1

Tema: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

pora buna kelis metus kartu, galbut pasvajoja apie vestuves...bet kaip zinoti ar tai meile, ar tai tik prisirisimas ir nepadaryti klaidos liekant su tuo zmogum...?

2

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Visu pirma sakyciau, jei kyla toks klausimas - jums dar ne laikas vestuvems. Is patirties zinau... O siaip visaip galvojau galvojau, kaip ta meile butu galima apibudinti ir gavosi viena mano manymu gana rimta ir naudinga fraze smile Myli, jei esi pasiruosusi duoti daugiau nei gauti. Kaip suprasi sia fraze priklauso nuo taves, bet pagalvok, ar sugebetum taip: jis tau padaro vakariene viena karta, o tu jam du. Jis tau kazka padovanoja be jokios progos viena karta, o tu - du. Jei sitaip sugebetum - vadinasi tikrai myli.

3

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

net pragyvenusi 17 m. su vyru negaliu pasakyti ar tai tikra meile ar tik prisirisimas. nera atsakymo. viska parodo gyvenimas.

4

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

atsikeli viena ryta ir supranti,kad to zmogaus nemyli...

5

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Algis, 25 parašė:

Visu pirma sakyciau, jei kyla toks klausimas - jums dar ne laikas vestuvems. Is patirties zinau... O siaip visaip galvojau galvojau, kaip ta meile butu galima apibudinti ir gavosi viena mano manymu gana rimta ir naudinga fraze smile Myli, jei esi pasiruosusi duoti daugiau nei gauti. Kaip suprasi sia fraze priklauso nuo taves, bet pagalvok, ar sugebetum taip: jis tau padaro vakariene viena karta, o tu jam du. Jis tau kazka padovanoja be jokios progos viena karta, o tu - du. Jei sitaip sugebetum - vadinasi tikrai myli.

as lygiai taip pat manau ! man atrodo, butent taip ir galima atpazint, ar tas zmogus tau tikrai rupi.

o siaip visai neseniai girdejau fraze, net kelios panos irgi tam pritaria su kuriom snekejau, ir geriau pamascius pats pradedu visai ja tiket. "moterys nemyli - jos tik pripranta". vat.
siaip tikiu, kad reta moteris gali mylet.. bet dauguma visgi pripranta prie zmogaus. o gal neveltui senovej sake, kad tikra meile tik tarp vyru, nes jau tada zinojo, kad moterys nepajegios mylet.. smile

6

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Simona, 22 parašė:

atsikeli viena ryta ir supranti,kad to zmogaus nemyli...

;D kaip Tau viskas paprastai paaiskeja

7

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

geriausiai pajunti ar myli tik tada kai netenki.

8

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

niu meile ar prisirisimas tai koks skirtumas wink jei tiu prisirises prie to zmogaus visu kunu ir siela tai ir yra meile wink jei tau su juo gerai ir negali be jo , tai kaip tada pavadint tai wink o del laikinumo tai meile ne visada buna amzina , pasaku scenarijus neperdazneusei pasikartoje ,, ilgai ir laimingai gyveno ,, tai va toke mano nuomone wink isimylima ne tik visam gyvenimui wink

9

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Simona, 22 parašė:

atsikeli viena ryta ir supranti,kad to zmogaus nemyli...


o kita ryta atsibundi ir supranti, kad padarei klaida taip galvodama? kazkaip pernelyg keistai skamba..

10

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

tai vientisa wink

11

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

kaip atskirt nuo prisirišimo? jeigu atsiriši ir nesinori pabėgt - tai meilė.... :::608

12

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Diva, 34 parašė:

kaip atskirt nuo prisirišimo? jeigu atsiriši ir nesinori pabėgt - tai meilė.... :::608


o acia tai gerai pasakyta :::024

13

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

algi,o jeigu man patinka zmonems daryti gera,jiems padeti,atsilyginti dvygubai uz tai ka jie del manes padaro....kaip tada istikruju suprasti,kas ta meile?

14

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

taip iseina as myliu visus ir negaleciau gyventi nei be vieno?

15

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

jei tarp zhmoniu yra tikras supratimas ir tikra meile,pagarba ir visa kita kas su to susija - je atsikelia ryte pabuchioja mylima ir pasako koks ash laimingas. Abaldet! tai buvi tik prisirishimas mano manimuj. smile tikra meile taip paprastai ryteis negriuna.... smile)) tai pasako kad tu dar neradai butent to zhmogaus kuris ishtikro butu tau mylimas. laikas duos tau suprasti kada ateis tikra meile.:) niu ash taip manau. smile

16

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

oj ir as neatskiriu matyt kartais... kartais atrodo kad myliu kartais atrodo tik prisirisimas... is tikruju pati jau susipainiojau hmm

17

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

man atrodo kad tu nelabai isivaiduoji kas yra tikra meile. wink

18

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Arta, 32 parašė:

man atrodo kad tu nelabai isivaiduoji kas yra tikra meile. wink

kai galėsi tiksliai įsivaizduoti, sistematizuoti ir apibrėžti tai greičiausiai jau nebebus meilė.... smile

19

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

Mylekit savo artima kaip save pati...ir nereikes galvoti - Myliu ji , ar ne smile)))))))

20

Re: Kaip atskirti meile nuo prisirisimo?

meile ir prisirisimas vienodi dalykai:) manau ju neimanoma vienas nuo kito atskirt:)