)..

6

Re: Soliariumas:uz ar pries?

suteikia zavesio:) bet asmeniskai pati i juos nevaikstau:)

7

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Ignas, 20 parašė:

saikingas idegis - grazu, o kas per daug tai nesveika ne tik tam kuris persidegina, bet ir aplinkiniams (pykina)..

Pritariu..;>~

8

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Jo ciky ideges kunas..Bet aisku neperdaug!:) Nekenciu kiaules spalvos panu.:)

9

Re: Soliariumas:uz ar pries?

visu pirma pradedantiesiems rekomenduociau netaupyti ant priemoniu (kremas pries soliariuma, po soliariumo). nes vien del ju dirbtines saules poveikis gerokai padideja IR kelis kartus ilgiau issilaiko. placiau patars soliariumuose esancios konsultantes. Geros saules. P.s. vaikinai irgi nesidrovekit- kelia tonusa ta saulyte viduryje ziemos smile

10

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Gintaras, 23 parašė:

visu pirma pradedantiesiems rekomenduociau netaupyti ant priemoniu (kremas pries soliariuma, po soliariumo). nes vien del ju dirbtines saules poveikis gerokai padideja IR kelis kartus ilgiau issilaiko. placiau patars soliariumuose esancios konsultantes. Geros saules. P.s. vaikinai irgi nesidrovekit- kelia tonusa ta saulyte viduryje ziemos smile

vakar kaiptik pradejau savo ziemos sezona soliariumuose big_smile

11

Re: Soliariumas:uz ar pries?

ai man biski oda nelabai myli (atsiranda mazyciai apgamiukai) tai tenka siemet privengti tos siltutes vietos sad(

12

Re: Soliariumas:uz ar pries?

o as va einu einu i tuos soliariumus, o rezultatai labaj jau silpni..

13

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Šiaip nuo prigimties turiu šviesią odą...  Labai norėjau įdegti, tai nusipirkau abonementą į soliariumą. Dabar džiaugiuos, visai kitaip atrodau smile Svarbu nepersikaitint :pp

14

Re: Soliariumas:uz ar pries?

na as manau kad kiekvieno zmogaus cia pasirinkimas...as pavyzdziui ten lankausi labai retai...nes mano oda nera sviesi tad kaip idegu vasara to ir uztenka ziemai...na bet jei truksta saules sviesos soliarumas puiki vieta ten uzsukti ir pasimegauti nors ir dirbtina saules sviesa....na bet man gaila tu merginu kurios vaiksto vos ne oranzine oda...cia jau nebenaturalu ir nebesveika...ir joks grozis...

15

Re: Soliariumas:uz ar pries?

bet ar zinojot kad kuo dazniau lankysies soliarume tuo anksciau susens ir prades rauksletis oda.. tjp kad mergytes/moterys patarciau laukt vasareles ir lekt i pajuri:)

16

Re: Soliariumas:uz ar pries?

soliarumas gerai ziema vien del to, kad nuo saules stygiau atsiranda spuogeliu.. o truputeli pasisildzius soliariume jie pranyksta smile

soliarumas nieko blogo, jeigu nebandai tapti sokoladine grazuole.. ar soliariume ar ant tikros saules.. tai vis tiek nesveika, nes oda greiciau sensta ir pan..

svarbiausia neperlenkti lazdos smile

17

Re: Soliariumas:uz ar pries?

o as vaikstau ir labai daznai man grazu man patinka ....ir visiskai vienodai kad kitus pykina mano rudumas nors dar niekas nepasake kad atrodai ziauriai..

18

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Raminta, 18 parašė:

o as va einu einu i tuos soliariumus, o rezultatai labaj jau silpni..

kokias priemones naudoji? be to l. svarbu soliariumo lempu busena. Jei senos - niekad normaliai neidegsi

19

Re: Soliariumas:uz ar pries?

grazu, kai taip naturaliai idegusi oda, bet mane purto nuo tokiu manijekiu, kurios net aky rezia savo juoda oda... veee... viskas turi but su saiku

20

Re: Soliariumas:uz ar pries?

na va kiek ivairiu nuomoniu, bet, kad ideges kunas grazu sutinka beveik visi... na jo, siaip ar taip ziema bent soliariumai saule primena, o ypac pavasari gerai pratinant oda prie karstos vasaros saulutes... wink Tik aq : kas per daug - tas nesveika... smile