21

Re: Soliariumas:uz ar pries?

deginimasis manau suteikia siek tiek egzotikos... man grazu kaip ne per daug... idomu tai kad japonijoj platinami odos blukinimo kremai visokie... japones nebenori buti geltonos bet baltos...:)

22

Re: Soliariumas:uz ar pries?

jo kiekvienoj saly savas grozio supratimas bei tradicijos,zmonems visada norisi to ko neturi,pvz lietuvoj mazai sauletu dienu,uz tai visi ir mirksta soliariumuose,o tamsaus gymio salyse yra vertinama balta oda

23

Re: Soliariumas:uz ar pries?

siaip idomus laikai atejo,kazkada pries visus tamsiaodzius visi buvo grieztai pries,o dabar taip iseina kad visi sviesios odos zmones panoro tapti vos ne negrais smile

24

Re: Soliariumas:uz ar pries?

As pasisakau uz naturalia saule, o ne soliariumus, aisku kartais galima nueiti i soliariuma, bet manau, kad odai tikrai geriau naturali saule...

25

Re: Soliariumas:uz ar pries?

soliariumai laaaabai kenkia odai, savaiminio idegio kremas gali tik pagerinti odos busena. beto kas tingi pacios tepliotis i lietuva jau atvesta sudo technika. per pora minuciu busit rudos ir su sveika, nesudeginta oda.

26

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Tiek soliariumas tiek saule, jeigu naudojamasi nesaikingai, yra nesveika. O kas liecia grozi, tai kiekvienas mes ji suprantame kitaip. 1,5 metu dirbau soliariume ir gerai zinau apie visus tuos dalykelius. Paskaiciusi sia tema uzsimaniau siandien i soliariuma, seniai jau nebuvau, o pries Egipto saule reikia odele paruosti:)

27

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Merginu,paneliu temos cia ziuriu isikisa vaikinai nesuprantu koks tikslas to yra?negi negalima jau joms kalbetis apie kazka juk skiltis skirta joms.

28

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as uz ruduma:V

29

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Kaip kam jau čia.Vienoms panelėms suteikia žavesio,o kitoms nei šilta nei šalta.Aplamai soliariumas kenkia-labai.Kenksmingumas priklauso nuo stiprumo soliariumo,odos tipo,mitybos ir dar begalės dalykų.Šiaip jau jeigu norit būt rudos,geriau naudokit brangų bet gerą savaiminio įdegio kremą.Nes kokių tik kurjozų nebūna su tais soliariumais.

30

Re: Soliariumas:uz ar pries?

big_smile:D:D..

31

Re: Soliariumas:uz ar pries?

be soliariumo kaip be koju...

32

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as uz soliariumus smile grazu sveikai rusva oda:) ir spuogiuku maziau:) tik blogai tai, kad as baltaode ir man iki norimo tono reikia dauuug degintis...:(

33

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Vilma, 21 parašė:

deginimasis manau suteikia siek tiek egzotikos... man grazu kaip ne per daug... idomu tai kad japonijoj platinami odos blukinimo kremai visokie... japones nebenori buti geltonos bet baltos...:)

Afrikoj irgi egzotikos netruksta smile nuvaziavus i ja baltai yra tikras malonumas !!!!! tik jos atvirksciai sviesinasi oda, tik tie kremai buna labai pavojingi sveikatai, nes kai kurias ismeto demem!!

34

Re: Soliariumas:uz ar pries?

man tai uztenka dar nuo vasaros palangoj likes saules idegis, beto nebeuzkalnu ir wel vasara:)))) soleriume nesu buvus ir nepatinka tos orandzines lietuvoje daugejanciu paneles:P

35

Re: Soliariumas:uz ar pries?

soliariumai yra geris. as tik UZ :-D

36

Re: Soliariumas:uz ar pries?

UZ!!!! :::212

37

Re: Soliariumas:uz ar pries?

o as pries man tas pats atrodo kad koks negras eitu i soliaruma kad taptu sviesaus gymio...cia kaip kokia  mada ir norejimas supanaseti i kitus....:P

38

Re: Soliariumas:uz ar pries?

:::757:::757:::757grazu buti idegusiai,negu baltuoti kajp suris:::759:::759:::759:::759:::757:::757:::740...man reikia daug degintis kad idekciau rudai:{}:{}:{}:{}:{}:(:(:(:(

39

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as asmeniskai turiu fobija siauroms patalpoms,tai mane i soliariuma nzn kas pajegtu ikist big_smile

40

Re: Soliariumas:uz ar pries?

geriu jau naturaliai ydegti... ir shejp pazhiurejus i kaikurias paneles kurios rudos rudos eina, tai buna feeeee.... tongue