41

Re: Soliariumas:uz ar pries?

kai gyvenau lietuvoje tai buvau baltutele, bet kai atvaziavau cia tai taip buvau ziauriai idegus ir dar dabar tamsesne esu, bet jau nebe tokia kaip buvau 10 metu big_smile

42

Re: Soliariumas:uz ar pries?

O kam reikia daug to sokoladinio griozio:| pakanka turet lengva rusva atspalvi, as uz saikinga deginimasi soliariume;)

43

Re: Soliariumas:uz ar pries?

visishkai tau pritariu... smile nes man netgi negrazhu kai eina grynai soliariumine... feee... tongue

44

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as pries visus soliarumus...:(

45

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as uz soliariumus, labai grazu idegusi oda :-D

46

Re: Soliariumas:uz ar pries?

man tj lb patinka soliariumas...pwz jaigu arteja wasara ir tawo oda balta...o lauke sitla bet saules nera...o nori gy boti auksine...tj tik soliariumas lieka!

47

Re: Soliariumas:uz ar pries?

tik ne 14 metu vaikui....o kam sendinti oda anksciau laiko ji ir taip pasens su laiku ir pagal amziu...man tik 25 o mano isvaizda kaip 18m...o ka jau sneketi apie 16m panas kai jos atrodo kaip 26 metu amziaus bobos...

48

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Viktorija nenusisnekek..Ar tu bent macius soliaruma is arti?:D

49

Re: Soliariumas:uz ar pries?

teisingas pastebejimas wink naudojant odos prieziuros priemones oda sensta ne ka daugiau nei normalioj saulej. be to kaip zinia soliariumai nera vaikstomi kasdien ar visus metus.. be to viska reikia daryti su saiku.. galu gale manau jau praejo tie laikai kai soliariumuose lempos beveik nebuvo keiciamos ir UV spinduliai ne rudindavo oda, o ja sendindavo. Tomo pastaba manau tikrai vietoj ;] (nenustebciau jog p. viktorija ir antakiu nesipesioja :-) )

50

Re: Soliariumas:uz ar pries?

aisku...mazai pazystu kas vaiksto mazai...

51

Re: Soliariumas:uz ar pries?

oj blyn...kokia is tu soliariumu nauda,a?? veliau krc kaj busi kokiu 40 metu atrodysi kaj senute....

52

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Siulau pasidometi is arciau tais soliarumais ir nesvaigti cia kvailu propagandu kad soliarumai kenkia..

53

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Na soliariumas tai turi naudos,aisku viskam yra ribos...as nematau nieko blogo cia,grazu kada kunas rusvas... ir rubu spalva pariskeja ir pacia paryskina tas rudumas,bet dar karteli pasikartosiu: viskam yra ribos!!!

54

Re: Soliariumas:uz ar pries?

as tai manau, kad soliarumas tai dar didesnis odos priesas negu saulute:) o dar kaip tik padidina rizika susirgti veziu, na bet jei paneles nori grzios rudos odikes, tai tik please nepersistenkit.......;)

55

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Aisku uz! smile ypac tokiai saliai kur tik pora menesiu saulute svecia, manau soliariumai reikalingi net labai.. Ir saules spinduliai daug labiau kenkia musu uodai nei soliariumai.. ir deginantis saulei daug didesne tikimube susirgt veziu.. ko kaip senute 40m. gali atrodyt ir be soliariunu.. cia jau nuo zmogaus priklauso.

56

Re: Soliariumas:uz ar pries?

oo...as pirma karta nuejau i soliariuma...lyg viskas ir tvarkoj. O trecia karta bac ir sudegino mane!!! sad( zodziu..visa nakti kankinausi, kefyre maudziausi sad(((
Net nemaniau, kad po 5 min galima sudegti..
Bet siaiap,mano oda ziauriai balta ir jautri. Tai dabar nuo zodzio "soliariumas" prakaitas ismusa....

57

Re: Soliariumas:uz ar pries?

na nieko pries dirbtine saule neturiu..:) pati kartais nueinu,nes ten relaxas geras... big_smile bet reik zinot ribas.. smile

58

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Na lengvas idegis tikrai dailina odyte.Bet kaip negrazu kai eijni gatve ir matai vaikinuka juoda juoda,kaip tikra negra.Tai koks jis ten lietuvis begali but:D.
Kiti sako..oj kenkia odai..senatvej daug rauksliu bus.Koks skirtumas kaip bus senatvej.Juk tada nebus jau pries ka puikuotis,vyrui kokia bebutum busi grazi.O kol jauni esam,galim siek tiek ir pasistenkt del rudesnio gymio:)

59

Re: Soliariumas:uz ar pries?

man tai labai grazu atrodo saikingai irudes kunas, bet pasakysiu kad pavojingas dalykas yra... as normaliai deginaus ir kremuka naudojau, o dabar alergija gydaus ir turejau pasakyt ate soliariumai.taip kad metgaites ir berniukai atsargiai deginkites :?

60

Re: Soliariumas:uz ar pries?

Judita, 14 parašė:

oj blyn...kokia is tu soliariumu nauda,a?? veliau krc kaj busi kokiu 40 metu atrodysi kaj senute....

Viskas šiame gyvenime kažkiek kenkia. Ir cigaretės, ir alkoholis, ir dauguma iš to maisto, kurį tu pati valgai namie.

Svarbiausia jausti saiką smile